Wpis z mikrobloga

#hotelparadise suchejcie mje, jeśli przecieki o wygranej Judaszycy i rzekomym rzucie kulą okażą się prawdą, to ktoś chyba za to beknie co? Napewno jakieś CSI (może Wykop) dojdzie do źródła kto wypeplał a kary TVN są raczej srogie. Kompletnie nie kojarzę czy w poprzednich edycjach była taka sytuacja ()
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@Wouowina Ja mam teorie, ze wygrają Bartek z Ada. A to dlatego, że Bartek strasznie entuzjastycznie podchodzi do tematu hotelu na ig. Obserwuje tez się nawzajem chyba ze wszystkimi uczestnikami oprócz Luizy, a znając jego charakter, to jakby #!$%@? obraziłby się na cały świat xd
  • Odpowiedz
@Wouowina: W samym TVN o finale wie kilkadziesiąt osób. Do tego trzeba dodać ich partnerów. Następnie uczestnicy i wszystkie osoby, którym wypaplali.

To daje tak dużą grupę osób, że jeśli ktoś przy okazji przecieku nie załączy swojego numeru PESEL jak ten tytan intelektu, tegoroczny niedoszły maturzysta, to znalezienie takiej osoby jest praktycznie niemożliwe bez współpracy ze służbami.
  • Odpowiedz
  • 2
@HakunaMattatta: ja tam nie wchodzę w zastanawianie się czy przeciek jest real ciekawi mnie tylko procedura na okazję wypeplania. Ale jak już poniżej ktoś napisał gówno z tym robią.
  • Odpowiedz
@Wouowina: ja pamiętam że kiedyś Jędrzej chwalił się wiadomością na instagramie kiedy ktoś napisał że jest super miłym uczestnikiem, a on coś napisał w stylu: Wstrzymaj się, jeszcze zmienisz o mnie zdanie. Może to on będzie tym, który rzuci kulą i wyjdzie na top gracza, a może po prost chodziło mu o te sytuacje kiedy raz sparował się z Olą XD. Chociaż patrząc na jego cipowatość ta pierwsza teoria jest
  • Odpowiedz