Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottis

ottis

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14373
  • Znaleziska 5970
  • Mikroblog 8403
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 72
ottis
ottis 29.04.2026, 18:46:21
  • 10
Takie zeby jak ma Anal przyklejone razem z dziaslami to drogie wcale nie sa. Stac by bylo wszystkich naszych Kambo zuli.
Minus taki, ze kolor rażąca biel. No ale nie mial wyboru bo tylko takie sa na AliExpress
#raportzpanstwasrodka
ottis - Takie zeby jak ma Anal przyklejone razem z dziaslami to drogie wcale nie sa. ...

źródło: 1000026151

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis
Autor
29.04.2026, 18:49:53 via Wykop
  • 8
@plac8o: Jak ktos nie ma rozumu to robi zeby takie zeby wszyscy od razu wiedzieli, ze ma sztuczne.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
29.04.2026, 17:52:26
  • 5
#raportzpanstwasrodka
W koncu doktora Lucjana rodzice odwiedzili. Tyle lat ...
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
  W koncu doktora Lucjana rodzice odwiedzili. Ty...

źródło: IMG_3113

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 29.04.2026, 18:30:52 via Wykop
  • 2
@jan-janusz-nekala
@JJtriple777: Rodzice byli u niego w Chinach. Byly odcinki.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
29.04.2026, 16:18:37
  • 25
#raportzpanstwasrodka Moment, w którym dzielna kucharka z Zuu ściąga włos z koktajlu Gapy, zapewne świński po uprzednim głaskaniu..
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Moment, w którym dzielna kucharka z Zuu ściąga włos ...

źródło: włos

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 29.04.2026, 16:22:48 via Wykop
  • 19
@Vendigoo: Zobaczcie jak on patrzy na a-----l. Tu nie trzeba wiecej slow.
  • Odpowiedz
tywon
tywon
tywon
26.04.2026, 19:35:02
  • 28
#raportzpanstwasrodka nowy koncept
tywon - #raportzpanstwasrodka nowy koncept

źródło: 1000065053

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 26.04.2026, 19:35:57 via Wykop
  • 3
@tywon: Pamietam ta koszulke z rowerem
  • Odpowiedz
robin_caraway
robin_caraway
25.04.2026, 18:56:31
  • 1
czy na steam decku ogram wiedźmina 3, cyberpunka, spidermana? ewentualnie co można kupić, by ograć te tytuły, bez kupna ps5?

#steamdeck #gry #steam
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 26.04.2026, 19:23:46 via Wykop
  • 2
@robin_caraway: Jasne, ze tak. W Cyberpunk mam 72h na steamdecku grane. Grafika jak dla mnie mega jak na taka konsole.
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
26.04.2026, 12:03:25
  • 26
#raportzpanstwasrodka "godzina 8 muszę delikatnie dać gościom znać ze już kończymy, bo pracownicy musza odpocząć"

Proszę, jak dobry pan ropuch dba o pracowników, pracujących 12 godzin, 7 dni w tygodniu za $200 miesięcznie
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka "godzina 8 muszę delikatnie dać gościom znać ze...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 26.04.2026, 12:29:14 via Wykop
  • 3
@hans-kloss-23: On jest pracownikiem a nie pracodawcą. Jest świniopasem u Phanny ale nawet nie wiadomo czy cokolwiek mu za to płaci.
  • Odpowiedz

995

Janusz Palikot startuje z nowym biznesem. Znów szuka inwestorów

Janusz Palikot startuje z nowym biznesem. Znów szuka inwestorów

Janusz szuka inwestorów na nowy biznes. Kto chętny? :)

Bzyq
z
bankier.pl
dodany: 24.04.2026, 11:51:17
  • 210
  • #
    polska
  • #
    oszustwo
ottis
ottis 25.04.2026, 11:51:47 via Wykop
  • 1
@izera-grom: Żyt
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
24.04.2026, 16:24:44
  • 2
Najbardziej mnie rozbawia, że zarzucanie naszych idolom z Kambodży, że nie chodzą do "normalnej roboty", a sami siedzicie na tagu po 16 godzin na dobę i sypiecie tymi czerstwymi żarcikami.

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 24.04.2026, 17:05:09 via Wykop
  • 4
@NAZWATYMCZASOWA: Przejrzenie tagu i posmianie sie z Klapka zajmuje 5 minut z napisaniem ewentualnego posta. Wiec jak caly dzien? Wchodzisz raz przed poludniem raz wieczorem posmiac sie z meneli i tyle i nawet nie codziennie.
  • Odpowiedz
OrbanZwany_Sobaka
OrbanZwany_Sobaka
24.04.2026, 16:00:54
  • 18
#raportzpanstwasrodka Misza już ma na własność swój własny kawałek Madagaskaru, a ja nie mam i nie widzę w tym problemu ¯\(ツ)/¯
OrbanZwany_Sobaka - #raportzpanstwasrodka Misza już ma na własność swój własny kawałe...

źródło: IMG_5610

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 24.04.2026, 16:24:15 via Wykop
  • 6
@OrbanZwany_Sobaka: Bedzie promowal kolejny scam. Znajda sie idioci ktorzy tez beda chcieli sobie kupic kawalek Madagaskaru nie wiadomo po co.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
23.04.2026, 15:36:09
  • 14
#raportzpanstwasrodka #albertzlasu
Ciekawe czy w koncu uda nam sie rozgrysc te zawodniczke ...
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka #albertzlasu
    Ciekawe czy w koncu uda nam sie ...

źródło: IMG_2528

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 23.04.2026, 17:13:05 via Wykop
  • 8
@JJtriple777: Ruda Suka13. Moze to jakas byla Roksa.
  • Odpowiedz
ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
23.04.2026, 13:06:23
  • 50
#raportzpanstwasrodka screen od @KapitanTorpedal, miewałem niezłe cugi w życiu ale dorobić się takiej porannej opuchlizny i mętnych oczu - nigdy się nawet nie zbliżyłem do prezesa. Więc jest grzane u gapcia, oj jest!
ZdumionyMariusz - #raportzpanstwasrodka screen od @KapitanTorpedal, miewałem niezłe c...

źródło: 1000028871

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 23.04.2026, 13:31:34 via Wykop
  • 7
@ZdumionyMariusz: Ten czlowiek sie wykonczy niedlugo.
  • Odpowiedz
Daddy2curek
Daddy2curek
Daddy2curek
21.04.2026, 16:22:25
  • 26
#raportzpanstwasrodka czy da się to ustalić Była zbiórka czy nie?
Daddy2curek - #raportzpanstwasrodka czy da się to ustalić Była zbiórka czy nie?

źródło: 6524

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 17:17:14 via Wykop
  • 7
@Daddy2curek: Klapkowi puszczaja nerwy. Juz nie jest na pan pani z widzami tylko na ty. Dobrze. Alany go doprowadza do szalu dodatkowo.
  • Odpowiedz
puesmanana
puesmanana
puesmanana
21.04.2026, 15:33:18
  • 25
Plastiki to też dobre kreatury xD Z dnia na dzień małpcin zły xD Bo im przestał mówić dzień dobry xd wcześniej im jego akcje nie przeszkadzały... jeszcze chcą się teraz tutaj panoszyć jak bohaterzy xd
#raportzpanstwasrodka
puesmanana - Plastiki to też dobre kreatury xD Z dnia na dzień małpcin zły xD Bo im p...

źródło: 4752

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 15:35:14 via Wykop
  • 13
@puesmanana: Skad tu tylu milosnikow Gapcia sie wzielo?
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
21.04.2026, 15:07:50
  • 8
Wykopki mają nowych idoli, plastiki, chociaż patrząc na tych bezbeków to wcale by mnie nie zdziwiło, ze specjalnie tego kota przygarnęli a potem przy wyjeździe oddali pod "opiekę" klapkowi aby po powrocie móc kręcić kontent i dramę. No kto się mógł spodziewać, że klapek zachowa się jak klapek, przecież nie można tego było przewidzieć( ͡° ͜ʖ ͡°)

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 15:34:24 via Wykop
  • 12
@turok2016: Ustawiaja Klapka jak kundla a myslal, ze jest taki Bonzo. Tak. Sa na szczycie uniwersum obecnie. Nalezy ich wspierac. Wreszcie cos sie dzieje i poustawiaja naszych ananasow ulomow a nie kar.ienie swin i odpalanie gruza. Miernoty i ulomy. Panstwo Alanow zdominowalo pijakow.
  • Odpowiedz
PodNowymNiebem
PodNowymNiebem
21.04.2026, 14:53:04
  • 43
#raportzpanstwasrodka Właśnie przeglądałem nasze stare materiały i chyba coś w tym jest… może on naprawdę ma rację, że jesteśmy wrogim kanałem 😄 Oto nasza miniaturka do odcinka 350.
PodNowymNiebem - #raportzpanstwasrodka Właśnie przeglądałem nasze stare materiały i c...

źródło: 350

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 15:27:45 via Wykop
  • 9
@PodNowymNiebem: Szacun. Plusujemy. W hierarchii Kambo universum wybijacie sie na dominujaca pozycje. To dobrze. Klapek jest juz zdominowany i pokazaliscie mu gdzie jego miejsce. Zdobywacie tron. Jeszcze tylko Lucjana trzeba utemperowac zeby zaczal chodzic z podkulonym ogonem. Nie spodziewalem sie tego. Kibicuje.

Czy to Ewa taka dominantka czy Alan? Stawiam ba Ewe.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 21.04.2026, 15:30:04 via Wykop
  • 3
@MalaPra1dz: Pani Grazyno lub Mario. To nie dla pani. Nie na pani nerwy. Prosze isc ogladac Knura Alberta i kury. Z wnuczkami sie pobawic a nie ogladac kanal pani Ewy. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
mon-po
mon-po
mon-po
21.04.2026, 08:21:52
  • 129
#raportzpanstwasrodka
mon-po - #raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_1459

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 08:46:10 via Wykop
  • 30
@mon-po: No prosze. Klientów tyle, ze Klapek nie nadąża jezdzic po 100g kawy skuterkiem a Phanna sprzedaje biznes. Menel zapijaczony nawet nie wspomniał na gniotach? W sumie po co właścicielka miałaby sie dzielić takimi informacjami z parobkiem od karmienia świń. Klapek sie dowie ostatni. Jak juz zwolni szefowa kuchni i zrobi rozmowe dyscyplinarna to mu powiedzą, ze ma wypad i może sobie szukać roboty swiniopasa gdzieś i dziej. Moze jakiś
  • Odpowiedz
ottis
ottis 21.04.2026, 09:31:52 via Wykop
  • 4
@Tagliacozzo: a no tak. Nie zauważyłem.
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
21.04.2026, 07:01:02
  • 12
#raportzpanstwasrodka Może na porę deszczową koncept strzelnicy 🤔, a może wreszcie uda się zakontraktować p--o z "kija"..
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 21.04.2026, 08:49:33 via Wykop
  • 7
@Vendigoo: CEO Cambodia Beer juz byl na wstępnych rozmowach.
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
20.04.2026, 17:16:05
  • 28
#raportzpanstwasrodka Myszkin dostał nowe wytyczne od Dziwisza co do naganiania "inwestorów"

- Na Madagaskarze jest łatwo kupić ziemie
- Wzrosty cen ziemi 30% rocznie
- Mam troche wolnej kasy wiec "kupiłem" sobie kawałek ziemi, będzie tak jak w Warszawie 20 lat temu
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka Myszkin dostał nowe wytyczne od Dziwisza co do ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 20.04.2026, 18:22:46 via Wykop
  • 3
@hans-kloss-23: To Dziwisz sie teraz przeniósł ze scamem na Madagaskar?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 20
  • Strona 5 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking