@pitpit37: nie tylko na ig krąży, tutaj kilka postów nizej było info. Oby to się rozniosło i już doszczętnie judasz był cancelled, stop making stupid people famous
Jęczmień przyszedł do programu żeby coś sobie udowodnić, no i udowodnił że jest największym przegrywam wszystkich edycji. Podejrzewam że ziomkowie z jego ekipy będą mieli jeszcze większą polewkę. Pewnie znajdą się kobiety które będą chciały go wesprzeć, ale nadal uważam że chłop zrobił sobie antyreklamę pokazując brak szacunku do siebie będąc w tej "klasycznej relacji".
Swoją drogą zastanawia mnie sens głosowania przez takie osoby jak Kasia, która znała jedną z finalistek przed
@pitpit37: treść pochylonaJa podtrzymuję swoje zdanie. Nieracjonalne i asurdalne zachowania i reakcje Jędrka względem Agi to najprawdopodobniej efekt tego, że on jest w niej zakochany . On ma po prostu klapy na oczach. Nie widzi albo nie chce zauważać negatywnych sygnałów wysyłanych przez Agę. Wszystko jej wybacza. Zachowuje się jak podnóżek. Nawet po rzucie kulą on ją przytulił i ją tłumaczył. Tak zachowuje się czlowiek zakochany nieszczęśliwie, który wciąż
Judasz po pandorze zrozumiał że pytania jakie dostali na pandorze mogły Jeczmieniowy otworzyć oczy, stąd to łapanie za ręke, tłumaczenie się z tego że początkowo ją denerwował, dopytanie czy na pewno nie rzuci kulą XD. Jęczmień jest tak odklejony że ona mogłaby go z kimś zdradzić a on by wybaczył i jeszcze by ją przeprosił...ehhh. Bartek dobrze odpalił z tym pytaniem pokazując jaka to jest zakłamana osoba, brakowało mi tylko kogoś kto
@pitpit37: jeszcze nie mogą przeciez mówić takich rzeczy. Ja czekam na dni po finale i co kto komu wywali miedzy oczy. Widać juz, ze relacje w trakcie się pozmieniały i ludzie przestali się obserwować
#hotelparadise suchejcie mje, jeśli przecieki o wygranej Judaszycy i rzekomym rzucie kulą okażą się prawdą, to ktoś chyba za to beknie co? Napewno jakieś CSI (może Wykop) dojdzie do źródła kto wypeplał a kary TVN są raczej srogie. Kompletnie nie kojarzę czy w poprzednich edycjach była taka sytuacja (・へ・)
@Wouowina: ja pamiętam że kiedyś Jędrzej chwalił się wiadomością na instagramie kiedy ktoś napisał że jest super miłym uczestnikiem, a on coś napisał w stylu: Wstrzymaj się, jeszcze zmienisz o mnie zdanie. Może to on będzie tym, który rzuci kulą i wyjdzie na top gracza, a może po prost chodziło mu o te sytuacje kiedy raz sparował się z Olą XD. Chociaż patrząc na jego cipowatość ta pierwsza teoria jest
Sebastian Enrique Alvarez w swoim utworze "Trójkąt Bermudzki" maluje obraz świata, w którym rządzą pieniądze i materializm. Bohater piosenki szczyci się bogactwem, markowymi ciuchami i drogimi gadżetami. Jednakże, pomimo posiadania wszystkiego, czego mógłby zapragnąć, nie czuje się szczęśliwy. Wręcz przeciwnie, jest znudzony i sfrustrowany.
Ten fragment tekstu pokazuje, że pieniądze nie są receptą na szczęście. Mogą one zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i pragnienia, ale nie potrafią zagwarantować nam miłości, przyjaźni
Dzisiaj rano zaciął mi się atomizer w CDNI. Nie wciska się mimo nacisku. Ktoś wie jak to naprawić? Wiem że jest możliwość przelania do dekanatu ale wolałbym zrobić to w ostateczności. #perfumy
@pitpit37: Ja znam takiego co z 6 babami ma dzieci a 7 poznał co miała 5 każde z innym i z nią zrobił kolejne dwa. Razem typ ma 9 dzieci (⌐͡■͜ʖ͡■)( ͡º͜ʖ͡º) A teraz ma kolejną to też pewnie następne. Generalnie ma 37 lat więc do 60-ątki zrobi z 15-25 dzieci. Zarabia minimalna, poza tym łowi
Mirki, jestem w trakcie procesu przerejestrowania samochodu (używany, kupiony i zarejestrowany w Polsce). Zgłosiłem od razu przez epuap nabycie pojazdu w urzędzie w mieście A (tam gdzie mieszkam i wynajmuje mieszkanie). Po kilku dniach stwierdziłem, że stabilniej będzie go zarejestrować na moje miejsce zameldowania w urzędzie miasta B (bywam kilka razy w roku, dom rodziców). Adres B jest bardziej "stały" i nie będę musiał wyrabiać nowego papierka w razie zmiany wynajmowanego mieszkania.
a to trzeba jeszcze przerejestrować auto? Myślałem, ze to znieśli.
@Tigermass: z pewnością trzeba zgłosić nabycie bo wprowadzili karę którą egzekwują a i czytałem że na dniach ma wejść albo już wszedł obowiązek przerejestrowania pod groźbą kary
@darek-jg: dobrze że napisałeś, będę śledził temat. Natknąłeś się moze gdzies co z samochodami, które przed 1 stycznia nie będą przerejestrowane? Bedzie czas do 30 stycznia?
#hotelparadise
źródło: Screenshot_20240521_071606_Instagram
Pobierz