Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poco

poco

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6602
  • Znaleziska 598
  • Mikroblog 6004
  • Obserwujący 76
  • Obserwowane 84
poco
poco 21.03.2023, 08:25:15
  • 1
Dolby D & Matt Mus - Blood & Sand (Original Mix)
#techno #muzykaelektroniczna
poco - Dolby D & Matt Mus - Blood & Sand (Original Mix)
#techno #muzykaelektroniczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

Heroes of Might and Magic 3 jako film z lat osiemdziesiątych

Heroes of Might and Magic 3 jako film z lat osiemdziesiątych

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądaliby kultowi Herosi 3 jako film fantasy w latach osiemdziesiątych?

koziol1621
z
youtube.com
dodany: 04.02.2023, 19:34:18
  • 3
  • #
    heroes3
  • #
    homm3
  • #
    midjourney
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    fantastyka
poco
poco 06.02.2023, 13:19:04 via Wykop
  • 0
Słabe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolonko
kolonko
02.02.2023, 15:27:24
  • 0
Pomocy! Proszę może ktoś wie miał podobnie. Radośnie sobie zmieniłem w Msi Centre pcores i ecores i przesadziłem mam 52x i za każdym razem crashuje mi windowsa. Wiec w biosie zrobiłem default nadal wywala mi w windowsie 52x. Wiec wbiłem na sztywno 47x w w bios ale to nic nie zmienia w Windowsie znów przy starcie wywala. Jak to zablokować żeby nie przestawiał mi?
#hardware #overclocking #software
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 02.02.2023, 15:29:08 via Wykop
  • 1
@kolonko: uruchom w awaryjnym i tam odinstaluj
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
26.01.2023, 17:25:41
  • 183
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 26.01.2023, 18:05:55 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: bo?
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
02.01.2023, 16:18:02 via iOS
  • 6
Pierwsze 4k kilometrów za mną a auto mam dwa miesiące, nawet mnie już nie dziwi jak dwulatki mają z 60-70k przebiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz pytanie, w ASO za wymianę oleju powiedzieli mi 1400ziko XD Jak ogarnąć to taniej ale żeby wpis w elektronicznej książce był? #motoryzacja #samochody #audi
maikeleleq - Pierwsze 4k kilometrów za mną a auto mam dwa miesiące, nawet mnie już ni...

źródło: comment_1672676282Z0pq9CA8fRF4QiXAcfW2k6.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 02.01.2023, 21:55:01
  • 0
@maikeleleq: powiedz im w aso, że niech zrobią normalną cenę, albo przyjedziesz z własnym olejem.
To działa.
Plus np 10 % rabatu na całość z tym olejem w normalnej cenie.
Też taki myk przejdzie, sprawdzone.
Ew jak będą oporni, to powiedz, że masz po drodze inne aso i może tam będziesz jeździł i tyle jak się u nich nie da
  • Odpowiedz
poco
poco 02.01.2023, 21:56:02
  • 0
@maikeleleq: chyba, że na baita odp, bo to aż dziwne - oszczędny posiadacz audi, hmm....
  • Odpowiedz
poco
poco 02.01.2023, 15:12:36
  • 7
Poświąteczny prezent od żony.
Niestety 44, ale nie ma co wybrzydzać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#f1
poco - Poświąteczny prezent od żony.
Niestety 44, ale nie ma co wybrzydzać ( ͡º ͜ʖ͡º...

źródło: comment_16726723140Czr6pb4NPXQeR6TlWJAb0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
02.01.2023, 15:25:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Selina: zdjęcie niepowiązane*
  • Odpowiedz
OgurRicc
OgurRicc
02.01.2023, 16:44:17 via Android
  • 3
niestety

@poco abstrahując od sympatii, teraz to już kawałek historii tego sportu
  • Odpowiedz
poco
poco 26.12.2022, 18:23:55
  • 22
Mam i ja :)
#lego #horizonforbbidenwest #gry #ps5
poco - Mam i ja :)
#lego #horizonforbbidenwest #gry #ps5

źródło: comment_1672078905NJsEmj8gA5llJGlVTzrlPp.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwmaster
kwmaster
27.12.2022, 22:15:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poco: ja już 2 dni się męczę i chyba coś z------m bo coś krzywa jest. Mój pierwszy ideas
  • Odpowiedz
szad7
szad7
28.12.2022, 08:21:23
  • 1
Mam i ja :)


@poco: zdjęcie dziwnie ucięte, pomelo widoczne w połowie a na środku jakieś pudełko
  • Odpowiedz
bramkionline-pl
bramkionline-pl
bramkionline-pl
13.12.2022, 21:20:43
  • 0
Murki, mam od dłuższego czasu problemy z PC, nie mogę sobie pozwolić na serwis, bo ciągle jest mi potrzebny do pracy.

Obstawiam, że to zasilacz z tej mitycznej czarnej listy + ew. problemy z GPU pod 2k.

A wy co sądzicie? Z góry dzięki za pomoc.

Poniżej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 13.12.2022, 21:41:03
  • 2
@bramkionline-pl: Przykro mi, zasilacz z czarnej listy
Temat zamykam.

  • Odpowiedz
M.....k
M.....k
konto usunięte 12.12.2022, 09:00:27
  • 220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 12.12.2022, 09:02:24
  • 349
@MlodyWilk: jeszcze wycieraczką ich jak robala ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Yuyath
Yuyath
Yuyath
03.12.2022, 16:24:03
  • 0
Siemka mam pytanie natury technicznej. W jaki sposób najlepiej ustawić 360mm AIO od be quiet na przodzie obudowy? Węże powinny iść od góry do CPU czy od dołu?
AIO to dokładnie PURE LOOP 2 FX 360mm

Od razu odpowiadam, że na topie nie mogę zainstalować chłodzenia (obudowa pozwala na 2x 140mm lub 2x 120mm), więc tylko na froncie.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)
#komputery #pc #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 03.12.2022, 19:06:45
  • 1
@Yuyath: nacisk na chłodzenie CPU: dół, przód obudowy
nacisk na chłodzenie całej reszty, w szczególności GPU: góra, tył obudowy
  • Odpowiedz
jestemtuodwczoraj
jestemtuodwczoraj
22.11.2022, 18:46:11
  • 1
Mirki, złożyłem takiego PC. Będę go używał głównie do wizualizacji w 3Ds Max + Corona, oraz do SketchUp i Photoshop.

Budżet miał być 6k, ale wyszło trochę więcej.

Jakieś porady? Co zmienić? Dodać? Usunąć?

link
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 22.11.2022, 19:46:43
  • 0
@jestemtuodwczoraj: sklep.
  • Odpowiedz
Wasky
Wasky
12.11.2022, 07:19:49
  • 4
Ktos posiada amplituner denon dra-800h. I czy moze sprawdzic czy tez slyszy cichy pisk wydobywajacy sie z tego miejsca??
#audiovoodoo
#audio #audiofile #elektronika
Wasky - Ktos posiada amplituner denon dra-800h. I czy moze sprawdzic czy tez slyszy c...

źródło: comment_1668237587UqA7x4CfKreWpkRaK8nfdO.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 14.11.2022, 09:21:03
  • 0
@Wasky: nie, ale mam Marantz.
Mam nadzieję, że pomogłem
  • Odpowiedz
poco
poco 15.11.2022, 09:53:26
  • 0
@Wasky:Twojej czy mojej( ͡º ͜ʖ͡º) ?
  • Odpowiedz
M.....k
M.....k
konto usunięte 13.10.2022, 06:36:31
  • 122
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 13.10.2022, 06:45:33
  • 5
@Katiee: tak, bo trzeba mieć troje oczu, żeby móc na to patrzeć
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 03.10.2022, 07:31:18
  • 155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poco
poco 03.10.2022, 10:53:23
  • 1
@skizo: dostanie się do niewoli to będzie dla nich raj przy tym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • Strona 5 z 10
  • >
  • ZG

Osiągnięcia

  • VIP
    od 18.06.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.07.2015

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking