Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
saggitarius_a

saggitarius_a

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33381
  • Znaleziska 9611
  • Mikroblog 23770
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 157
WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
01.06.2026, 14:59:29
  • 1
#koty #pokazkota

Koty są zyebane
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 15:09:41 via Wykop
  • 0
@WykopekNaPolEtatu: w końcu ktoś to napisał
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
01.06.2026, 14:36:26
  • 1
Toca me
Autochton_Mazurski - Toca me
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 14:42:04 via Wykop
  • 0
@Autochton_Mazurski: ech nostalgłem
  • Odpowiedz
202492
202492
01.06.2026, 14:07:59
  • 0
takie coś jest w ogóle legalne? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#netflix #afera #zlodzieje #c-------y
202492 - takie coś jest w ogóle legalne?  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#netflix #afera #zlodzieje #c...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 14:09:12 via Wykop
  • 2
@202492: 75 zł za homopropagandę dostarczaną wprost do Twojego domu XD tylko czekać aż torrenty się odrodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 13:31:03
  • 1
Przecież dopiero był sylwester a dziś już 01.06 (╥﹏╥)

#gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
01.06.2026, 13:08:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 13:29:25 via Wykop
  • 4
@Tozsamosc_prawdziwa: <machajacypapiesz.jpg>
  • Odpowiedz
Zapach_Cichacza
Zapach_Cichacza
01.06.2026, 09:49:11
  • 5
#przegryw ledwo sie obudzilem a już mam dosc tego dnia...

Krótka piłka

  • 10 piw 44.0% (11)
  • Gołda 07 i cola 56.0% (14)

Oddanych głosów: 25

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 12:51:12 via Wykop
  • 1
@Zapach_Cichacza: ogarnij się i przestań chlać lol
  • Odpowiedz
HughGrandZiemiOdzyskanych
HughGrandZiemiOdzyskanych
01.06.2026, 08:02:31
  • 0
Jeździć obserwować czy wymiana na już?
#opony #samochody
HughGrandZiemiOdzyskanych - Jeździć obserwować czy wymiana na już?
#opony #samochody

źródło: 1000018783

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 01.06.2026, 08:15:50 via Wykop
  • 2
@emasele: jak dla mnie to rozcięty jest tylko rant ochronny
@HughGrandZiemiOdzyskanych podjedź na jakąś wulkanizację i spytaj kapciarza co sądzi
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 31.05.2026, 15:03:58
  • 1
Jeśli na co dzień nie macie gdzie pogadać, to zapraszam na serwer discordowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co nas wyróżnia to to, że właśnie trwa konkurs na najlepsze zakola gdzie można wygrać hand made koszulkę ze wzorem! Zapraszanko!

https://discord.gg/sqXnxgm4

#chcepogadac #przegryw #gownowpis #zwiazki
saggitarius_a - Jeśli na co dzień nie macie gdzie pogadać, to zapraszam na serwer dis...

źródło: Mirko serwer

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
31.05.2026, 11:43:26
  • 1
ojciec kupił ostatnio nowy telefon, samsung
ja ostatnio kupiłem google pixela

ale na jednym i drugim telefonie jest bloatware xddd nie da się z nich korzystać w domyślnym stanie

ja sobie zmienił OS na GrapheneOS to mi w------o cale bloatware, ale na samsungu się tam nie da to manualnie usuwałem ojcu wszystkie apki typu netflix, instagram, gemini
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 31.05.2026, 12:38:39 via Wykop
  • 0
@hbfjhsdgjh: po co się j---ć z Androidem skoro można kupić coś z iOS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 11:00:37
  • 2
Głodówka 36h odbyta, lubię sobie zrobić od czasu do czasu, mega się wtedy czuję i tak jest też tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saprofit
Saprofit
30.05.2026, 17:16:06 via Wykop
  • 0
@saggitarius_a: głodówka odbyta? W sensie, że nie srałeś 36 godzin?
  • Odpowiedz
NikiforSterman187
NikiforSterman187
30.05.2026, 08:01:20
  • 0
Cześć, pytanie do użytkowników #tinder lub #badoo nie miałem tam konta od jakis 5/6 lat. Opowiedzcie mi co się zmieniło. Dla kategorii wiekowej 25-30. Wasze obserwacje. Do tego powiedzcie czy uważacie czy nadal warto kogoś tam poznam. Mieszkam w mieście 300+ tysięcy mieszkańców.
#pytaniedoeksperta #porada
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 08:03:46 via Wykop
  • 1
@NikiforSterman187: Nie warto
  • Odpowiedz
Kubok
Kubok
30.05.2026, 06:36:00
  • 1
Czemu linki z yt robią #pokazmorde ?
Był mirek co zalinkował, a na yt był pod własnym, pełnym nazwiskiem. Najlepsze że mam go dalej w podpowiedziach jak chcę wysłać komuś linkę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 07:44:22 via Wykop
  • 2
@Kubok: Ej miałem to samo wczoraj, pewnie jakiś bug bo to zdecydowanie nie powinno tak działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
30.05.2026, 07:07:24
  • 0
Ma ktoś pomysł jak zasłonić okna? Myślimy nad firankami termicznymi. Dom jest ojca syna. Przy temperaturze na zewnątrz 20 stopni i słońce mamy w domu około 27 stopni a mierzy jego mama. Brat Mamy ojca ma plisy ale one za wiele nie dają i tak się nagrzewa mocno. Mamy teraz noworodka w domu i nie wiemy czy zakładać klimatyzację czy nie.
jmuhha - Ma ktoś pomysł jak zasłonić okna? Myślimy nad firankami termicznymi. Dom jes...

źródło: 1000028098

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 07:32:40 via Wykop
  • 0
@jmuhha: Ah to nowe budownictwo, w lato gorąco, a zimą p----i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
30.05.2026, 07:09:51
  • 3
#komputery #pcmasterrace #pc #nvidia #windows #microsoft
Oho, co tam znowu knujecie komputeruchy?
Komputer w chmurze czy Windows AI gdzie cały system składa się z jednego paska który i tak się przywiesza i potrzebuje 32GB ramu?
Krs90 - #komputery #pcmasterrace #pc #nvidia #windows #microsoft
Oho, co tam znowu kn...

źródło: HJggKrmWYAIQjbH

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 07:31:14 via Wykop
  • 2
@Krs90: Linux Cię wyzwoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SavagePug
SavagePug
SavagePug
30.05.2026, 05:09:34
  • 0
Witam szanowne grono,

​Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ulepszeniem swojego zestawu komputerowego i stoję przed dylematem: wymiana monitora czy karty graficznej?

​Mój obecny sprzęt to:
​Procesor: AMD Ryzen 5 7600X
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a 30.05.2026, 06:10:09 via Wykop
  • 6
@SavagePug: wymiana GPU nie zapewni Ci opadu szczęki, a OLED tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >
  • lubię placki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.03.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 30.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.11.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking