Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niekompalityca
niekompalityca

niekompalityca

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4434
  • Znaleziska 40
  • Mikroblog 4394
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 13.11.2019, 21:34:01
  • 0
Obejrzałem carnival row i boyz od amazona, Jedno i drugie genialne. Może mi ktoś coś jeszcze od nich polecić? Zastanawiam się nad gods omen i high castle

#filmy #seriale #primevideo #amazon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
13.11.2019, 21:37:06
  • 2
@niekompalityca: The Marvelous Mrs. Maisel
  • Odpowiedz
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
BrakPomysluNaNick
13.11.2019, 21:41:48
  • 2
@niekompalityca: mi się bardzo podobał. A jak chcesz mniej babski to puść Boscha.
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 13.11.2019, 18:27:33
  • 2
Znalazłem jakiegoś klona le male ( chyba xD ) zrobiłem dziś testa w hebe i powiem wam ze za ta cenę nie ma tragedii, nie jestem jakimś wybitnym znawca ale myśle ze jak ktoś ma mały budżet na perfumy a chce jakiegoś słodziaka kupić to mogę śmiało polecić. Minęły jakieś 3 godziny i dalej czuje, podejrzewam ze większa aplikacja + 2 strzały na ubrania i na wieczorne wyjście powinno dać radę.

#
niekompalityca - Znalazłem jakiegoś klona le male ( chyba xD ) zrobiłem dziś testa w ...

źródło: comment_ZSmfpV43eVxyoA5a2oChEVzBNEWaZ1FF.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BotRekrutacyjny
BotRekrutacyjny
13.11.2019, 18:44:09
  • 4
@niekompalityca: za 50 pln są o wiele ciekawsze propozycje niż klon Le Male
  • Odpowiedz
corka_mirka
corka_mirka
13.11.2019, 19:06:26
  • 5
@niekompalityca: wydaje mi się, że koledze @BotRekrutacyjny chodziło o to, że nie sztuką jest znaleźć jakiekolwiek perfumy, ale trudniej jest znaleźć coś o dobrym stosunku jakość/cena. Najbardziej znanym klonem Le Male jest Cuba Gold za jeszcze śmieszniejsze pieniądze :)
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 13.11.2019, 15:15:22
  • 0
Pytanie do wykopowych sportowców, chce sobie kupić jakieś witaminki i zastanawiam się nad Olimpem multi sport witaminy i minerały a Orange triad od controlled labs. Wiem ze pomarańcze są kosmiczne cenowo ale jeśli mnie pamięć nie myli to były chyba najlepsze możliwe do kupienia jak jeszcze siedziałem w temacie odzywek.

#silownia #mirkokoksy
niekompalityca - Pytanie do wykopowych sportowców, chce sobie kupić jakieś witaminki ...

źródło: comment_j4GgYVGZWKQgwzbbwZtW8xUtiTRf0yP7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejszpilka
andrzejszpilka
13.11.2019, 19:04:35 via iOS
  • 1
@niekompalityca: To jeśli nie masz bardzo dużego wysiłku fizycznego i deficytu kalorii to Olimp starczy spokojnie. Jak nie szkoda Ci $ to poluj na triada.
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca
Autor
13.11.2019, 19:15:26
  • 0
@andrzejszpilka: za około 110zl będę miał paczkę triada która mi starczy na cała zimę biorąc po 2 tabletki dziennie wiec to raczej nie są jakieś duże pieniądze żeby miałoby mi być szkoda biorąc pod uwagę ze mówimy o kwestiach zdrowotnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 11.11.2019, 19:56:40
  • 0
Mam ostatnio problem z zaparowanymi szybami w aucie i podejrzewam ze to od wilgoci, są jakieś skuteczne sposoby na pozbycie się tego problemu? Taki osuszacz jak na zdjęciu zda egzamin?
#motoryzacja #samochody
niekompalityca - Mam ostatnio problem z zaparowanymi szybami w aucie i podejrzewam ze...

źródło: comment_0Ee9kGjQY6xbMaN5T4nvRcyhoo2GVsDW.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Azbestowy_Rogal
Azbestowy_Rogal
11.11.2019, 19:58:24 via Android
  • 4
@niekompalityca wymień filtr kabinowy lepiej bo pewnie jest na wykończeniu
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
11.11.2019, 20:15:34
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 10.11.2019, 14:47:38
  • 4
Mirki, gdzie najlepiej wybrać się na poszukiwania zimowych akcesoriów typu czapka/szalik/rękawiczki Skórzane + jakieś golfy i swetry smartcasual a nie jakieś gimbo nadruki i i streetweary. Zależy mi żeby cena była adekwatna do jakości. Może macie jakieś ulubione sklepy z tego typu odzieżą?

#modameska #ubierajsiezwykopem
niekompalityca - Mirki, gdzie najlepiej wybrać się na poszukiwania zimowych akcesorió...

źródło: comment_KvBOsaXAos5ytuu3xhpe3KcpcqFbOz7F.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LosoweKontoLosowegoWykopowicza
LosoweKontoLosowegoWykopowicza
LosoweKontoLosowegoWykopowicza
10.11.2019, 15:25:28
  • 3
@niekompalityca: Ja standardowo polece SuitSupply, Poszetka.com i Zack Romana. Ceny w tych sklepach sa wyzsze niz pewnie bedizesz przyzwyczajony, ale w kazdym z nich nie zaluje zakupow i jestem sklonny wydac nieco wiecej za mniej rzeczy.
Z SuSu mam swetry i golfy, spodnie, czesc koszul, marynarki i wsyzstko jest tak jak tego oczekuje. Niektore sa lepsze, niektore gorsez, widac tez zmiany na przestrzeni czasu, ale raczej jest wszystko tip top.
  • Odpowiedz
LosoweKontoLosowegoWykopowicza
LosoweKontoLosowegoWykopowicza
LosoweKontoLosowegoWykopowicza
10.11.2019, 17:15:31
  • 1
@niekompalityca: Od nich rękawiczek nie miałem, opinii wiele on ich też nie słyszałem więc polecać w ciemno nie będę. Kalta ma fajny proces, dużo rozmiarów i modeli do wyboru, opcjonalne wypełnienie kaszmirem i bardzo przyjemną obsługę, która idzie na ustępstwa i czasem spełnia dziwne życzenia klienta ;-) Da się znaleźć też oryginalne skóry egzotyczne z certyfikatami co jest rzadkością.

Sprawdź też SuitSupply co mają bo widziałem u nich np. rękawiczki
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 09.11.2019, 16:56:50
  • 3
Ktoś się orientuje jak się tego pozbyć? Wyskakuje mi co chwile tylko przy przeglądaniu wykopu, na każdej innej stronie nie mam tego problemu. Wyczyściłem safarii, zaktualizowałem telefon i dalej to samo.
#ios #iphone #apple
niekompalityca - Ktoś się orientuje jak się tego pozbyć? Wyskakuje mi co chwile tylko...

źródło: comment_x8prxKppXMhXyJr5q6YS1AN7qBq4VzRz.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca
Autor
09.11.2019, 17:03:01
  • 0
@anonciak88: ok ściągam apke, dzięki za pomoc : )
  • Odpowiedz
N.....N
N.....N
konto usunięte 09.11.2019, 17:10:09
  • 0
@niekompalityca: trzeba zmobilizować moderację, ale widać że w dupie mają wszystko. Niedługo ktoś wgra w wykop jakieś aplikacje i będą ludzi okradać a oni będą też to mieli w dupię. Jedyne co umieją to dawać bany i lać na użytkowników.
N.....N - @niekompalityca: trzeba zmobilizować moderację, ale widać że w dupie mają w...

źródło: comment_GvcxZH09fBqVSMIZiDUEBZYyg799X7wB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 23.10.2019, 22:39:06
  • 0
Mirki pomocy, mam kapcia a kompresor całkowicie nie reaguje na podpięcie. Jakieś pomysły co się stało? Nie przypominam sobie żebym na cokolwiek najechał, wczoraj było dobrze

#samochody #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziemniag
ziemniag
23.10.2019, 23:03:11
  • 0
@niekompalityca: wymień sobie bezpiecznik zapalniczki na minimalnie większy :)
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca
Autor
24.10.2019, 01:38:09
  • 0
@ziemniag: do tej pory wszystko było ok
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 22.10.2019, 00:06:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F.....l
F.....l
konto usunięte 22.10.2019, 00:07:06 via Android
  • 0
@niekompalityca i puka i puka i puka ktos do drzwi
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca
Autor
22.10.2019, 00:10:20
  • 0
@FronzenHell: n----------y na wykopie
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 19.10.2019, 21:30:46
  • 7
Można jakoś wyłączyć te alerty niedostarczonej wiadomości?

#ios #iphone #apple
niekompalityca - Można jakoś wyłączyć te alerty niedostarczonej wiadomości? 

#ios ...

źródło: comment_mNcd7h0tAVuytlEcniuxMPglPK3SY848.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

januszdoe
januszdoe
19.10.2019, 21:39:48
  • 84
@ziemniag:
- normalny telefon
- android

wybierz jedno
  • Odpowiedz
januszdoe
januszdoe
19.10.2019, 21:49:46
  • 39
@ziemniag: mocne slowa jak na androidziarza xD
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 19.10.2019, 16:21:33
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 17.10.2019, 23:18:56
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xewox1999
Xewox1999
Xewox1999
17.10.2019, 23:20:11 via Android
  • 3
Proszki zdecydowanie
  • Odpowiedz
thewickerman88
thewickerman88
17.10.2019, 23:30:38 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 14.10.2019, 17:03:25
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

genesis2303
genesis2303
14.10.2019, 17:20:08
  • 0
@niekompalityca: mam podobnie, ale narodowy elektorat ich tam wepchnął to i muszą te dyrdymały pierdzielić, każdy kij ma dwa końce. Antyszczepionkowcy zrobili jedną dobrą rzecz - zagrypili gandalfa na tyle że zaklęcia nie pomogły i NFZ nie podołało. W ogóle z tymi szczepieniami to najlepsze rozwiązanie podał w sumie ktoś z konfederacji, zamiast przymusu zrobić kij i marchewkę, antyszczepionkowcy jednocześnie stracą argument o przymusie i zyskają motywację jak zapłacą więcej
  • Odpowiedz
genesis2303
genesis2303
14.10.2019, 17:31:24
  • 0
@niekompalityca: krulowi to tak patrząc po nim już za dużo nie zostało, nawet w PE spał na obradach, gorzej jak zastąpi go Berkowicz za sterami, to by było przerąbane.
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 14.10.2019, 02:21:42
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....a
e.....a
konto usunięte 14.10.2019, 02:23:46
  • 3
@niekompalityca: Nic Ci to nie daje, trzeba mieć dane ze wszystkich okręgów i zastosować metodę dla każdego okręgu oddzielnie.
  • Odpowiedz
leguea12
leguea12
14.10.2019, 02:33:04
  • 2
@niekompalityca: gość jest raczej pro-pis, wiec wyniki mogą być jeszcze ciekawe. Dodaj co raz bardziej prawdopodobne zwycięstwo opozycji w Senacie i Kaczyński ma problem
leguea12 - @niekompalityca: gość jest raczej pro-pis, wiec wyniki mogą być jeszcze ci...

źródło: comment_xZB9goSgHqYB2rFeYFQLjco6izObYXD3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 13.10.2019, 21:17:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polzwed
polzwed
13.10.2019, 21:18:32
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

johnmorra
johnmorra
johnmorra
13.10.2019, 21:18:41
  • 0
@niekompalityca: j.w
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 13.10.2019, 17:06:10
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 04.10.2019, 05:59:24
  • 0
Jest tu ktoś ogarnięty z Auction housem i podpowie co i jak robić żeby zarobić trochę więcej golda? Jakie addony pobrać, jakie itemy kupować, na jakie okazje czekać itd.
#wow #worldofwarcraft #wowclassic #classicwow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrp7
Piotrp7
04.10.2019, 06:33:17
  • 1
@niekompalityca: obadaj TSM.
  • Odpowiedz
PortalZeSmiesznymiObrazkami
PortalZeSmiesznymiObrazkami
04.10.2019, 06:41:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@niekompalityca: coz mogę doradzić. Kupuj taniej sprzedaj drożej XD
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 30.09.2019, 19:24:10
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....u
P.....u
konto usunięte 30.09.2019, 19:28:05
  • 17
@niekompalityca:

iOS 13.1.2 został właśnie udostępniony i to wcale nie jest dobra wiadomość. Apple łata na kolanie oprogramowanie, które trafiło do użytkowników pełne błędów i de facto w wersji beta. A utracone zaufanie naprawdę trudno jest odbudować.

Doszło do tego, że Apple wypuszcza łatki co kilka dni.


Spekuluje się, że Apple zdecydował się uznać niegotowe oprogramowanie za gotowe, byle tylko wypchnąć z chińskich linii produkcyjnych do magazynów w Stanach Zjednoczonych
  • Odpowiedz
jalop
jalop
30.09.2019, 19:32:05 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niekompalityca: wykryto dużo błendüw
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 29.09.2019, 23:08:32
  • 8
Jakbyście zostali odizolowani od świata na dłuższy okres czasu, powiedzmy kilka lat i mieli do wyboru jedna gierkę offline to jaki byłby wasz wybór? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James_Watt
James_Watt
29.09.2019, 23:08:55
  • 53
@niekompalityca: mount and blade
  • Odpowiedz
Taktyczny_Namiot
Taktyczny_Namiot
29.09.2019, 23:09:34 via Wykop Mobilny (Android)
  • 274
@niekompalityca: Minecraft wydaje się rozsądnym wyborem
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 29.09.2019, 15:04:09
  • 0
Mógłby mi ktoś doradzić aplikacje do odtwarzania muzyki na androida? Ważne żeby była prosta w obsłudze i bez reklam bo to dla mojej mamy głównie do audiobooków

#telefony #android #samsung
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek1991
Marek1991
Marek1991
29.09.2019, 18:18:43
  • 0
@clorox: jak dla matki?
  • Odpowiedz
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca
Autor
29.09.2019, 23:04:22
  • 0
@clorox: Odpisałeś do niewłaściwej osoby xD
@Marek1991: On myślał ze to ja
Btw pobrałem powerampa i mama zadowolona
  • Odpowiedz

591

Nadjeżdża Scania AXL, czyli bezkabinowa i w pełni autonomiczna ciężarówka.

Nadjeżdża Scania AXL, czyli bezkabinowa i w pełni autonomiczna ciężarówka.

Scania najwyraźniej idzie w ślady Volvo. Teraz firma zasili swoją rodzinę świetnych autonomicznych pojazdów nowym modelem, a mianowicie AXL. Jest to w pełni bezzałogowa ciężarówka bez tradycyjnej kabiny.

szyna352
z
geekweek.pl
dodany: 28.09.2019, 06:05:36
  • 274
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    ciezarowki
  • #
    ciekawostki
niekompalityca
niekompalityca
niekompalityca 28.09.2019, 17:25:07
  • 50
Jakoś mi się od razu skojarzyło z interstellarowymi kombajnami ( ͡º ͜ʖ͡º)
niekompalityca - Jakoś mi się od razu skojarzyło z interstellarowymi kombajnami ( ͡º ...

źródło: comment_BPjz6Gogrq86rFb9qfbU7sKPSCWtauv8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.04.2023

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking