Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa. Kitrałem w łóżku od dłuższego czasu peceta, z którego od kilku lat nie korzystałem. Pomyślałem, że bez sensu żeby tak leżał i doszedłem do wniosku, że zawiozę go gdzieś do domu dziecka – tam na pewno komuś się przyda. W sumie to nie znam się za bardzo, ale sprzęt chyba nie najgorszy: AMD Phenom II X4, 4GB ramu, więc może im tam nawet jakieś gierki pójdą.

Problem jest taki, że chciałbym zawieźć cały komplet, żeby można było z niego od razu korzystać, a brakuje mi klawiatury i myszki. Mogę kupić coś po taniości, ale może jest ktoś we wrocku komu się kurzy na półce, a chciałby pomóc? Ewentualnie, ktoś kto chce wymienić i odsprzeda mi za jakąś symboliczną kwotę.

Druga sprawa – komp nie ma karty sieciowej wifi, więc jeżeli ktoś ma na zbyciu to też bym przytulił. W ostateczności mogę użyć kabla.

#wroclaw #pomagajzwykopem #miszczupomaga
  • 2
@miszczu_blady: mam klawiature jakas najprostsza, sluzyla mi dzielnie, ale przyszla pora na wymiane, do tego deathadderka, czasem (rzadko) trzeba ja zresetowac bo sie zaczela zawieszac, ale moge oddac. We Wrocku bede najprawdopodobniej w okolicach przyszlego weekendu.