Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pandywan

pandywan

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2208
  • Znaleziska 1121
  • Mikroblog 1087
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
Hidexxx
Hidexxx
13.04.2026, 16:25:14
  • 20
#gielda Pamiętajcie, jutro trzeba wyprzedawać na potęgę, 20mln to jest kupa forsy !!!
#xtb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 13.04.2026, 16:26:58 via Wykop
  • 4
@Hidexxx: ja bym sprzedal to wszystko w pieruny ok. godziny 9. Potem najwyzej kupię jak wzrosnie do 107 znowu. TO JEST PORADA INWESTYCYJNA!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 13.04.2026, 15:02:56
  • 2
#gielda Teraz tak, ogolnie mam rozkminę na temat Murapol. akcje te daja w roku 5 zl dywidendy. Teraz sa warte ok 39 zł. Roczna dywidenda 5 zl za 39 zl to bardzo dobra okazja. Wychodzi jak lokata ponad 12 procent w skali roku. Czego ja tutaj nei rozumiem i dlaczego nikt tutaj o tym nie pisze i nie rozchwytuje tych akcji?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
13.04.2026, 15:13:51 via Wykop
  • 0
@pepedros: i urosnie za 3 miechy znowu przed next dywidendą. ta społka wyplaca 2 razy w roku
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan
Autor
13.04.2026, 15:18:47 via Wykop
  • 0
@pepedros: jesli tak to analizowac, to nie warto kupic zadnej spolki z dywidendą, albo jest za duze ryzyko.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
10.03.2026, 02:21:20
  • 100
#gielda

@NiezlyJestes

Możemy prosić o aktualizację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

@NiezlyJestes

Możemy prosić o aktualizację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8854

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 10.03.2026, 03:11:58 via Wykop
  • 56
@perfumowyswir: rece urwane przy dupie...
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 20.02.2026, 12:25:05
  • 0
#gielda 5 akcji kruka kupione. lec w górę!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

722

Pracownicy Stano mają dość. Odejścia z Kanału Zero po prorosyjskim reportażu

Pokaż treści 18+

Pracownicy Stano mają dość. Odejścia z Kanału Zero po prorosyjskim reportażu

Po emisji prorosyjskiego reportażu Wiernikowskiej z Kanału Zero odchodzą prowadzący poranny program wokalista Piotr Połać oraz dziennikarka Agnieszka Kołodziejska. Odejście z projektu Stanowskiego ogłosił także Jarosław Wolski, ekspert ds. wojskowości. Pewnie ich teraz zwyzywają od silniczków xDDD

Tumurochir
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 09.02.2026, 15:12:41
  • 301
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polskieonuce
pandywan
pandywan 09.02.2026, 20:33:44 via Wykop
  • -1
@wkplogin: a moze dzieki temu ze dziennikarka jest znana z takich wypowiwdzi i pogladow zostala wpuszczona do rosji? Czy dzisiaj wszystko trzeba tlumaczyc ludziom jak malym dzieciom? Jakby wyslal kogos antyrosyjskiego, to by nawet wizy nie dostala. To ja chroni i moze gadac z ludzmi.
pandywan
pandywan 09.02.2026, 09:16:03
  • 0
#xtb dzisiaj na tag wpuszczamy tylko w garniturze!
pandywan - #xtb dzisiaj na tag wpuszczamy tylko w  garniturze!

źródło: 1000058307

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 04.02.2026, 15:40:05
  • 3
#gielda rotczajld :(
pandywan - #gielda rotczajld :(

źródło: 1000057923

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan
Autor
04.02.2026, 15:40:31 via Wykop
  • 0
@pandywan: -910 zl
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
03.02.2026, 18:58:33
  • 1
Nie jest zle - statystycznie tylko 3 na 4 inwestorów traci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xtb #inwestycje #gielda
ArnoldZboczek - Nie jest zle - statystycznie tylko 3 na 4 inwestorów traci ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 1000023554

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 03.02.2026, 21:36:24 via Wykop
  • 0
@ArnoldZboczek: 3 na 4 degeneratow traci
  • Odpowiedz
milpl
milpl
29.01.2026, 10:15:58
  • 0
#gielda

KGHM pociag odjechał pewnie co ? Wchodzenie teraz prawdopodobnie skonczylo by sie niezla katastrofa. Jakie wasze przewidywania ? Zostawilem szklana kule w domu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 29.01.2026, 10:22:32 via Wykop
  • 1
@milpl: od roku tak gadaja. ja wczoraj kupilem od niechcenia za za 3300 zł dzis 400 zl na plusie
  • Odpowiedz
ethize
ethize
23.01.2026, 13:07:30
  • 11
Ktoś właśnie kupił 500 000 akcji po 38.63 (19 315 000 zł). Wow :)
#gielda #dino #meczennicydino
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 23.01.2026, 13:11:18 via Wykop
  • 17
@ethize: to ja. Ale na spokojnie, sprzedam o 16:49( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Holenderski_bambus
Holenderski_bambus
23.01.2026, 12:30:29
  • 9
#gielda
Witam
Pozdrawiam
Holenderski_bambus - #gielda
Witam
Pozdrawiam

źródło: IMG_6346

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 23.01.2026, 12:47:40 via Wykop
  • 0
@Holenderski_bambus: to juz czas sprezdać, a za tydzien kupic po 41:)
  • Odpowiedz
gottagetagrip2020
gottagetagrip2020
22.01.2026, 12:37:28
  • 9
Sprzedałem, więc niedługo pewnie zobaczymy na Olejorzu ATH
#gielda #meczennicypkn
gottagetagrip2020 - Sprzedałem, więc niedługo pewnie zobaczymy na Olejorzu ATH
#gield...

źródło: olejorz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 22.01.2026, 12:41:11 via Wykop
  • 2
@gottagetagrip2020: to jest zbiorowa hipnoza i podświadome działanie na nasze umysly. Dosłownie miałem ten sam próg sprzedaży na olejarzu. Jak "oni" wiedzą jak my mali inwestorzy działamy to dlatego łatwo im nami manipulowac.
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 22.01.2026, 12:42:24 via Wykop
  • 0
@gottagetagrip2020: teraz mam 103.25 na odkupienie i zrobienie kółka...
  • Odpowiedz
miret210
miret210
19.01.2026, 11:39:25
  • 0
#gielda
Licze ze Synektik spadnie jeszcze do tych 290 (。◕‿‿◕。)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 19.01.2026, 11:47:35 via Wykop
  • 0
@milpl: tez kupilem podobna ilosc:>>
  • Odpowiedz
Dawul
Dawul
Dawul
05.01.2026, 21:46:34
  • 236
Marianna, masz walkę z Lasuczita, to się skup na swojej przeciwniczce, a nie całujesz Piotra.
#primemma
Dawul - Marianna, masz walkę z Lasuczita, to się skup na swojej przeciwniczce, a nie ...

źródło: 1000024979

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 06.01.2026, 03:13:15 via Wykop
  • 0
@SonidoStark: bo to matal. Bez niego prime calkowicie nowa federacja.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
02.01.2026, 12:20:31
  • 3
#gielda
#dino jak zwykle pod prąd :>
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 02.01.2026, 14:06:24 via Wykop
  • 0
@widmo82: a dlaczego tak jest? jakies strajki czy cos dzisaj? rano pompa potem spadek
  • Odpowiedz
pandywan
pandywan 10.12.2025, 13:41:35
  • 2
#xtb o i o to chodzi.
pandywan - #xtb o i o to chodzi.

źródło: 07fbdb2ee7ccfc9a0e5bf0a84bbd2959

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clrshck
clrshck
04.12.2025, 13:02:01
  • 5
diagnostyka to tak sobie korekci czy tam coś wyszło grubszego?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 04.12.2025, 13:20:12 via Wykop
  • 0
@clrshck: tez jestem zdziwiony, wlasciwie jest to monopolista w Polsce w badaniach krwi i spada o ponad 12 procent.
  • Odpowiedz
GoferNothern
GoferNothern
27.11.2025, 17:11:29
  • 3
02.10.2025 skromne 500zł
27.11.2025 skromne 1039.50zł

I z -3% około uśredniona do 0%. Coś czuję że to nie koniec moich sukcesów inwestorskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Zdjęcie dla niedowiarków
#gielda
GoferNothern - 02.10.2025 skromne 500zł 
27.11.2025 skromne 1039.50zł 

I z -3% około...

źródło: IMG_3823

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 27.11.2025, 19:08:20 via Wykop
  • 0
@GoferNothern: teraz wypłac i schowaj do skarpety. Czysty zysk
  • Odpowiedz
Marc1n29
Marc1n29
Marc1n29
19.11.2025, 21:17:56
  • 5
#gielda
Wiecie kto powiedział "Kupuj gdy krew się leje?"
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pandywan
pandywan 19.11.2025, 21:21:44 via Wykop
  • 0
@Marc1n29: chyba "wiecie kto PEDZIAŁ kupujcie jak krew sie leje? Rodczajld"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking