Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mlodyapollo

mlodyapollo

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3697
  • Znaleziska 588
  • Mikroblog 3109
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 39
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
03.04.2024, 09:40:22
  • 1
Cała klatka zajebna kurzem po wymianie drzwi. Koszt sprzątania: 150 zł. Obciążyć budowlańca? #remont #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 03.04.2024, 09:44:21 via Wykop
  • 5
@jakismadrynickpolacinsku: Jakby chciał to mógłby posprzątać, ale z drugiej strony, to ty wymieniałeś drzwi jako usługodawca, on był tylko wykonawcą. Samej usługi wymiany. Chyba, że się umawialiście inaczej i wspominałeś o sprzątaniu. Jeśli nie, to powodzenia w wyegzekwowaniu tego.
  • Odpowiedz
kanapka_ze_smalczykiem
kanapka_ze_smalczykiem
22.03.2024, 07:01:12
  • 1
#pytanie #siecikomorkowe #orange #orangeflex #plus #tmobile #play

Jako że Orange Flex likwiduje plan za 30zł szukam sieci gdzie można się przenieść. Wymagania:

- 30zł miesięcznie
- no limit połączenia / sms / mms
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 22.03.2024, 13:14:54 via Wykop
  • 2
@kanapka_ze_smalczykiem: Nju mobile, subskrypcja za 29 zł idealnie pasuje.
https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono
Tylko z racji tego, że to Orange nie da się przejśc bezpośrednio. Albo na czacie Flexa najpierw do Orange na kartę i stamtąd do Nju albo przez innego operatora.
  • Odpowiedz
kkarol93
kkarol93
kkarol93
21.03.2024, 19:37:15
  • 1
Jak najsprawniej przejść z flexa do nju? Bezpośrednio się w nie da
#orangeflex #njumobile
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 21.03.2024, 21:00:26 via Wykop
  • 0
@pp93: Bezpośrednio się nie da, próbowałem. Odsyłają na czat flexa i trzeba do orange na kartę najpierw. Albo do innego operatora. Myślę nad Heyah za 19.99, pierwszy miesiąc jest za 1 zł wiec by można. A potem ewentualnie do nju
  • Odpowiedz
mlodyapollo
mlodyapollo 22.03.2024, 10:29:45 via Wykop
  • 0
@pp93: Powinno się dać z tego co czytam. Najlepiej właśnie przez czat ogarnąć samo przejście z Flexa do Orange na kartę. Potem powinno już być z górki. Może się uda w jeden dzień, chociaż nie mam pewności, czy nie trzeba będzie czekać na kuriera. Myślę, że na czacie powinni wiedzieć.
  • Odpowiedz
cambell973
cambell973
19.03.2024, 10:59:00
  • 1
#play #p4
Siemano, tydzień temu przeprowadziłem się z różową na inne mieszkanie, dziewczyna która wynajmowała je przed nami miała podpisaną umowę z play na tv+internet, zrezygnowała z tego, złożyła wypowiedzenie dziewiątego lutego, czyli ponad miesiąc, teraz ja chcąc podpisać umowę na siebie na usługi nadal nie mogę, bo usługa dalej wisi na mieszkaniu. Wizyta w salonie oraz rozmowy na infolinii nic mi nie dają bo one nie są
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 19.03.2024, 12:31:20 via Wykop
  • 0
@cambell973: A to przypadkiem nie działa tak, że owszem jest miesiąc ale liczony od końca okresu rozliczeniowego. Czyli jak np umowa była podpisana 25 dnia miesiąca, to wypowiedzenie weszło w życie 25 lutego i odłączenie nastąpi 25 marca. W najgorszym wypadku złożyła je dzień po tym końcu, czyli umowa była np 7 albo 8 dnia miesiąca , więc wypowiedzenie liczymy od 7 albo 8 marca i odłączenie nastąpi 7 albo
  • Odpowiedz
jonasz123
jonasz123
18.03.2024, 10:21:30
  • 0
Rodzice siedzą w #a2mobile i za jakies 17zł mają nolimit z małą ilością internetu. W związku ze słabym zasięgiem oraz własnie zbyt małą paczką neto zastanawiają się nad zmiana. Czy jest cos w podobnej cenie spod skrzydeł #play ? Sam mam #vikingmobile ale 25zł to chyba za dużo, chyba ze działa promka z poleceniem i jak jedno poleci drugiemu to będzie 45zł za 2 numery. Ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 18.03.2024, 13:27:23 via Wykop
  • 0
@jonasz123: Jest jeszcze Heyah 01 (subskrypcja) . Za 19.99 jest 20 GB neta i no limit, zasięg Tmobile.
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
13.03.2024, 06:07:44
  • 108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 13.03.2024, 11:11:20 via Wykop
  • 0
@kogut_20: Należeć się należy. Ale np. u mnie (a nie jest to Januszex) jak trzeba kogoś zwolnić to na odstrzał idą w pierwszej kolejności Ci co brali najwięcej zwolnień. Ucinanie premii to kolejny powód a trzeci to 20% pensji mniej. Plus nie wszyscy mogą iść na HO bo np niektóre firmy nie pozwalają. To powinien menadżer ogarnąć, albo ogólnie szefostwo żeby stworzyć takie warunki, żeby było bezpiecznie. Pracownik jest tu
  • Odpowiedz
D.....y
D.....y
konto usunięte 12.02.2024, 13:21:14
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 12.02.2024, 14:08:38 via Wykop
  • 1
@DonRzoncy: Wiem, że ta gra to survival, ale czy tam dużo tego jest? Nie męczy? Wszędzie piszą o tym jak o pokemonach, ale w poksach nie ma elementów survivalu. Niespecjalnie lubię uganiać się za patykami, surowcami, żeby zrobić sobie kubraczek albo jedzenie. Dużo tu tego czy da się przeżyć?
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
12.02.2024, 08:32:49
  • 1
Mirki ma zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

Od 2 dni EDGE, Brave oraz Chrome tak wyświetla mi strony. Problem nie występuje na Operze czy Firefox.

Reset ustawień fabrycznych nie pomaga.

Żony
Caracas - Mirki ma zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

Od 2 dni EDGE, Brave ora...

źródło: temp_file649816718905374209

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 12.02.2024, 08:39:42 via Wykop
  • 2
@Caracas: Może to nie jest wina telefonu a samych przeglądarek? Te 3 co mają problemy są oparte na silniku Chromium, a Opera i Firefox mają zdaje się własne. Więc może to kwestia jakiegoś skopanego updejtu? Może samo się naprawi za jakiś czas.
  • Odpowiedz
satyrysta_satyryk_artysta
satyrysta_satyryk_artysta
07.02.2024, 06:05:09
  • 123
A tak serio: jakie argumenty mają przeciwnicy atomu?
Bo ja jakoś nie umiem znaleźć żadnego, w potencjalne niebezpieczeństwo nie wierzę, współczesne reaktory i całe konstrukcje są bezpieczne, a tsunami nam nie grozi.

#atom #elektrowniaatomowa #satyrysta #satyra #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #wegiel
satyrystasatyrykartysta - A tak serio: jakie argumenty mają przeciwnicy atomu?
Bo ja ...

źródło: temp_file2601256382036420973

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 07.02.2024, 10:08:42 via Wykop
  • 0
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Problem jest jeden. Chociaż tak ogólnie przeciwników atomu jest chyba mniejszość, to jak zapytasz czy chcieliby ją mieć gdzieś w pobliżu to odpowiedzi zmienią się diametralnie. Każdy by chciał byle nie koło niego. A nie mamy za dużo odludnych terenów.
  • Odpowiedz
c.....k
konto usunięte 04.02.2024, 22:08:20
  • 2853
100 plusów, i idę jutro, kupuje po 40 rolek jednego i drugiego produktu, a następnie sprawdzę ile gram waży każda, ile jest warstw i metrów. Możecie dodać co jeszcze sprawdzić. #biedronka
c.....k - 100 plusów, i idę jutro, kupuje po 40 rolek jednego i drugiego produktu, a ...

źródło: temp_file2710427970386292718

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 05.02.2024, 18:07:42 via Wykop
  • 0
@bandera: To nie jest ten sam produkt. Ten papier w opakowaniu 40 rolek, ma niby 3 warstwy jak pozostałe, ale sam rozmiar listka jest sporo mniejszy, a samych listków jest jedynie 120 (vs 150 w op 24 rolki czy 200 listków w opakowaniu po 10 sztuk). Waga jest również sporo mniejsza, te 40 rolek waży mam wrażenie niewiele więcej niż te 10 a pewnie podobne do tych 24. W dotyku
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
31.01.2024, 09:10:50
  • 0
79 groszy za minutę połączenia i SMS? Czemu aż tyle? #play
tesknilam_ - 79 groszy za minutę połączenia i SMS? Czemu aż tyle? #play

źródło: IMG_0916

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 31.01.2024, 09:15:50 via Wykop
  • 6
@tesknilam_: Biorąc po uwagę, że dotyka to garstkę ludzi którzy siedzą na starych nieopłacalnych (dla Playa!) taryfach, albo nie wykupują żadnych pakietów to pewnie chodzi właśnie o to, aby ich wykurzyć. I zmusić do odejścia do innych sieci, albo przejścia na nowe taryfy z pakietami no limit, a wtedy taka podwyżka Cię nie dotyczy.
  • Odpowiedz
amamoh
amamoh
19.01.2024, 09:51:38
  • 0
Czy jak dołączę do rodzinki jako dodatkowo płatny członek to mogę mieć kilka TV (oczywiście oglądam tylko na jednym w danej chwili)?
#netflix #netflixrodzina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 19.01.2024, 10:05:31 via Wykop
  • 0
@amamoh: Dopóki będą pod jedną siecią WIFI to tak. Jak więcej to będą problemy, bo wywali już jako dodatkowe gospodarstawa.
  • Odpowiedz
mlodyapollo
mlodyapollo 19.01.2024, 12:00:09 via Wykop
  • 1
@amamoh: Pod wifi to możesz wszystko podpiąć, nawet lidlomixa, więc nie wiem co to ma za znaczenie. Chodzi o to, że tak długo jak te TV będą w jednej sieci to będzie ok. Jak są w różnych sieciach to będzie je wykrywało jako kolejne gospodarstwo domowe.
  • Odpowiedz
mlodyapollo
mlodyapollo 19.01.2024, 12:50:02 via Wykop
  • 1
@amamoh: No tak, ale to bez znaczenia czy to wifi czy LAN, grunt, żeby to wychodziło w świat z jednej sieci i lokalizacji to będzie ok.
  • Odpowiedz

444

Sejm uchwalił ustawę okołobudżetową. Są w niej podwyżki dla nauczycieli

Pokaż treści 18+

Sejm uchwalił ustawę okołobudżetową. Są w niej podwyżki dla nauczycieli

Sejm uchwalił ustawę okołobudżetową na 2024 r., która zakłada m.in. 30-proc. podwyżki dla nauczycieli i dodatkowe 3 mld zł na onkologię i psychologię dziecięcą.

popatu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.01.2024, 18:18:14
  • 250
  • #
    sejm
  • #
    budzet
  • #
    uchwala
  • #
    podwyzki
  • #
    nauczyciele
  • #
    polityka
mlodyapollo
mlodyapollo 17.01.2024, 08:37:08 via Wykop
  • 0
@calban: I tu znów zapewne jest główna różnica między szkołą w mieście (gdzie tych zajęć i aktywności jest dużo) a szkołą w mniejszych miastach, gdzie zajęć może tyle nie być. Do tego WFiści mają wychowawstwa (np u mojej córki w klasie) a to też niemało papierkowej czy komputerowej roboty, za którą przecież nikt dodatkowo nie płaci. Plus wycieczki, zielone szkoły i tym podobne, gdzie często wyjeżdża się na całe dnie
VanGogh
VanGogh
09.01.2024, 15:28:27
  • 0
#orange Halo Orange! @OrangeEkspert! Czy korzystanie z dodatkowej karty z tym samym numerem we Flexie jest dodatkowo płatne 15 pln / miesiąc? Mam na myśli subskrypcje za np. 80 pln miesięcznie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 09.01.2024, 15:32:54 via Wykop
  • 1
@VanGogh: Nie jest, dodatkowa karta jest za free. Za 15 zł to można mieć dodatkowy numer, który ma nielimitowane połączenia i smsy ale bez pakietu neta. Za to można przesyłać net od siebie.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.01.2024, 07:38:36
  • 69
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dziewczyna jest bardzo przywiązana do miasta w którym mieszka - Warszawy. Wstępnie ja nie byłem przywiązany do żadnego miejsca, jednak w ostatnim czasie odziedziczyłem po dziadku dom w mieście należącym do aglomeracji śląskiej. 130m2, duży ogród, dla mojej generacji rzeczy praktycznie nieosiągalna w przy obecnym rynku nieruchomości. Problem z tym, że zgodnie z prośbą dziadka - dom ma zostać w rodzinie, nie wolno mi go sprzedać, bo
  • 292
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 08.01.2024, 13:34:32 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: Tu chyba nie ma sensu nikogo pytać, tylko musisz sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Bo mirko wiadomo jakie jest. Gdyby odwrócić sytuację, i to laska odziedziczyła dom i chciałaby żebyś rzucił wszystko i wyprowadził się na Śląsk, to większość też by mówiła olej tę Karynę. Co za egoistka, jak może od tego Ciebie żądać. Prawda jest taka, że ty rozgrywasz karty. Ty masz dom, nie ona, Ciebie tu
  • Odpowiedz
monstrum
monstrum
08.01.2024, 12:29:13
  • 0
Do specjalistów z działu #telefony , #android
Dwie osoby mają na 2 telefonach swoje kontakty ale tego samego Gmaila.
I teraz najlepsze, jedna osoba widzi u drugiej numery telefonów, przypisane imię i dokładne daty. Pytanie, gdzie to sprawdza?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 08.01.2024, 12:38:32 via Wykop
  • 0
@monstrum: No ale kontakty, połączenia i wiadomości pewnie też są zapisywane na koncie google. Więc jeśli mają to samo konto to niedziwne że widzą to wszystko bo przecież taka idea synchronizacji z chmurą. Trzeba by tę synchronizację wyłączyć, a kontakty zapisywać tylko lokalnie.
  • Odpowiedz
mlodyapollo
mlodyapollo 08.01.2024, 12:47:25 via Wykop
  • 1
@monstrum: Wejdź w Ustawienia a potem Konta i Synchronizacja. Znajdź tam konto google i sprawdź jakie ptaszki są zaznaczone. W teorii wszystko co się synchronizuje jest na bieżąco wysyłane i druga osoba jak ma włączoną synchronizację to też będzie mogła wszystko zobaczyć. Najlepiej rozdzielić te dwa konta i nie używać tego samego dla dwóch różnych osób. Trochę nie ma to sensu, konto to jednak osobista sprawa.
  • Odpowiedz
pety-sana
pety-sana
pety-sana
15.11.2023, 19:27:52
  • 0
Nie chcę mieć dzieci bo chcę mieć więcej czasu i pieniędzy dla siebie. Czy to czyni mnie egoistką?
#dzieci #rodzicielstwo #ciaza #pieniadze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyapollo
mlodyapollo 15.11.2023, 20:00:30 via Wykop
  • 1
@pety-sana: Tak, ale nie powinnaś mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Przemek

  • Eeee, jak coś wymyślę to napiszę
  • Warszawa
  • http://twisternederland.com
  • johny.b@wp.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2013

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 06.01.2012

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.03.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking