Wpis z mikrobloga

Mimo że siedzę bezpiecznie w domu to stresuję się sytuacją za naszą granicą. Ludzie umierają przez ruskich, my robimy tyle ile możemy, wspieramy Ukrainę, pomagamy uchodźcom i tym którzy zostali. W dzień w którym Ukraina wygra z ruskimi siądę wieczorem przy stoliku, napije się za ich zdrowie i zrelaksuje się przy cygarze bo zawsze chciałem tego spróbować a nie było okazji. Jeśli Ty także wierzysz w zwycięstwo Ukrainy i chcesz taki zestaw (1x cola, 1x Jägermeister, 1x cygaro, 1x sto rubli) zostaw plusika bo robię #rozdajo takiego zestawu. Tak, jeden dla mnie, jeden dla Ciebie.

Kto bierze udział? Wszyscy którzy założyli konto przed tym wpisem i nie mają prorosyjskich ani antyukraińskich akcji.

Możesz też w komentarzu zostawić link do wpłaty na zbiórkach wsparcia dla Ukrainy (nick z wykopu we wpłacie przynajmniej 10 zł) lub inny wiarygodny dowód na wsparcie Ukraińców, wtedy przy losowaniu będziesz liczony podwójnie.



Losowanie w środę lub czwartek około 22:00 bo nie wiem którego dnia będę miał na to czas.

#wojna #ukraina #rozdajo
aarahon - Mimo że siedzę bezpiecznie w domu to stresuję się sytuacją za naszą granicą...

źródło: comment_16478942085i7qyrgkSdH7qQlWQFl8Lk.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@vdxfdchh: @Longi:
Tak, najeździłem się żeby je kupić ale jak ktoś będzie miał taki kaprys to odpali sobie od takiego banknotu cygaro. zapomniałem wyżej wspomnieć po co są.

colka spółkę ?


@Kroledyp: nie, ja piję zero.
  • Odpowiedz
@aarahon: Dobry powód nie jest zły więc dorzuciłem jeszcze stówkę przed wypłatą. A wcześniejsze transze poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I przy okazji, polecam bezpośrednie wpłaty na bezpieczeństwo nasze i ich: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Można wysłać pieniądze bez pośredników i paroma kliknięciami (karta, Gpay, na dole dane do bezpośrednich wpłat na konto w złotówkach).

A jak ktoś nie chce kupować naboi to można kupić bandaże (PMM na Ukrainie, PCK
Aramil - @aarahon: Dobry powód nie jest zły więc dorzuciłem jeszcze stówkę przed wypł...

źródło: comment_1647896480oHbWUTlnBIRfBgrACfVFEQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tylko nie cygaro


@susi33: po losowaniu skontaktuję się z wygranym i jeśli nie będzie chciał cygara (albo będzie niepełnoletni!) to wymyślimy coś innego.
  • Odpowiedz
@aarahon: tylko nie cygaro, kapec w mordzie i smak tytoniu czuc przez 2 dni jeszcze, ble


@susi33: po dobrym cygarze kapcia nie ma, to na zdjęciu jest gorsze niż paczka czesterfildów, klasa cygara bardzo niska, sprzedawane w segmencie 20zł co jest segmentem bardzo kiepskich cygar i takie coś tylko zepsuje smak alkoholu.
  • Odpowiedz
@aarahon: Kurde, szkoda ze nie pije alko i nie pale ( ͡° ʖ̯ ͡°) aaa i nie jem cukru. Ale takie rubelki na pamiatke to bym przytuliła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@aarahon: jeśli to pierwsze cygaro to się zawiedziesz i zepsujesz celebracje. Trzeba nawyknac do zaciągania i nikotyny. 3-4 można już planować na jakas okazje. Nie łącz cygara z cukrem. Zapychają kubki smakowe i nie odczuwasz smaku cygara. Czysty alkohol tylko.
  • Odpowiedz
@aarahon

wspieramy Ukrainę, pomagamy uchodźcom i tym którzy zostali. W dzień w którym Ukraina wygra z ruskimi siądę wieczorem przy stoliku, napije się za ich zdrowie i zrelaksuje się przy cygarze


Leci gęsta na ciebie. Ha tfu onuco i na wszystkich wykopków które nie umieją czytać
  • Odpowiedz
Leci gęsta na ciebie. Ha tfu onuco


@Goronco: Nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli po przeczytaniu wpisu dalej myślisz że chciałbym ruskich wspierać to masz coś nie tak pod czupryną.
  • Odpowiedz