Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SamBeliar

SamBeliar

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12804
  • Znaleziska 389
  • Mikroblog 12415
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 3
Kutang-Pan
Kutang-Pan
17 godz. i 37 min temu
  • 12
#f1 nie oszukujemy się, jedynie polski zespół w F1 zapewni powrut Boberta xD
Kutang-Pan - #f1 nie oszukujemy się, jedynie polski zespół w F1 zapewni powrut Bobert...

źródło: 1613

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 17 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 6
@fornson23: z grzywkom proszę
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
przedwczoraj, 20:41:44
  • 27
Kolego no to trzeba zasponsorować Kubicy fotel w Alpine obok Alonso od Spa

#f1 #kubica
jimbim0972 - Kolego no to trzeba zasponsorować Kubicy fotel w Alpine obok Alonso od S...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar przedwczoraj, 21:04:52 via Wykop
  • 44
@jimbim0972: To już 6 tor F1 w Polsce w moim życiu, i wszystkie imienia Roberta Kubicy
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar przedwczoraj, 11:25:30
  • 11
Bo walczyłem o twoje równouprawnienie myślałem że pierwsza powiesz #f1
SamBeliar - Bo walczyłem o twoje równouprawnienie myślałem że pierwsza powiesz #f1

źródło: s

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
przedwczoraj, 11:28:26 via Wykop
  • 3
@SamBeliar: XDD
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
przedwczoraj, 10:22:17
  • 23
co ta ambona?
#f1
Goatifi - co ta ambona?
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar przedwczoraj, 11:11:21 via Wykop
  • 5
@Goatifi: xDDD Trudno uwierzyć że to nie AI
  • Odpowiedz
-----------------------------
-----------------------------
przedwczoraj, 10:14:46
  • 11
#f1 spokojnie, dziadkowi lewisowi się tylko fartnęło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar przedwczoraj, 11:10:57 via Wykop
  • 3
@-----------------------------: Że w tym wieku już nie trzyma się pierdów?
  • Odpowiedz
Neto
Neto
14.06.2026, 20:23:13
  • 25
Kubika jest osobą binarną. Albo wygrywa albo nie. Albo wruci albo nie.

#f1 #lemans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 14.06.2026, 20:35:19 via Wykop
  • 13
@Neto: Jedna ręka zdrowa, druga uschła
Jeden to Kubica, drugi to Koterski
Ma Psychofanów i Psychohejterów
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
13.06.2026, 22:11:50
  • 5
Alpine od 2027 uderza grubo. Skład Alonso i Kubica

Co się odwlecze to się nie uciecze

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 13.06.2026, 22:12:57 via Wykop
  • 7
@jimbim0972: Alzheimer Alpine F1 Team
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 13.06.2026, 20:38:01
  • 12
publikowanie danych osobowych, imienia i nazwiska, adresu, linków do kont społecznościowych, w których pojawiają się dane osobowe, w tym również innych danych pozwalających w prosty sposób ustalić tożsamość danej osoby;


No to próbujemy. Droga Moderacjo, to jest Robert Kubica:

https://www.instagram.com/robertkubica_real/

#f1 #lemans
SamBeliar - > publikowanie danych osobowych, imienia i nazwiska, adresu, linków do ko...

źródło: 477764_1.3

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
13.06.2026, 20:48:43 via iOS
  • 2
@SamBeliar: Aldona Marciniak ul. C---a w dupie 6/9 69-696 Torgerów
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 13.06.2026, 19:17:20
  • 5
Ten Inter Europol to już by se odpuścił, wymasterowali LMP2, teraz pora na Hypercary #f1 #lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
12.06.2026, 21:31:36
  • 10
#f1 #codziennyrockykubica
7/183

fevo - #f1 #codziennyrockykubica
7/183 

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 12.06.2026, 21:41:01 via Wykop
  • 7
@OliviaBearwoman: Chłopie, ja 3 lata prowadziłem #codziennystandziejowkhorinis, z przerwą tylko na półrocznego bana


  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
12.06.2026, 17:55:00
  • 12
Już w początkach kariery pojawiają się ślady ferraryjskie. I to podwójnie.
#f1
Gieekaa - Już w początkach kariery pojawiają się ślady ferraryjskie. I to podwójnie.
...

źródło: italian

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 12.06.2026, 19:28:48 via Wykop
  • 0
@Gieekaa: Ale czemu czcionka z GTA xD
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
11.06.2026, 14:36:42
  • 38
#f1 JEST, WYLAZŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wec #kubica #granturismo7


RitmoXL - #f1 JEST, WYLAZŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wec #kubica #granturismo7

SPOILER

SPOILER

źródło: IMG_9263

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 11.06.2026, 16:03:40 via Wykop
  • 3
@RitmoXL: Można pomylić z prawdziwością
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
09.06.2026, 21:04:06
  • 11
#f1 skończyło się babki sranie
helvetica - #f1 skończyło się babki sranie

źródło: temp_file2346792680385563223

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 09.06.2026, 21:11:44 via Wykop
  • 3
@helvetica: Gero!
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
07.06.2026, 10:10:11
  • 11
bolidy nie som ruwne
#f1
niechcetukonta - bolidy nie som ruwne
#f1

źródło: 3455435

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 07.06.2026, 10:12:38 via Wykop
  • 3
@niechcetukonta: Karma
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 06.06.2026, 13:08:03
  • 10
Kocham Romana (no homo oczywiście)乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #f1 #f2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrRedz
MrRedz
06.06.2026, 11:40:18
  • 14
Dla przypomnienia warto dzisiaj odpalić transmisję z F2 o 14:15. Roman Biliński startuje z pierwszego rzędu do sprintu i jak nic się złego nie stanie to będzie pierwsze polskie podium w historii F2 (づ•﹏•)づ
#f2 #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 06.06.2026, 11:43:48 via Wykop
  • 4
@MrRedz: Oby Mazurek ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
04.06.2026, 09:34:09
  • 40
Mamy 636 nowe i potwierdzone przypadki zaobserwowania #f1 z województw: mazowieckiego (189), śląskiego (125), wielkopolskiego (78), małopolskiego (66), dolnośląskiego (42), pomorskiego (30), lubelskiego (25), łódzkiego (12), podkarpackiego (11), warmińsko-mazurskiego (9), świętokrzyskiego (9), kujawsko-pomorskiego (9), zachodniopomorskiego (8), opolskiego (8), podlaskiego (8), lubuskiego (7).

Z powodu tempa Astona Martina zmarzło 14 osób, natomiast z powodu współistnienia z Cadillacem zmarzło 77 osób.

Liczba zaobserwowań tagu: 10 000/1 234 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby
winsxspl - Mamy 636 nowe i potwierdzone przypadki zaobserwowania #F1 z województw: ma...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 04.06.2026, 10:35:59 via Wykop
  • 1
@winsxspl: Chłop co odkopał
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
04.06.2026, 09:40:33
  • 19
#f1 Robert Kubica z Grzywkom na Boże Ciałko (ʘ‿ʘ)
TickJackson - #f1 Robert Kubica z Grzywkom na Boże Ciałko (ʘ‿ʘ)

źródło: Uroczy Robert Kubica

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 04.06.2026, 10:35:22 via Wykop
  • 1
@TickJackson: Vitaly Petrov
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
04.06.2026, 07:47:36
  • 23
#f1 #f1spam
QRQ - #f1 #f1spam

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar 04.06.2026, 08:06:06 via Wykop
  • 6
@QRQ: Jak z fakturą będzie drożej
  • Odpowiedz
SamBeliar
SamBeliar 02.06.2026, 20:59:26
  • 4
5P13RD4L4J-5L3D21U
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
02.06.2026, 21:09:06 via Android
  • 5
@SamBeliar: G3K0N13
  • Odpowiedz
C_Perez_11
C_Perez_11
03.06.2026, 04:45:57 via Wykop
  • 3
@SamBeliar: G3K0N CW3L
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.12.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking