Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
raq195
raq195

raq195

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6015
  • Znaleziska 1856
  • Mikroblog 4159
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 38
jmuhha
jmuhha
17.08.2018, 11:55:55
  • 19
Pracownik wyrwał ładowarkę.

Potrącić mu z pensji?

Może w końcu zaczną szanować, że mają dzięki nam na chleb.

#ladowarka #komputery #pracbaza #praca #pytanie #pytaniedoeksperta
jmuhha - Pracownik wyrwał ładowarkę.

Potrącić mu z pensji? 

Może w końcu zaczną...

źródło: comment_qZABxRrhYmqPacOZRUe0UEgFfzVt9UxH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 17.08.2018, 18:39:51
  • 0
@jmuhha: czasem nie od Lenovo? To nie wygląda jak wyrwane - w tym miejscu można zamocować adaptery na różne rodzaje gniazdek. Aczkolwiek potrzeba siły, żeby to wyrwać...
  • Odpowiedz
raq195
raq195
raq195 17.08.2018, 18:54:34
  • 0
@jmuhha: chodzi mi o tę część dokładnie. Ale jak wyrwany plastik, to pewnie masz rację :)
raq195 - @jmuhha: chodzi mi o tę część dokładnie. Ale jak wyrwany plastik, to pewnie ...

źródło: comment_6I7x94XVVvS9hDUIVFbRLHD1E5U2i9IH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

428

[DIY] Ogrzewanie wody w basenie ogrodowym.

[DIY] Ogrzewanie wody w basenie ogrodowym.

Potrzebujemy: grill, butlę gazową, i dużo rurek miedzianych. Sprytne, proste i pomysłowe.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.07.2016, 16:30:23
  • 120
  • #
    polska
  • #
    diy
  • #
    ciekawostki
  • #
    majsterkowanie
  • #
    zrobtosam
raq195
raq195
raq195 03.07.2016, 22:33:33
  • 8
Jestem ciekaw, czy podobne rozwiązanie dałoby się wykorzystać do chłodzenia wody - przykładowo zakopując taki zestaw rur kilka metrów pod ziemią. Stała temperatura ziemi (koło 8stC) powinna dość dobrze radzić sobie z ochładzaniem wody.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raq195
raq195
raq195 13.08.2018, 11:06:30
  • 0
@Rak-Pustelnik: dzięki, akurat dzisiaj nad tym myślałem!
G.....t
G.....t
konto usunięte 11.08.2018, 12:57:40 via Android
  • 1
Hej, idąc w Częstochowie ulicą św. Barbawy. Jest dużo drzew, zielono, stare budynki z czerwonej cegły. Wszystko daje fajny klimatyczny efekt.
Czy są jeszcze gdzieś w Częstochowie takie ulice?

Chcemy z dziewczyną kupić mieszkanie. Chcielibyśmy coś znaleźć właśnie w takiej okolicy.

Jakieś pomysły?
G.....t - Hej, idąc w Częstochowie ulicą św. Barbawy. Jest dużo drzew, zielono, stare...

źródło: comment_oeaIe0I1kMn2cVDNqOLoGo4tnufYlBs9.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 11.08.2018, 12:59:14
  • 1
@GreenShot: z tego co pamiętam, to jest tam takie miejsce, gdzie spokojnie dostaniesz pokój...ale bez dziewczyny już do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A całkiem poważnie - niedaleko tam był budowany jakiś blok nowy, w tej uliczce jednokierunkowej :)
  • Odpowiedz
drzewnyzwierz
drzewnyzwierz
03.08.2018, 12:39:06 via Android
  • 25
Fajny ten sukces, taki nie za długi, nie za krótki #auto
drzewnyzwierz - Fajny ten sukces, taki nie za długi, nie za krótki #auto

źródło: comment_YElImCaH0KznqFtgR2efMUhsHatf0cCQ.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 03.08.2018, 16:00:47
  • 1
@drzewnyzwierz: wersja na wypasie, ze sterowaniem radia z kierownicy ツ
  • Odpowiedz
raq195
raq195
raq195 31.07.2018, 10:55:37
  • 3
Mirki, wujek miał mieć lot z #wizzair ale mu go odwołali tuż przed i chciałby odzyskać pieniądze. Ja siedzę, czytam i nie rozumiem, co powinien w tym momencie zrobić. Jest jakaś bezpłatna infolinia, żeby mógł zadzwonić i to załatwić?
Będę też wdzięczny za porady na ten temat :)

#podrozujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murarz13
murarz13
31.07.2018, 14:15:14
  • 1
@raq195: Infolinia jest ale nie jest bezpłatna. 5 za minutę chyba.
  • Odpowiedz
Huntress
Huntress
22.07.2018, 19:48:13
  • 1
Czy studenci Polibiedy Wrocławskiej po za pakietem Offica mają dostęp do darmowego Windowsa?
#studbaza #pwr
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 22.07.2018, 19:55:09
  • 0
@Huntress: Dreamspark? Chyba powinnas dostac dane do logowania do tej platformy na edukacji
  • Odpowiedz
miszczu_blady
miszczu_blady
20.07.2018, 23:00:35
  • 11
Mirki, jest sprawa. Kitrałem w łóżku od dłuższego czasu peceta, z którego od kilku lat nie korzystałem. Pomyślałem, że bez sensu żeby tak leżał i doszedłem do wniosku, że zawiozę go gdzieś do domu dziecka – tam na pewno komuś się przyda. W sumie to nie znam się za bardzo, ale sprzęt chyba nie najgorszy: AMD Phenom II X4, 4GB ramu, więc może im tam nawet jakieś gierki pójdą.

Problem jest taki,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 20.07.2018, 23:57:02
  • 0
@miszczu_blady: pw
  • Odpowiedz

492

Nowe MacBooki działają gorzej od starszych

Nowe MacBooki działają gorzej od starszych

Wszystkiemu winny wewnętrzny design laptopa, który się nie zmienia, Apple powinno ulepszyć także system chłodzenia w swoich laptopach, a nie tylko procesory. Przez throttling, czterordzeniowa i7 działa lepiej niż sześciordzeniowa i9. to;dr laptop za 30000 ma problem z odprowadzaniem ciepła

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 18.07.2018, 07:58:43
  • 285
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    apple
  • #
    ciekawostki
  • #
    macbook
  • #
    laptopy
raq195
raq195
raq195 19.07.2018, 11:45:14
  • 0
jak nie moglem wejsc do zakladki kontakty bez jakichs pop-upow


@knife_party: możesz powiedzieć coś więcej? Ja się z czymś takim nie spotkałem, a wręcz przeciwnie - istnieje masa aplikacji, które potrafią przejmować funkcje systemowe (jak dialery, kontakty, sms itd) jeśli komuś nie podpasują te oferowane przez producenta
raq195
raq195
raq195 19.07.2018, 12:03:55
  • 4
@knife_party: być może chodzi Ci o okienka z uprawnieniami aplikacji - ja uważam że to znakomity pomysł, zwłaszcza jak po pobraniu aplikacji pogody nagle okaże się, że z dziwnych przyczyn potrzebuje ona możliwości wykonywania połączeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak - później tego nie ma, pokazuje się zazwyczaj raz i powinno wyglądać tak jak na okienku poniżej.
raq195 - @knife_party: być może chodzi Ci o okienka z uprawnieniami aplikacji - ja uw...

źródło: comment_SCDHGdwYuPLhfgLupuKD4UgVl8Hy5huf.jpg

Pobierz
raq195
raq195
raq195 19.07.2018, 12:19:19
  • 3
@knife_party: wkurzające, ale jednorazowo - dzięki temu znacznie zwiększa się bezpieczeństwo korzystania i kontrolę nad systemem. A domyślam się, że powyższe okienki pokazuje się przy aplikacjach "systemowych" dlatego, że nie są one w pełni systemowe - z tego co mi wiadomo, w Samsungach aplikacje dialera czy sms nie są "androidowe" a "Samsungowskie" - może stąd system traktuje je jako "aplikacje zewnętrzne".
Piszę to wszystko, ponieważ sam
super_tux
super_tux
18.07.2018, 07:14:08
  • 98
Mirki i Mirabelki spod tagów #meshnet #siecikomputerowe #cjdns #raspberrypi
Ten mały skubaniec jest energooszczędnym strażnikiem Internetów :D
Kilka przydatnych sieciowych funkcjonalności, z którymi ten przyjaciel radzi sobie wybornie:
1) Serwer DNS pełniący funkcję ad-blockera - wspaniały świat bez reklam bez pobierania żadnych wtyczek i innych cudów. W konfiguracji serwera dodana lista chyba większości nazw domenowych serwerów reklamowych, które są przekierowywane na lokalny adres malinowego DNSa, a więc
super_tux - Mirki i Mirabelki spod tagów #meshnet #siecikomputerowe #cjdns #raspberry...

źródło: comment_2B7mSsuiTvBfC8Ize7aR1m6mVPZC31wA.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 18.07.2018, 10:22:24
  • 0
@super_tux: czy można na Malinie zrobić coś takiego ala "zapasowy internet" - jak jest internet po kablu to bez zmian a jak nie ma to puszcza neta np z routera LTE (oczywiście puszcza internet w sensie że przez WiFi).
  • Odpowiedz
raq195
raq195
raq195 18.07.2018, 10:31:28
  • 0
@super_tux: no właśnie dokładnie o takie rozwiązanie mi chodziło, jak opisałeś - po prostu ciężko mi było to skonkretyzować. Jedynie nie mam pomysłu, jak miałoby wyglądać właśnie to "zmienianie routingu na modem" w sposób automatyczny (nie ma neta z LAN - to korzystaj z modemu 3G).
  • Odpowiedz
Seid
Seid
17.07.2018, 12:05:13
  • 1
Co tyle ludzi robi na #pwr? xD Środek wakacji a parking pod sks-em zawalony cały.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 17.07.2018, 12:49:11
  • 0
@Seid: ten tydzien i poprzedni to obrony na wielu wydzialach. I to nie tylko mgr ale tez zalegle inz
  • Odpowiedz
raq195
raq195
raq195 16.07.2018, 00:38:01
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....e
n.....e
konto usunięte 16.07.2018, 06:48:57
  • 1
@raq195: Jak kupowałem wino w pasażu na dole (jest tam jakiś sklep z winami) to akurat częstowali jakąś dobrą łychą, także muszą coś mieć na stanie.
Na Sienkiewicza, między Wyszyńskiego i Sępa jest też sklep z winem, duży wybór.
  • Odpowiedz
Azzl
Azzl
02.07.2018, 11:17:23
  • 1
Rosmann w pasażu grunwaldzkim jest już otwarty ? Ostatnio jakiś remont tam mieli.
#wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 02.07.2018, 13:55:49
  • 0
@Azzl: zamknięty
  • Odpowiedz
LisListopadowy
LisListopadowy
02.07.2018, 09:37:01
  • 169
Ojciec zrobił mi dziś z samego rana największą awanturę od pamiętnego 1996, kiedy to zupełnie przypadkiem rzuciłam młodszym bratem o szafkę tak, że wylądował na pogotowiu z rozciętym łukiem brwiowym i wargą.
Zadzwonił i bez żadnych wstępów zaczął opieprzać mnie, że cierpliwość mu się już skończyła i dłużej czekać nie będzie aż przyznam się do zaciążenia. On rozumiał, że chciałam poczekać na odpowiedni moment, dochowywał mojej tajemnicy chociaż chciał się wszystkim chwalić.
LisListopadowy - Ojciec zrobił mi dziś z samego rana największą awanturę od pamiętneg...

źródło: comment_xNlCJIEeECseoIx8D2owdTq4UrUHyRir.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 02.07.2018, 12:17:17
  • 9
@LisListopadowy: z Twoich badań wynika, że jesteś gdzieś około w -1 trymestrze ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
k.....1
k.....1
konto usunięte 30.06.2018, 18:11:53
  • 4
Kurde dzisiał ładnie zaliczyłem egzamin na 3.5 wracam do domu a tu 2.0 w elektronicznym indeksie, mam nadzieję, że facet się machnął przy wpisywaniu bo po tej uczelni można się wszystkiego spodziewać... #pwr #studia #studbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 30.06.2018, 19:17:47
  • 6
@lubuser: a bo widzisz, trzeba było powiedzieć mu, że "widzi Pan, znów tej JSOS się psuje i w systemie mam 2, mimo iż mi Pan postawił 3,5". Nie znalazłem jeszcze takiego wykładowcy, który nie narzekałby na te "nowe systemy"
@kowal61: jw
  • Odpowiedz
K.....G
K.....G
konto usunięte 30.06.2018, 11:28:29
  • 2
@Goodie_pl super promocja #goodie kuhwo, zainstalowałem tą waszą apke, wygenerowałem kod ważny niby 22.07.2018 i na #pizzaportal wyskakuje że kod nie działa (╯°□°)╯︵ ┻━┻
K.....G - @Goodie_pl super promocja #goodie kuhwo, zainstalowałem tą waszą apke, wyge...

źródło: comment_LU5QlyN3cjoe341WqTRaYG0vxEORsFIu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 30.06.2018, 15:28:53
  • 0
@KamDG: ten sam problem mam
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
20.06.2018, 06:05:35 via Android
  • 5
Murki, jak to jest - jak kupuję bilet w tramwaju na 15 minut, tramwaj zgodnie z rozkładem ma jechać np. 14 minut a jedzie 17. Jest kontrola: mam w------l za nieważny bilet, czy przyjmą wytłumaczenie o spóźnionym kursie tramwaju?
Co im się w ogóle wyświetli jak ma zakodowany bilet na karcie? BRAK BILETU, czy ostatni zakupiony? Bo bez tego to trudno udowodnić kiedy kupiłem bilet.

#wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 20.06.2018, 13:13:48
  • 0
@Iudex: chwila...przeciez sa bilety jednoprzejazdowe. Po co januszowac?
  • Odpowiedz
raq195
raq195
raq195 20.06.2018, 18:34:05
  • 0
@Iudex: rozumiem i tez wolalbym jezdzic taniej, ale skoro istnieje rozwiazanie pozwalajace przejechac cala droge bez martwienia sie o czas, to nie jest tak zle. Co innego, gdyby byly tylko czasowe bilety i ruletka, czy zdazysz, czy nie.
  • Odpowiedz

572

Han Solo pierwszą klapą w historii Star Wars. Obliczono wysokość strat

Han Solo pierwszą klapą w historii Star Wars. Obliczono wysokość strat

Na głównej wykopu był już news o słabym otwarciu filmu "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie". Teraz analitycy obliczyli, jak wielkie straty przyniesie ta produkcja Lucasfilmowi oraz jakie były jej przyczyny

konto usunięte
z
naekranie.pl
dodany: 05.06.2018, 09:11:43
  • 312
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
  • #
    film
  • #
    starwars
  • #
    kino
  • #
    gwiezdnewojny
raq195
raq195
raq195 05.06.2018, 12:03:50
  • 2
@kicek3d: przypatrzcie się jego oczom, kiedy mówi, że "wszystko było super" (ꖘ‸ꖘ)

508

Apple zablokowało aktualizacje Telegrama na całym świecie, nie tylko w Rosji

Apple zablokowało aktualizacje Telegrama na całym świecie, nie tylko w Rosji

Komunikator chętnie wybierany przez osoby ceniące prywatność, które nie chcą używać Facebook Messengera, ma problemy na platformie Apple. Jak informuje twórca…

konto usunięte
z
dobreprogramy.pl
dodany: 02.06.2018, 09:12:16
  • 175
  • #
    swiat
  • #
    technologia
raq195
raq195
raq195 03.06.2018, 11:30:05
  • -1
iPhony są wydajniesze i płynniejsze od androidów


Były. Był taki czas, na szczęście bardzo dawno temu. No i oczywiście takie założenie tylko pod warunkiem, że porównywaliśmy iPhone za 2000zł do biedaAndroida za 600zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zeswirowany_Michal
Zeswirowany_Michal
27.05.2018, 09:10:16 via Android
  • 44
Stara ulotka #pizza
Kiedyś to były ceny
Zeswirowany_Michal - Stara ulotka #pizza
Kiedyś to były ceny

źródło: comment_6YpmYplydFmUfwYE7Oy59Utzjvy34uFK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raq195
raq195
raq195 27.05.2018, 12:56:04
  • 0
@Zeswirowany_Michal: TEVERE? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam pizze z jajkiem i tabasco - jakie to było pyszne <3
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 22
  • Strona 6 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.10.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.06.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking