Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
p_salamon
p_salamon

p_salamon

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 34
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
p_salamon
p_salamon
p_salamon wczoraj, 19:29:17
  • 1
#mecz trener Nigerii nie podumał i zaskoczony, że u nas nakrętki są przymocowane do butelek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majzter
majzter
majzter
31.05.2026, 16:47:26
  • 2
#mecz ciekawe co se myśli robercik jak patrzy na tych nieudaczników xD pewnie czuje ulge, że takie guwno sie trafia teraz jak kończy kariere bo z tymi asami to w kadrze by strzelił 20 goli max
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 31.05.2026, 16:48:28 via Wykop
  • 2
@majzter: myśli sobie że jakie ja miałem szczęście ze mi się udało bo jestem tak samo słaby a kosze nieziemski hajs
  • Odpowiedz
p_salamon
p_salamon
p_salamon 30.05.2026, 15:56:50
  • 1
#mecz tego nikt nie potrzebuje tych koncertów
„A komu to potrzebne”
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
23.02.2026, 00:56:09
  • 88
Budynek urzędu skarbowego w Bytomiu
wfyokyga - Budynek urzędu skarbowego w Bytomiu

źródło: temp_file8140819597562904406

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 23.02.2026, 09:09:34 via Wykop
  • 2
@normalne_dziecko: a mi przypomina arabską kobiete
  • Odpowiedz
jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
22.02.2026, 15:33:50
  • 0
#mediolan2026 ile dogrywka trwa?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 22.02.2026, 15:34:20 via Wykop
  • 0
@jobzpaticzku2: 10
  • Odpowiedz
p_salamon
p_salamon
p_salamon 22.02.2026, 15:36:20 via Wykop
  • 0
Tak mój błąd.
  • Odpowiedz
p_salamon
p_salamon
p_salamon 18.02.2026, 22:36:22
  • 3
#mediolan2026 od razu powinni grać dogrywki to by się trochę ten hokej zdynamizowal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
18.02.2026, 22:19:56
  • 0
#mecz Doczekamy się kiedyś takich wyników w Europie jak Bodo / Glimt? Wiadomo, cieszmy się z wyników w LK, ale człowiek chce więcej.

BEDZIE?

  • Tak, doczekamy 17.5% (14)
  • Nie 37.5% (30)
  • Trudno stwierdzić 17.5% (14)
  • Jedynie w pasztetowej... 27.5% (22)

Oddanych głosów: 80

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 18.02.2026, 22:28:38 via Wykop
  • 4
@Zi3L0nk4: nie doczekamy bo u nas jest normalna trawa.
Ale oni gadają bez sensu w studiu. Inter pojechał na sztuczną murawę gdzie zimno jak cholera i zagrali na pół gwizdka.
Cała tajemnica spotkania.
Jak grasz na trawie i nagle dostajesz lodowisko to nic dziwnego tym bardziej, że tamci zawsze tak grają.
To tak jakby piłkarze z futsalu grali na trawie i na odwrót..
  • Odpowiedz
p_salamon
p_salamon
p_salamon 08.02.2026, 23:35:22
  • 2
#superbowl dzisiaj nie dali żołnierzy na obczyźnie ani nie pokazali prezydenta. Tonują nastroje. Tylko samoloty przeleciały.
BTW. Mistrzostwa Świata na tych stadionach to będzie piekno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asddes
Asddes
Asddes
08.02.2026, 13:42:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 08.02.2026, 13:44:49 via Wykop
  • 0
@Asddes: „pistolety były złe”
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
01.02.2026, 17:21:38
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 01.02.2026, 17:22:46 via Wykop
  • 4
@PROponujek: zachcialo się zmieniać Feio to mają.
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
01.02.2026, 17:18:28
  • 9
#mecz Tylko on może uratować Papszuna przed zwolnieniem w kwietniu a nas przed meczami w Siedlcach czy Tychach jesienią
jmateuszj - #mecz Tylko on może uratować Papszuna przed zwolnieniem w kwietniu a nas ...

źródło: 1000034950

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 01.02.2026, 17:21:43 via Wykop
  • 0
@jmateuszj: uratować go może mózg jeżeli go posiada. Recą na nich? To jest jakaś aberracja!
  • Odpowiedz

825

Bagażnik nie działa zimą? "To normalne". Test na placu serwisu nic nie zmienił

Bagażnik nie działa zimą? "To normalne". Test na placu serwisu nic nie zmienił

Kupiłeś nową Kię z legendarną "7-letnią gwarancją"? Uważaj. Serwis twierdzi, że klapa bagażnika otwierająca się do połowy przy 0C to "cecha produktu". Mimo że inne auta na tym samym placu działają poprawnie, centrala idzie w zaparte i odmawia naprawy. Zapraszam na pokaz "profesjonalizmu" marki Kia.

Sebql
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 19:21:47
  • 203
  • #
    kia
  • #
    kianiro
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    afera
  • #
    serwis
p_salamon
p_salamon
p_salamon 23.01.2026, 09:58:21 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: wielokrotnie dostawałem odpowiedź na reklamację, że coś jest cechą a nie wadą.
Wtedy zadaje pytanie: jeżeli coś cechuje się niewłaściwym działaniem to powinno być naprawione na takie które się tym nie cechuje.

Dla mnie jest to niebywale, że salony odmawiają naprawy. I tak producent odda im te pieniądze.
tomwick55
tomwick55
04.01.2026, 15:39:07
  • 2
Legia Warszawa jest trzecim klubem z polskiej Ekstraklasy po Jagiellonii Białystok i Widzewie Łódź, który wykazuje zainteresowanie pozyskaniem Bartłomieja Drągowskiego

#mecz #legia #ekstraklasa #pilkanozna
tomwick55 - Legia Warszawa jest trzecim klubem z polskiej Ekstraklasy po Jagiellonii ...

źródło: 1000026587

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 05.01.2026, 20:03:50 via Wykop
  • 1
@tomwick55: Kompletnie to nie ma sensu. Ani on młody, ani perspektywiczny, ani tani z pewnością.
Trenerzy się zmieniają ale ruchy transferowe w tym samym typie.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
27.11.2025, 20:50:20
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 27.11.2025, 21:00:08 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Szoser
Szoser
Szoser
24.10.2025, 10:51:10
  • 438
Mam taki pomysł, żeby budować odwrotnie: chodnik i droga dla rowerów poziomo, płasko, bez obniżeń, a na jezdni co posesję robić podjazd i zjazd dla samochodów. Oczywiście łagodny, żeby sobie zawieszeń nie popsuły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pedalarze #rower #szosa #polskiedrogi
Szoser - Mam taki pomysł, żeby budować odwrotnie: chodnik i droga dla rowerów poziomo...

źródło: obraz

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 24.10.2025, 20:07:44 via Wykop
  • 0
@kompek: najtańszy, ten co przetarg wygrał :)
  • Odpowiedz
Rainmaker97
Rainmaker97
20.10.2025, 08:44:38
  • 2496
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 20.10.2025, 10:44:38 via Wykop
  • 8
@dzikiczytelnik: teraz to nawet w niektórych automatach z jedzeniem to wprowadzają… Napiwek za to że sam sobie wszystko zrobiłem.
  • Odpowiedz
Ejmen
Ejmen
02.10.2025, 19:19:21
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 02.10.2025, 19:21:30 via Wykop
  • 0
@Ejmen: i robi nam Dośrodkowię z Legii.
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
27.09.2025, 19:16:19
  • 0
#fut #eafc26 #fc26 czy w grze występuje jakiś mechanizm doboru przeciwników? Mam na myśli na przykład sytuację, w której jestem w meczu dzielącym od jednej wygranej do awansu - zazwyczaj dostaję przeciwnika, którego praktycznie nie jestem w stanie pokonać. Gdy przegram to wygrywam mecz z ogromną przewagą lub po prostu wygrywam i znowu przy walce o awans trafiam kozaka, z którym przegrywam różnica kilku bramek. To
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 30.09.2025, 06:22:57 via Wykop
  • 0
@Patri295: nie do końca :) Większość gier sieciowych ma zaszyty algorytm, który sprawia że ratio wygrana do przegranej to około 50:50.
Powoduje to większą chęć grania i wymusza emocje sprawiające, że chcesz wracać do gry.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
20.09.2025, 10:34:01
  • 58
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p_salamon
p_salamon
p_salamon 20.09.2025, 12:13:43 via Wykop
  • 4
@Cimcirimcipiririri: Przyjacielu znam wiele spraw kiedy psiarnia robi wjazd bez nakazu. Później ewentualnie prokurator zatwierdza przeszukanie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking