Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pandywan

pandywan

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2217
  • Znaleziska 1126
  • Mikroblog 1091
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
  • Dodane (127)
  • Komentowane (369)
  • Plusowane (595)
pandywan
pandywan 19.06.2026, 14:51:40
  • 0
#gielda Szanowne grono ekspertów, czy ktoś mi wytlumaczy dalczego etf ktory ma miec ekspozycję x3 na nasdaq jest nizej niz zwykly nasdaq? A nie jest 3 razy wyższy kurs?
pandywan - #gielda Szanowne grono ekspertów, czy ktoś mi wytlumaczy dalczego etf ktor...

źródło: dlaczego

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
19.06.2026, 14:52:08 via Wykop
  • 18
@pandywan: jak spada to też x3..
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
19.06.2026, 15:20:40 via Wykop
  • 11
@pandywan: @PodniebnyMurzyn im dłużej trzymasz, tym bardziej się rozjeżdża, w przypadku zmienności

https://www.youtube.com/watch?v=MqisjzfGmp4
pepedros - @pandywan: @PodniebnyMurzyn im dłużej trzymasz, tym bardziej się rozjeżdża...

źródło: {9691699B-503E-4E89-871F-904571873C93}

Pobierz
pepedros - @pandywan: @PodniebnyMurzyn im dłużej trzymasz, tym bardziej się rozjeżdża...
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 27.05.2026, 07:57:24
  • 14
#meczennicyxtb #gielda #xtb za 10k podjedzone po 101. Dziękuję!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrywultimate
Przegrywultimate
27.05.2026, 19:13:54 via Wykop
  • 0
@pandywan: nie ma za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 26.05.2026, 11:32:33
  • 0
#gielda polska gielda przed otwarciem kasyna w usa 10000 zł, w co sie wladowac? mysle nad diagnostyka i kghm. jakis dobry smiechuch? Nie bede dawal żymianom kasy za przewalutowanie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
26.05.2026, 11:43:15 via Wykop
  • 1
mdi energia


@Turkotka: kupilem 500. nie bede ryzykkowal 10k jak jest taki wykres. (Lepszy niz bitcoin w 2018)
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
26.05.2026, 11:46:03 via Wykop
  • 0
kupilem 500


@pandywan:
Turkotka - >kupilem 500

@pandywan:

źródło: nnttn

Pobierz
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 11.05.2026, 06:58:39
  • 0
#gielda Raz mi daje raz odbiera, bo kasyno sie otwiera( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 16.04.2026, 11:20:32
  • 2
#gielda #xtb porada inwestycyjna. XTB spada do 100 tam jest wsparcie. Boczniak do wtorku, trump gada o kosmitach i wracamy tak do 105, potem sie zobaczy. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 13.04.2026, 15:02:56
  • 2
#gielda Teraz tak, ogolnie mam rozkminę na temat Murapol. akcje te daja w roku 5 zl dywidendy. Teraz sa warte ok 39 zł. Roczna dywidenda 5 zl za 39 zl to bardzo dobra okazja. Wychodzi jak lokata ponad 12 procent w skali roku. Czego ja tutaj nei rozumiem i dlaczego nikt tutaj o tym nie pisze i nie rozchwytuje tych akcji?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
13.04.2026, 15:07:19 via Wykop
  • 1
@pandywan: dywidendę odetną od kursu i będziesz miał akcje po 34 zł.
  • Odpowiedz
BigDaddyy
BigDaddyy
14.04.2026, 07:32:02 via Wykop
  • 0
@pandywan: Jak zaczynałem inwestować też patrzyłem na wysokość dywidendy i w ten sposób trafiłem na taką spółkę jak ARMOUR Residential REIT. Co prawda rocznie wypłaca 16% ale nie liczyłem czy się to opłaca patrząc na kurs akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 20.02.2026, 12:25:05
  • 0
#gielda 5 akcji kruka kupione. lec w górę!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 09.02.2026, 09:16:03
  • 0
#xtb dzisiaj na tag wpuszczamy tylko w garniturze!
pandywan - #xtb dzisiaj na tag wpuszczamy tylko w  garniturze!

źródło: 1000058307

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 04.02.2026, 15:40:05
  • 3
#gielda rotczajld :(
pandywan - #gielda rotczajld :(

źródło: 1000057923

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
04.02.2026, 15:40:31 via Wykop
  • 0
@pandywan: -910 zl
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
04.02.2026, 15:42:53 via Wykop
  • 0
@pandywan: no i się nic nie stało, przeżyjesz, jedziemy dalej
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 10.12.2025, 13:41:35
  • 2
#xtb o i o to chodzi.
pandywan - #xtb o i o to chodzi.

źródło: 07fbdb2ee7ccfc9a0e5bf0a84bbd2959

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 12.11.2025, 14:03:59
  • 5
#gielda #xtb @Realeuforia . Parę dni temu pewni użytkownicy tagu gielda namówili mnie siła i groźba do zakupu TOYA. Czy ktoś przyłączy sie do pozwu zbiorowego? zapewniano mnie ze jest to porada inwestycyjna.( ͡° ͜ʖ ͡°)
pandywan - #gielda #xtb @Realeuforia . Parę dni temu pewni użytkownicy tagu gielda na...

źródło: 1000053574

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koksu69
koksu69
koksu69
12.11.2025, 14:08:09 via Android
  • 2
😂😂😂
  • Odpowiedz
Realeuforia
Realeuforia
12.11.2025, 22:12:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 05.11.2025, 16:00:41
  • 0
#xtb Moja szklana kula przewiduje pompe na nvidia dzis i jutro. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 04.11.2025, 11:40:07
  • 1
#xtb #gielda w co wrzucic 15k pln na szybko? gpw dawac! Proszę namawiać.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czasnawykopki
czasnawykopki
04.11.2025, 11:46:36 via iOS
  • 22
@pandywan w XTB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan
Autor
04.11.2025, 11:49:27 via Wykop
  • 8
xtb mam za duzo. Prawie jak omar.
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 30.10.2025, 08:45:50
  • 1
#xtb Omar znowu sie lubimy. Nie spie r ol tego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 29.10.2025, 07:51:27
  • 5
#xtb spoko 800 akcji po ponad 70;)
pandywan - #xtb  spoko 800 akcji po ponad 70;)

źródło: 0*ZjYSm_q36J4KChdn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 28.10.2025, 21:07:05
  • 4
#xtb z uwagi na to ze jutro każdy chce dokupić, przeskakujemy od razu z dołka do górki +10 ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 20.10.2025, 10:18:14
  • 0
#xtb Omar, może jeszcze będziemy się kolegować. Nie spier... tego. Codziennie o 3 procent w górę ma być.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 12.10.2025, 11:32:11
  • 2
#xtb #gielda Panowie jak to będzie jutro o 9:00? Jak uważacie spadek przez np pierwsze pare minut etf sp500 iwda i itd. i potem pompa? Mam troche etfów. Nie wiem jaka strategia na jutro. od razu sprzedac i za chwile odkupic taniej, czekac? Dokupić jeszce więcej? Jaki macie pomysl na jutro? Im wiecej grubasów z wykopu zrobi takie same ruchy tym wiecej zarobimy:) Polska gielda sp500 i zagraniczna.
pandywan - #xtb #gielda Panowie jak to będzie jutro o 9:00? Jak uważacie spadek przez...

źródło: rodzinny-obiad-jest-nasz-maly_2022-11-16_17-03-46

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
12.10.2025, 12:52:39 via Wykop
  • 0
Zawsze mnie śmieszy jak gruby spuszcza w kibel za każdym razem jak pomarańczowy coś p--------e xD Pewnie jeszcze będzie spuszczał, aby leszczyna mogła przemyśleć sprawę i jednak też sprzedać, a potem znowu kierunek pompa.
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
12.10.2025, 13:31:18 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 06.10.2025, 12:16:51
  • 0
#xtb nara, toniemy. Ale sie wpieprzylem z tym xtb.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bobokkk
Bobokkk
06.10.2025, 12:19:36 via Wykop
  • 3
@pandywan: uspokój się
  • Odpowiedz
fff112
fff112
06.10.2025, 12:22:54 via Wykop
  • 6
@pandywan: sprzedawaj szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 19.09.2025, 07:50:09
  • 2
#gielda Dlaczego spada PZU jak za kilka dni jest dzien naliczania dywiwendy? Spadek wartosci przekroczy 4.47 zł na akcji i bez sensu czekac?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Carnivore79
Carnivore79
19.09.2025, 07:58:14 via Wykop
  • 13
@bendarowski: Znaczy się 25 września 2025 roku już za nami?
  • Odpowiedz
Protego
Protego
Protego
19.09.2025, 08:24:14 via Wykop
  • 4
@pandywan: namówił (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking