Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qaqa
qaqa

qaqa

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1980
  • Znaleziska 815
  • Mikroblog 1165
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21

330

Niemieckie i włoskie statki wycieczkowe wracają do diesla przez wysokie ceny LNG

Niemieckie i włoskie statki wycieczkowe wracają do diesla przez wysokie ceny LNG

Niemiecki operator Aida Cruises przekazał, że kilka jego statków od kilku tygodni pływa na oleju napędowym w związku z wysokimi cenami LNG. Włoski operator Costa Cruises poinformował, że zawiesił stosowanie LNG na dwóch swoich statkach.

CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej
z
biznesalert.pl
dodany: 07.01.2023, 12:02:42
  • 83
  • #
    biznesalertpl
  • #
    biznesalert
  • #
    pl
qaqa
qaqa
qaqa 08.01.2023, 03:01:12 via Android
  • 5
@dwarfguard wartościowy komentarz, właśnie o tym czytam. Ale piszą że plagą jest to że statki robią zrzuty do wód żeby pozbyć się problemu

257

Nagranie z nieudanego szturmu Rosjan w okolicach Swatowa

Pokaż treści 18+

Nagranie z nieudanego szturmu Rosjan w okolicach Swatowa

Otwarte pole i duże straty. 752 Gwardyjski Pułk Strzelców Zmotoryzowanych

Coronavirus
z
streamable.com
dodany: 07.01.2023, 14:54:17
  • 67
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    ruskimir
  • #
    wojsko
qaqa
qaqa
qaqa 07.01.2023, 16:05:03
  • 24
Oni walą z karabinów w pod kątem ponad horyzont, żeby kula dosięgła nieprzyjaciela po paraboli, czy to takie walenie żeby narobić hałasu?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

33

Zolnierz ukrainski idzie po rannego, ginie.

Ciezki material.

Shultzss
z
twitter.com
dodany: 29.12.2022, 23:26:02
  • 10
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
qaqa
qaqa
qaqa 30.12.2022, 02:02:57
  • 3
W momencie kiedy dochodzi do kolegi i obrywa widać błysk. Czy mi się wydaje czy kula trafiła w niego od rykoszetu od jakiegoś kamienia na ziemi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qaqa
qaqa
qaqa 04.01.2022, 17:30:08
  • 0
Mam ze 20 akumulatorków AA eneloop które używałem w lampach błyskowych. Niektóre po 100 cyklach ładowania, niektóre po kilku. Wszystkie już pomierzyłem i wiem jakie mają pojemności mAh.

Czy wynik pomiaru rezystancji (wyświetla mi się w ładowarce) może być dla mnie punktem odniesienia w tym, które akumulatorki będą się jeszcze do czegoś nadawały, a których powinienem się pozbyć? Gdzieś w internecie przeczytałem, że jak akumulatorek ma ponad 500 mOhm to powinien być
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa
Autor
21.12.2022, 11:33:41 via Android
  • 0
@saczuser to już wolę wyrzucić wszystkie i kupić nowe :) Szkoda zachodu, oczekiwałem że ładowarka może pokazać dobrze.
  • Odpowiedz
lysowsky
lysowsky
lysowsky
18.11.2022, 18:04:43
  • 1
Marzą mi się dwa zapachy na grudzień.
1. Pomarańcza albo mandarynka. Coś, co pachnie, jak odbierany owoc.
2. Świerk i inne iglaki.

Powiecie - Mirek, cały grudzień pachnie odbieranymi cytrusami i choinką. Kup mandarynki, usiądź przy choince albo zawieś na szyi wunderbauma. Nie będę dyskutował, bo jest to jakiś pomysł, ale gdyby te zapachy były zamknięte we flakonie, to byłoby dużo lepiej.

Możecie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 19.11.2022, 01:02:19 via iOS
  • 0
@lysowsky: 1. Orange sanguine
  • Odpowiedz
JakMnich
JakMnich
11.11.2022, 22:20:15
  • 0
Skąd zamawiacie próbki? Słyszałem o stronie, które oferuje tanie egzemplarze na zasadzie podróbek? Czy takie próbki są miarodajne jeżeli chodzi o trwałość? Mam na myśli, czy jak użyję próbki, to mam liczyć się z tym, że zapach ze 100 ml może mięc np o godzinę krótszą trwałość. #perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 11.11.2022, 23:19:06
  • 3
@JakMnich: stąd
  • Odpowiedz
przegrywNL
przegrywNL
przegrywNL
07.11.2022, 22:45:59
  • 0
Czy w #iphone 13pro są jakieś ustawienia aparatu, których nie ogarniam bo wszyscy na Instagramie cykają nim zdjęcia jak z katalogów a u mnie wyglądają jak robione ziemniakiem. Przy świetle pokojowym obraz jest tak rozmyty jakby był robiony jakimś Alcatelem z 2011. Przy świetle dziennym twarz wygląda jakby się spiekła w solarium albo jak z teledysków z lat 80-tych. Tryb portretowy to też jakiś żart bo nie wyretuszuje sińców pod
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 09.11.2022, 00:05:32
  • 0
@przegrywNL: Przed robieniem wytrzyj obiektywy miękką częścią ubrania
  • Odpowiedz
Johnay
Johnay
08.11.2022, 19:41:20 via iOS
  • 0
#perfumy czy sklep https://www.ambperfumy.pl/pl jest legit? Dzięki!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 08.11.2022, 22:34:36
  • 0
@Johnay: Ja odpuściłem ten sklep, nie ma jasności co oni sprzedają.
O, nawet powyżej mnie widać
  • Odpowiedz

56

Ukraiński dron w akcji

Ukraiński dron w akcji

Ukraiński dron w akcji

macheens
z
youtube.com
dodany: 06.11.2022, 18:51:12
  • 19
  • #
    russia
qaqa
qaqa
qaqa 06.11.2022, 20:24:58
  • 12
@cukroszczur: Na pewno zabił. Po prostu śmierć często nie wygląda tak że od razu gaśnie światło,
gris
gris
gris
02.11.2022, 14:12:55
  • 0
Ktoś może jest w temacie skierowań na badania. Ojciec przy wypisie ze szpitala dostał skierowanie na badanie rezonansu magnetycznego. Dzwoniąc po placówkach w celu umówienia okazało się, że skierowanie z oddziału nie jest honorowane i musi być wystawione przez poradnię. To po jakiego grzyba lekarz w szpitalu daje skierowanie skoro jest ono bezużyteczne zamiast dać do poradni, żeby tam wystawili?

#nfz #szpital #medycyna #mindfuck
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 02.11.2022, 14:33:35 via Android
  • 1
@gris dzwoń na oddział do osoby która wystawiła skierowanie
  • Odpowiedz
ogrodow_wonsz
ogrodow_wonsz
31.10.2022, 11:11:42
  • 1
Jakie mieliście najgorszy feedback za perfumy hype’owane na tagu i ogólnie lubiane w środowiskach perfumowych? Ja nosząc Dior homme intense dowiedziałem się, że pachnę jak stara baba, Eau Sauvage parfum, że pachnę jak pijany wujek na weselu, a mając encre noir pachniałem jakbym stracił nadzieje na lepsze jutro i całą chęć do życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#perfumy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 31.10.2022, 14:28:58 via Android
  • 1
@ogrodow_wonsz 2x za beach hut, że odświeżacz do kibla w pociągu, albo że możliwie najtańsze męskie perfumy
  • Odpowiedz
ewataewa
ewataewa
22.10.2022, 13:36:40
  • 0
Perfumirki. W zarze rzucają zapachy sezonowo czy jak? Nazwy zmieniają... jak się połapać. Vibrant leather cologne wycofali? Był to chyba odpowiednik dhc 2013? Taki 1:1? Warto polować?
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 23.10.2022, 00:10:57 via Android
  • 1
@ewataewa vibrant leather Cologne bylo w ostatnich rzutach (w lecie) jako vibrant leather summer (120ml 29zl). Odpowiednik, ale na pewno nie klon dhc :)
  • Odpowiedz
h.....4
h.....4
konto usunięte 12.10.2022, 06:18:23 via Android
  • 346
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaqa
qaqa
qaqa 12.10.2022, 07:32:28 via Android
  • 43
@heterodewiant44 a wiesz że w fabryce chipsów, nie jedzą na obiad chipsów?
  • Odpowiedz

61

Byli policjanci z Jasła staną przed sądem. Oskarżeni są o zażądanie łapówki i...

Byli policjanci z Jasła staną przed sądem. Oskarżeni są o zażądanie łapówki i...

"- W trakcie pełnionej służby zatrzymali do kontroli dwa busy na rumuńskich tablicach rejestracyjnych. Wskazali, że kierujący przekroczyli dozwoloną prędkość, a następnie zażądali – w związku z pełnieniem funkcji publicznej – korzyści majątkowej w łącznej kwocie 2000 złotych od obywateli Rumunii..."

power_bank
z
nowiny24.pl
dodany: 03.10.2022, 07:56:53
  • 6
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    pieniadze
  • #
    kierowcy
qaqa
qaqa
qaqa 03.10.2022, 21:57:12 via Android
  • 0
@11262 tak było, byłem tym domem
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
  • Strona 8 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking