#gielda Szanowne grono ekspertów, czy ktoś mi wytlumaczy dalczego etf ktory ma miec ekspozycję x3 na nasdaq jest nizej niz zwykly nasdaq? A nie jest 3 razy wyższy kurs?
#gielda polska gielda przed otwarciem kasyna w usa 10000 zł, w co sie wladowac? mysle nad diagnostyka i kghm. jakis dobry smiechuch? Nie bede dawal żymianom kasy za przewalutowanie.
#gielda #xtb porada inwestycyjna. XTB spada do 100 tam jest wsparcie. Boczniak do wtorku, trump gada o kosmitach i wracamy tak do 105, potem sie zobaczy. Pozdrawiam
#gielda Teraz tak, ogolnie mam rozkminę na temat Murapol. akcje te daja w roku 5 zl dywidendy. Teraz sa warte ok 39 zł. Roczna dywidenda 5 zl za 39 zl to bardzo dobra okazja. Wychodzi jak lokata ponad 12 procent w skali roku. Czego ja tutaj nei rozumiem i dlaczego nikt tutaj o tym nie pisze i nie rozchwytuje tych akcji?
@pandywan: Jak zaczynałem inwestować też patrzyłem na wysokość dywidendy i w ten sposób trafiłem na taką spółkę jak ARMOUR Residential REIT. Co prawda rocznie wypłaca 16% ale nie liczyłem czy się to opłaca patrząc na kurs akcji ( ͡°͜ʖ͡°)
#gielda #xtb @Realeuforia . Parę dni temu pewni użytkownicy tagu gielda namówili mnie siła i groźba do zakupu TOYA. Czy ktoś przyłączy sie do pozwu zbiorowego? zapewniano mnie ze jest to porada inwestycyjna.( ͡°͜ʖ͡°)
#xtb #gielda Panowie jak to będzie jutro o 9:00? Jak uważacie spadek przez np pierwsze pare minut etf sp500 iwda i itd. i potem pompa? Mam troche etfów. Nie wiem jaka strategia na jutro. od razu sprzedac i za chwile odkupic taniej, czekac? Dokupić jeszce więcej? Jaki macie pomysl na jutro? Im wiecej grubasów z wykopu zrobi takie same ruchy tym wiecej zarobimy:) Polska gielda sp500 i zagraniczna.
Zawsze mnie śmieszy jak gruby spuszcza w kibel za każdym razem jak pomarańczowy coś p--------e xD Pewnie jeszcze będzie spuszczał, aby leszczyna mogła przemyśleć sprawę i jednak też sprzedać, a potem znowu kierunek pompa.
źródło: dlaczego
Pobierzhttps://www.youtube.com/watch?v=MqisjzfGmp4
źródło: {9691699B-503E-4E89-871F-904571873C93}
Pobierz