@rakaniszu: tylko, że micron to nie śmieciuch pokroju sive robiący po 35% w jedną albo drugą strone w 1 dzień. Mało prawdopodobne żeby zobaczyć tam 700 w najbliższym czasie - więc nawet jak nie wstrzelą sie w wyniki to giga kibla nie będzie. Bardziej obstawiałbym scenariusz jak w poprzednim roku, czyli jeszcze zabawa do wakacji a na jesień ochłodzenie i powolny zjazd całego rynku i wtedy te 700 może zaliczyć.
@ProfesorP1ZDAN: tego się nie sprzedaje, to po prostu rośnie. Boom AIowy w Europie dopiero się zaczyna, a oni są jednym z największych dystrybutorów serwerów w EMEA
Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, że nie pompuje. Redditowe pompki w wielkim skrócie wyglądają tak:
-Najpierw zbiera się określona grupa ludzi na jakimś discordzie, wybierają sobie stocka, który będzie pompowany. -Skupują jakiegoś g---o stocka, który będzie, bądź nie będzie miał jakikolwiek "catalyst" (Od biotechów z kolejnymi fazami badań klinicznych, przez ejaje, po pomyłki tickera XD).
@ww00: tak samo było z BYND kilka mcy temu, tylko że tam zabawa trwała dłużej. Tutaj 'popsuła' ją sama firma wypuszczając dzisiaj info o rozwodnieniu, więc ci co są jeszcze załadowani to nie wiem na co czekają - bo tutaj kierunek to tylko dół.
@perfumowyswir: analiza wsteczna zawsze skuteczna. Wczoraj na koniec wszedłem kontrolnie i standardowo dzisiaj - dlaczego takim małym pakietem (╯°□°)╯︵┻━┻
@thepjoter: no ja się zastanawiam czy tego nie zrzucić przed weekendem. Na dużego kebaba już zarobiło a to przecież śmieciuch taki, że w poniedziałek może byc +50% lub -50%
Na moje przenieśli to dlc, bo bali sie gta 6. Na moje dobrze zrobili. W tym roku karty rozdaje gta 6 i tyle. Gdyby redzi zapowiedzieli i wydali dlc a zaraz potem wyszedl by trailer gta 6 i zaczęli by kampanie, to dlc by każdemu umknęło, a tak redzi będą mieli caly 2027 dla siebie i nikt im nie podskoczy, a każdy bedzie sie dostosowywał pod redow aby nie
@mimik739: no tak, bo teraz to nikt nie wypuszcza gier bo gta6. Za to 2027 to już redzi zarazerwowali i żadnych innych bengerów nikt nie może wypuszczać. To jest DLC, do 12 letniej gry - ja wiem, że u nas W3 ma status bóstwa gejmingu, ale rynek też ostatnio się zmienił i powoli naprawia i takich planowanych hitów (pełnych gier) jest wiele.
@mimik739: najbardziej oczekiwaną grą po gta6 jest dlc do W3? Niezła odklejka. A skoro dlc niby miało byc już w tym roku, wyjdzie dopiero w kolejnym, to skąd pewność, że W4 wyjdzie 2027?
@mimik739: ale wypuszczanie dlc po 12 latach to już nie fuck logic? Tam ludzie pamiętają co było... W dzisiejszych czasach deweloperzy raczej dążą do tego, że nie musisz znać poprzednich tytułów, zeby niepotrzebnie nie zniechęcać nowych graczy do wejścia w marke. Ja po prostu nie rozumiem po co te dlc? Chcą pomost fabularny między częściami, to dlaczego nie zawrą tego już w w4? Tak jak kojima zrobił w mgs2. Do
@ReganRphl: tak wiem, w tym 3 moje kopie na różne platformy, ale co to ma tego co napisałem? Nadal nie widzę logiki w wydawaniu dlc do 12letniej gry i to jeszcze przerzucając ją na kolejny rok. Z resztą nie tylko ja, bo kurs to ładnie zanurkował i nie wiadomo gdzie teraz jest dno.
A ten hypetrain na gta6 to właśnie widać na ttwo...
Z resztą, pożyjemy zobaczymy. Czekam teraz na uklepanie nowego dna, żeby wejść na 4 kółko w ciągu roku, bo póki co to kurs zachowuje się jak rasowy śmieciuch.
Serio ludzie łudzą się, że redzi wydadzą w tym roku kolejny dodatek do wiedźmina? Dlaczego mieliby to robić skoro CP2077 daje im regularne wpływy? Ponadto musieliby włożyć w to spore siły ludzkie. Jak myślicie?
@spinor: jakieś insider info masz? Bo póki co jedyne co wiadomo, to to, że pracują nad jakimś niezapowiedzianym projektem, o czym sami informowali po wynikach. Reszta to póki co tylko spekula dziennikarzy/youtuberów/analityków...
@spinor: ok, ale skąd te informacje? Skąd informacje, że pracują nad nim weterani W3? Skąd informacje, że zarobi 500 mln w pół roku, jak jeszcze nie wiadomo, że istnieje? To są wszystko tylko spekulacje. Może okażą się prawdą (oby - bo chętnie bym wrócił do przygód Geralta), ale póki co to tylko bajki
@BrakWolnegoLoginu: pod nic - to CDP, tutaj cuda się dzieją (⌐͡■͜ʖ͡■) pompy z czapy, zwały z czapy. Nie bez powodu memy z po***anym papierem. Dlatego trzeba kręcić kółeczka
Digital rośnie i mnie zawiść, zżera, że ten złodziej menda Zawód Inwestor ostro zapakowany w to jest, a ja dopiero zacząłem inwestowanie i grosze mam ( ͡°ʖ̯͡°) #gielda
@Qurvinox: jak sobie zestawisz wystrzały kursu i publikacje jego filmików, gdzie kupuje DIG to zauważysz pewną korelację. Nie mówię wprost, że tak wysoki kurs zależy tylko od niego - ale miał spory udział w wystrzeleniu...
A next week dzida - pod rozpoczeciem mistrzostw swiata w pilce, elon by strzelil rakieta, IPO spacex i wszystko +40%.
#gielda
źródło: image
Pobierz