Wpis z mikrobloga

#play #p4
Siemano, tydzień temu przeprowadziłem się z różową na inne mieszkanie, dziewczyna która wynajmowała je przed nami miała podpisaną umowę z play na tv+internet, zrezygnowała z tego, złożyła wypowiedzenie dziewiątego lutego, czyli ponad miesiąc, teraz ja chcąc podpisać umowę na siebie na usługi nadal nie mogę, bo usługa dalej wisi na mieszkaniu. Wizyta w salonie oraz rozmowy na infolinii nic mi nie dają bo one nie są w stanie mi nic powiedzieć. Czy ktoś składał wypowiedzenie, był w podobnej sytuacji i jest w stanie powiedzieć ile temu wspaniałemu operatorowi zajęło odłączenie łączy? @play_polska pomocy, różowa ma ciężary z pracą zdalną, a niestety inny usługodawca średnio wchodzi w gre.
  • 5
@cambell973: A to przypadkiem nie działa tak, że owszem jest miesiąc ale liczony od końca okresu rozliczeniowego. Czyli jak np umowa była podpisana 25 dnia miesiąca, to wypowiedzenie weszło w życie 25 lutego i odłączenie nastąpi 25 marca. W najgorszym wypadku złożyła je dzień po tym końcu, czyli umowa była np 7 albo 8 dnia miesiąca , więc wypowiedzenie liczymy od 7 albo 8 marca i odłączenie nastąpi 7 albo 8
@cambell973: z tym co się dzieje z UPC po przejęciu przez fioletowe gówno, to należy zrobić tak, że czekasz jeszcze chwilę aż się wypowie umowa, a potem podpisujesz z innym operatorem.
W gównianym play masz bota na słuchawce, konsultantów tnących w #!$%@? i na każdym kroku próbujących załadować cię w gównoumowę.