Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottis

ottis

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14369
  • Znaleziska 5970
  • Mikroblog 8399
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 72
Quidditas
Quidditas
17.05.2026, 11:55:42
  • 31
#raportzpanstwasrodka Czemu nie zazdrościcie prezesowi sukcesów? Jest jak jest, a że mogło być lepiej, to trudno. On robi kroki do przodu, nie do tyłu, benc
Quidditas - #raportzpanstwasrodka Czemu nie zazdrościcie prezesowi sukcesów? Jest jak...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 17.05.2026, 12:13:49 via Wykop
  • 5
@Quidditas: Przy Klapku to prezes jest bogiem. Bezosem i Gatesem.
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
17.05.2026, 11:17:03
  • 2
Prezio dawniej powtarzał, że prędzej czy później wyjedzie z Kambodży. Teraz buduje dom i dokupuje działki. O co w tym chodzi?

#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 17.05.2026, 11:21:09 via Wykop
  • 0
@NAZWATYMCZASOWA: ale gdzie jechac? Wszedzie zle. Ja jakbym znal chinski to bym probowal w Chinach.
  • Odpowiedz
tywon
tywon
tywon
17.05.2026, 07:22:33
  • 32
#raportzpanstwasrodka inspirowane pewnym ujeciem
tywon - #raportzpanstwasrodka inspirowane pewnym ujeciem

źródło: 1000066669

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 17.05.2026, 07:31:31 via Wykop
  • 3
@pikaczex: To Filipa. Chcial tylko potrzymac.
  • Odpowiedz
zigzag667
zigzag667
zigzag667
17.05.2026, 06:04:49
  • 51
Kiedy patrzysz w pustkę wystarczająco długo, pustka może zacząć odwzajemniać spojrzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #raportzpanstwasrodka
zigzag667 - Kiedy patrzysz w pustkę wystarczająco długo, pustka może zacząć odwzajemn...

źródło: IMG_7755

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 17.05.2026, 06:18:58 via Wykop
  • 13
@zigzag667: Punk not dead.
  • Odpowiedz
tygrys12345
tygrys12345
tygrys12345
16.05.2026, 15:51:38
  • 11
#raportzpanstwasrodka Ile eko Ewa ma lat?. Mnie się wydaje, że koło 60 tki. Ale może ktoś ma jakieś info.
tygrys12345 - #raportzpanstwasrodka Ile eko Ewa ma lat?. Mnie się wydaje, że koło 60 ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-16 175010

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 16.05.2026, 18:06:12 via Wykop
  • 1
@tygrys12345: O ciocia.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 16.05.2026, 18:10:11 via Wykop
  • 1
@tygrys12345: Ciocia ma jakies 48. Alan 50 ale moze mniej.
  • Odpowiedz
lskx
lskx
16.05.2026, 16:49:38
  • 18
#raportzpanstwasrodka

Zacząłem jakiś czas temu robić bota, który będzie wyłapywać najnowsze gnioty z naszych ulubionych kanałów i robić skrót.
Pytam Was, czy jesteście zainteresowani, bo jeśli nie - szkoda zachodu jak większość go wrzuci na czarnolisto a inni beda narzekać, że jest spam na tagu.

O ile zrobienie samego skryptu jest łatwe i moge go umieścić np. na kambopato.netlify.com czy billy.com.pl o tyle zrobienie bota na wykop wymaga formalności.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Zacząłem jakiś czas temu robić bota, który będzie wyła...

źródło: obraz

Pobierz

BOT wrzucający skróty gniotów na tagu

  • tak - bot na tagu 55.9% (62)
  • tak - gnioty na billy.com.pl czy innej stronie 9.0% (10)
  • tak - wesprę projekt 3.6% (4)
  • nie 23.4% (26)
  • nie mam zdania 8.1% (9)

Oddanych głosów: 111

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 16.05.2026, 18:03:40 via Wykop
  • 1
@lskx: BOT ze streszczeniem gniotow bylby dobry bo nikt nie musialby ogladac polskiej kambo elity i nie zarobiliby tych 30 centow wiecej.

Ps. Jak ogladacie szczegolnie Klapka to skipujcie reklamy.

Okun.
  • Odpowiedz

2254

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 10:20:03
  • 177
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
ottis
ottis 16.05.2026, 15:10:40 via Wykop
  • 3
@ryhu: @MosMaus xD
pikaczex
pikaczex
16.05.2026, 12:01:02
  • 20
Zdarzyło wam się brać kiedykolwiek "byznes kart" z hotelu? Dane hotelu są przecież na fakturze, a lokalni taksiarze zawsze znają hotele w okolicy.
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 16.05.2026, 12:30:47 via Wykop
  • 3
@pikaczex: Dane hotelu sa w telefonie. Nie trzeba zapisywac na kartce.
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
16.05.2026, 08:05:03
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Albin nagrywa na płatne strony?
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Albin nagrywa na płatne strony?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 16.05.2026, 08:39:48 via Wykop
  • 4
@Knoblauch: Ruda Suka pewnie tak. Moze wprowadzi Albina do biznesu.
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
16.05.2026, 05:34:03
  • 49
#raportzpanstwasrodka Słuchajcie, Toyota znowu w warsztacie. Kolejne 170 dolarów w plecy xD
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Słuchajcie, Toyota znowu w warsztacie. Kolejne 170 ...

źródło: Zrzut ekranu_16-5-2026_73110_www.youtube.com

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 16.05.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 7
@KapitanTorpedal: Mechanik sprawdza prace silnika przyjladajac reke do maski samochodu. On sie uczyl od 5 roku zycia.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
11.05.2026, 10:29:38
  • 16
#raportzpanstwasrodka
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_4221

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 11.05.2026, 10:31:28 via Wykop
  • 4
@JJtriple777: Przed bylo duzo gorzej. Po za malo biale ale daje panu plusa.
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
10.05.2026, 00:27:06
  • 1
Prezio zapowiedział, że dokupi sąsiadującą działkę 1.6 ha za 50 tysięcy dolków amerykańskich.

#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 10.05.2026, 09:16:17 via Wykop
  • 0
@NAZWATYMCZASOWA: Nie mozesz kupic ziemii w Kambodzy. Nie ma czegos takiego
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
10.05.2026, 07:26:37
  • 72
#raportzpanstwasrodka Friz po roku w Kambodży...
B1ES - #raportzpanstwasrodka Friz po roku w Kambodży...

źródło: 23920392-03

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 10.05.2026, 08:31:37 via Wykop
  • 3
@B1ES: Nowa stylizacja? No niestety robi co moze zeby zakryc zakola ale gniazdo jest jeszcze. Tu akurat wspolczuje lysiejacym facetom.
  • Odpowiedz
deevee1982
deevee1982
deevee1982
09.05.2026, 08:06:46
  • 7
Wy się hejtujecie, proszę przestać. Zdjęcie AI.
#raportzpanstwasrodka
deevee1982 - Wy się hejtujecie, proszę przestać. Zdjęcie AI.
#raportzpanstwasrodka

źródło: 1000070189

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 09.05.2026, 08:12:44 via Wykop
  • 21
@JJtriple777: O k---a Adam lezy na dachu pijany.
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
09.05.2026, 05:34:53
  • 49
#raportzpanstwasrodka Kierownik chyba ciężko zniósł że wywiad zleciał z rowerka
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Kierownik chyba ciężko zniósł że wywiad zleciał z r...

źródło: Zrzut ekranu_9-5-2026_73245_www.youtube.com

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 09.05.2026, 05:44:19 via Wykop
  • 10
@Marecki85: On sam obcina wlosy bo fryzjer pewnie kosztuje ze 4 dolary. Boki wygolone maszynka a centymetr wyzej jak peruka bez wycieniowania zadnego. Mnich kambodzanski
  • Odpowiedz
ottis
ottis 08.05.2026, 17:41:41
  • 6
Wywiad z Klapkiem na ASBIRO juz zdjety. Nie zdazylem obejrzec. Chcialem teraz ale nie ma.
#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis
Autor
08.05.2026, 19:10:33 via Wykop
  • 1
@eMinimi: @Misja_Odbyta
Tak obejrzalem troche. Az mi sie go troche szkoda zrobilo. Chcial wypasc dobrze, myslal, ze go troche wypromuja a wywiad usuniety. Jakby nie pil i nie byl tak leniwy to by mogl wyjsc na prosta.
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
08.05.2026, 21:06:47 via Wykop
  • 1
@DalaCiLama: Bo zorientowali sie, ze zrobili wywiad z menelem, bajkopisarzem, bankrutem i alkusem na kanale biznesowym i siara sie zrobila.
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
08.05.2026, 19:24:11
  • 6
#raportzpanstwasrodka Nie było mnie dwa dni, można śmieszkować czy prokurator wjeżdża na pełnej ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 08.05.2026, 19:25:58 via Wykop
  • 6
@Marecki85: Tak.
podpisano:
Prokurator
Dziura w Dupie

#pdk
  • Odpowiedz
StefanpiesPrezesa
StefanpiesPrezesa
08.05.2026, 18:40:13
  • 14
#raportzpanstwasrodka Srejle kom hija!
StefanpiesPrezesa - #raportzpanstwasrodka Srejle kom hija!

źródło: Screenshot_20260508_171222_Samsung Internet

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 08.05.2026, 19:06:31 via Wykop
  • 7
@StefanpiesPrezesa: Pan Adam z lepszymi genami.
  • Odpowiedz
Cineczeq
Cineczeq
20.02.2026, 13:11:06
  • 2
#pokemontcg #pokemon Jak co 3 miesiące. Jak wrócę do kraju to się skończy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Cineczeq - #pokemontcg #pokemon Jak co 3 miesiące. Jak wrócę do kraju to się skończy....

źródło: IMG_6460

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 08.05.2026, 16:54:13 via Wykop
  • 0
@Cineczeq: Masz to jeszcze, sprzedales czy otworzyles?
  • Odpowiedz
ottis
ottis 08.05.2026, 17:05:06 via Wykop
  • 0
@Cineczeq: Ceny sa wysokie. Ja nawet nie probowalem tego zamowic bo nie podobala mi sie grafika na pudelku. Nie wiedzialem ze to specjalny set i taki hype bedzie.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 01.05.2026, 18:12:48
  • 5
Zbieracie to? Ja nie zbieram ale sie obkupilem dzisiaj xD Na cardmarket
#pokemontcg #pokemon
ottis - Zbieracie to? Ja nie zbieram ale sie obkupilem dzisiaj xD Na cardmarket
#poke...

źródło: 1000026246

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis
Autor
01.05.2026, 19:55:21 via Wykop
  • 2
@PapaDaryl: Pin collection po 59 euro ale ktos w z Polski sprzedaje za 55. Na cardmarket.com tylko musisz szukac wydanie angielskie bo jakies hiszpanskie i niemieckie sa tansze ale tego nikt nie chce.
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
01.05.2026, 19:56:58 via Wykop
  • 1
@bobryikaczki: Resell. Dla zabawy to kupuje i sprzedeje bo ciezko dostac wiec jest jakas zabawa no i niektore produkty ponad 100% drozej mozna sprzedac.
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
01.05.2026, 20:02:24 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: Boostery Destined Rivals po okolo 8 euro sa na cardmarket.com ja kupilem po 5.50 w sklepie

Wszystko na tym zdjeciu kosztowalo 599euro
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
01.05.2026, 20:06:29 via Wykop
  • 0
@ottis: W sensie na cardmarket na sprzedaz a kupione w sklepach. Zle napisalem
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
02.05.2026, 16:30:23 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: No w Polsce ceny sa jakies chore. ETB kosztuje 63 euro a w Polsce chcą nawet po 600zl w empiku jak patrzylem. Absurd. Booster Bundle Ascended Heroes 32euro placilem. Ja reselluje taniej niz w Polsce w niektorych sklepach sprzedaja.
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
02.05.2026, 16:59:29 via Wykop
  • 1
@piotr-glabik: Ja mam jeszcze 2x Mega Charizard Ex Ultra Premium Collection
ale to wszystko na sprzedaz. Nie kolekcjonuje kart
ottis - @piotr-glabik: Ja mam jeszcze 2x Mega Charizard Ex Ultra Premium Collection
a...

źródło: 1000016587

Pobierz
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
08.05.2026, 16:53:12 via Wykop
  • 0
@LaX: Ascended Heroes booster bundle sprzedalem teraz na cardmarket za €80 ale juz sa drozsze. Pudelka po €49
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
  • Strona 3 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking