Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pitpit37

pitpit37

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5256
  • Znaleziska 255
  • Mikroblog 5001
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 26
aga-rybka
aga-rybka
aga-rybka
03.04.2025, 15:25:52
  • 6
#hotelparadise nowy Kamil ma 27 lat i był w 9 związkach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 03.04.2025, 16:29:31 via Wykop
  • 5
@aga-rybka: mowil ze 2-3 miesiące był najdłużej sam, a na randce z Alicja stwierdził że od roku jest singlem XD
  • Odpowiedz
pitpit37
pitpit37 01.04.2025, 15:48:56
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iloneczka_195
iloneczka_195
01.04.2025, 17:02:18 via Android
  • 6
@pitpit37 też trzymam kciuki za pary Amanda - Kuba i Adam - Aga w końcu byłoby komu kibicować
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4
30.03.2025, 16:42:17
  • 26
Dobrze, że darowali sobie highlighty z mistrzami, chyba czują że widzowie mają dość Agatki. #awanturaokase
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 31.03.2025, 09:12:42 via Wykop
  • 0
@Janusz_Lubikwasa: nagranie to jedno, mogli je jakoś ostatnio montować
  • Odpowiedz
pitpit37
pitpit37 29.03.2025, 17:24:57
  • 13
Kiedys odpalalo sie awanture zeby kibicowac druzynie Pana Artura, teraz odpala sie zeby kibicowac obojetnie komu zeby pokonali mistrzow, ale chyba tracę na to nadzieję patrząc z jakimi kwotami wchodza nowe druzuny do finału. #awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 28.03.2025, 09:08:38
  • 59
Natalia: ja musiałam wywalić Huberta, a nie...nic nie znacząca Amande albo Kamila który ciągle knuł

Natalia bo Ty jesteś bardzo znaczącą postacią w tym sezonie, lubiana przez wszystkich i nie knujesz. Szkoda tylko, że 99% komentarzy w Internecie na Twój temat to jaka jesteś patologią i czeka na Twój wylot z hotelu XDD
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mario84pl
mario84pl
mario84pl
28.03.2025, 09:25:21 via iOS
  • 15
@pitpit37 wina montażu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BlackBacardi
BlackBacardi
28.03.2025, 22:12:40 via Wykop
  • 0
@pitpit37: i pewnie nie wszystko zostało pokazane. Oceniamy tylko po tej kłótni ,a nie wiemy wszystkiego.
  • Odpowiedz

xeroxxerox
xeroxxerox
27.03.2025, 19:56:00
  • 16
#hotelparadise Mogliby zrobić edycje toxiców, jakiś Gjacz, Wentyl, Alicja, Sroch itp
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 27.03.2025, 20:09:48 via Wykop
  • 11
@xeroxxerox: ja bym widział to tak: Julka od Maji, Nataszke, Jadzię, Klauno, Sabina i Hugolina.
  • Odpowiedz

lucycipher
lucycipher
lucycipher
26.03.2025, 11:08:44
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 26.03.2025, 16:23:09 via Wykop
  • 4
@lucycipher: mocno powiedziane
  • Odpowiedz
Dermati
Dermati
25.03.2025, 16:53:17
  • 3
#hotelparadise

No Tymek, szczerze mi w końcu zaimponowałeś ;)
Dermati - #hotelparadise 

No Tymek, szczerze mi w końcu zaimponowałeś ;)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 25.03.2025, 17:28:25 via Wykop
  • 5
@Dermati: a za 5 minut mówi że chce ratować te relacje XDD
  • Odpowiedz
Aldib
Aldib
Aldib
22.03.2025, 13:33:30
  • 1
#hotelparadise Czy są jakieś przecieki jakie pary będą w finale 10 sezonu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 22.03.2025, 13:38:25 via Wykop
  • 2
@TheKa: jedyna laska która była z Wrocławia to była nowa Amanda, która już wyleciała hmm...
  • Odpowiedz
crazy-for-fun
crazy-for-fun
crazy-for-fun
22.03.2025, 02:13:11
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 22.03.2025, 13:37:13 via Wykop
  • 28
@crazy-for-fun: Kuba wygląda na śliskiego cwaniaczka, ale trzeba mu przyznać że jednym odcinkiem bardziej zaznaczył swoją obecność w programie niż wszyscy faceci razem wzięci którzy są w hotelu od początku. Dobrze że wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

pitpit37
pitpit37 20.03.2025, 17:43:45
  • 15
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
pitpit37 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise

źródło: HP

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

herbata_hibiskusowa
herbata_hibiskusowa
20.03.2025, 17:52:39 via Wykop
  • 7
@pitpit37: O kilka odcieni za jaśni, żeby być w jej typie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rosalinea
Rosalinea
20.03.2025, 18:31:33 via Wykop
  • 0
@pitpit37: edytuj proszę (jeśli potrafisz) to zdjęcie i Tymkowi załóż na głowę pas cnoty, lub burkę… on się jasno wyraził, że dla niego tylko Alicja się liczy. On pracuje i zarabia, a ona wygląda

Chyba nie rozumiesz przekazu Rolnika Tymoteusza ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nella144
nella144
nella144
20.03.2025, 06:59:21
  • 3
#hotelparadise O co chodziło z akcją, że Suczita poszła na basen w sukience, aby chwilę się przepłynąć? Weszła, wyszła i poszła się przebrać. Wtf?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 20.03.2025, 08:19:02 via Wykop
  • 21
@nella144: tylko 60 i 70 latkowie rozumieją jej zachowanie
  • Odpowiedz

Null84
Null84
19.03.2025, 19:12:45
  • 7
#hotelparadise A tę co tak poskręcało?
Dziś pierwszy raz od dawna oglądam HP, a nie tylko słucham w tle, non stop mi się coś rzuca w oczy, wybaczcie więc spam.
Ale Jagoda wygląda od tyłu na tym ujęciu dość... osobliwie.
Null84 - #hotelparadise A tę co tak poskręcało?
Dziś pierwszy raz od dawna oglądam HP...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 19.03.2025, 20:04:55 via Wykop
  • 8
@Null84: nie dziwię się ze z tego Lamborgini Urusa wychdzą kompleksy jak stoi przy Amandzie. Za duża różnica miedzy wyobrażeniem o sobie, a rzeczywistością.
  • Odpowiedz

pitpit37
pitpit37 16.03.2025, 18:46:34
  • 21
Dla dobra Natalii i Alicji produkcja powinna je wywalić jak najszybciej póki ta antyreklama ich osobowości nie pójdzie za daleko. Nie widzialem zadnego pozytywnego komentarza od strony widzow na ich temat, uczestnicy poprzednich edycji tez mocno sie dystansuja (oprócz Kuby z hp9 XD). Reklamodawcy tez nie chcą by ich produkty były reklamowane przez takie osoby. Co one mogą zyskać takim występem?to że każdy wie że ktoś jest patusem? Ktos mi to wytłumaczy?
pitpit37 - Dla dobra Natalii i Alicji produkcja powinna je wywalić jak najszybciej pó...

źródło: Screenshot_20250313_214257_Instagram

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37
Autor
17.03.2025, 19:22:09 via Wykop
  • 1
@amanda12: https://www.instagram.com/reel/DHJvI_lPA4z/?igsh=MWZnMXVuN2kzc3NxMw==
  • Odpowiedz
pitpit37
pitpit37 15.03.2025, 17:54:38
  • 10
Reakcja kapitana niebieskich jak jego znajomek zgodził się od razu na propozycje podpowiedzi za 3k w ostatnim pytaniu XD
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aida_Birchwood
Aida_Birchwood
12.03.2025, 16:16:24
  • 37
#hotelparadise
Po 8 odcinku:
- Wiktor u mnie bardzo pulsuje, pięknie punktował zachowanie Natalii vel Kardashianki z Żabki (podłapane tu 😂). Oby nie zmienił się w drugiego Srocha ale póki co jest moim ulubionym uczestnikiem i liczę, że znajdzie sobie kogoś innego…
- bawi mnie gdy widzę jak faceci mają dość swoich dziewczyn (nie dziwię się, bo poziom decybeli przechodzi skalę i mam wrażenie, że sama co chwilę ściszam tv) i jak celebrują
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 12.03.2025, 17:19:09 via Wykop
  • 24
@Aida_Birchwood: dzisiaj bardzo mnie rozbawiło jak Karolina powiedziała o nowej że jest wycofana i nie radzi sobie po wejściu do hotelu, a sama jest najbardziej nijaką i wycofaną uczestniczką w tej edycji. Chętnie bym zobaczył jakby miała sobie poradzić w sytuacji dołączenia do hotelu nie w pierwszym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

pitpit37
pitpit37 11.03.2025, 16:38:07
  • 18
Natalia: "ja traktuje ludzi tak jak chce być przez nich traktowana"
też Natalia 5 minut później: "ale ta nowa ma kija w dupie"
¯\(ツ)/¯

#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agahej
agahej
11.03.2025, 17:39:54 via Android
  • 5
@pitpit37 tak samo jak Jadzia weszła i po niej jechała na boku
  • Odpowiedz
BigShow
BigShow
BigShow
11.03.2025, 21:13:49 via Wykop
  • 1
Natalia: "ja traktuje ludzi tak jak chce być przez nich traktowana"

też Natalia 5 minut później: "ale ta nowa ma kija w dupie"


@pitpit37: Może Natalia dawno nie miała żadnego kija w dupie, a lubi.
  • Odpowiedz

maniek74
maniek74
11.03.2025, 11:38:57
  • 70
#gielda

tylko hamburgier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - #gielda

tylko hamburgier ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 11.03.2025, 11:47:37 via Wykop
  • 0
@widmo82:
pitpit37 - @widmo82:

źródło: aa7329a0ba62a0a3d7783be5012e7ad3dde852abed278974fe6b654cdee16db3

Pobierz
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
04.03.2025, 12:11:22
  • 0
#gielda #ksgagro zielone XD
#coalenergy +8 :D a jak ktos złapał dołek to +35% :D
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 04.03.2025, 12:16:15 via Wykop
  • 2
@widmo82: to że ukrainki wyciągną dzisiaj na zielona po takich newsach na temat Ukrainy to jestem w szoku XD
  • Odpowiedz
B.....D
B.....D
konto usunięte 02.03.2025, 17:48:13
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pitpit37
pitpit37 02.03.2025, 17:53:07 via Wykop
  • 14
@CultedelaRaison: insider który wie że zadnego skupu jednak nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking