Ashwaganda, ktoś brał? Poleca? Cel przyjmowania - a tak o(lubię sobie tabletki i kapsułki łykać XD) , dla lepszego samopoczucia i podobno redukcji stresu. #mikrokoksy #suplementy
To już lepiej sobie testosteron zbadaj. Nie można takich środków na pałe brać bo jeszcze bardziej się możesz s--------c. Youtuberzy rozpromowali te ziólka tak jakby to były cukierki. Teraz na szczęście przyznają się do błędu.
Takiego maila właśnie dostałem Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce. W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych...
Trochę gapa ze mnie xD Byłem u internisty żeby zlecił mi badania laboratoryjne (ot profilaktyka, nigdy czegoś takiego jeszcze nie robiłem, korzystam skoro w końcu mogę). Zrobił wywiad itp. Chciałem żeby mi przy okazji zbadali testosteron, ale dopiero po powrocie do domu zorientowałem się, że mi tego kuźwa nie zaznaczył xD myślicie, że mogę sobie sam postawić tam "x"? Gupie mondre? Załączam zdjęcie skierowania. Dzięki! #zdrowie #lekarz #
#anonimowemirkowyznania Hejka nootropowe świry! #nootropy #dopingmozgu Zbliża mi się ciężki okres w pracy, w tym egzaminy aby awansować #k--------a, jestem również studenciakiem, a teraz okrutny okres w życiu każdego student"AA". Potrzebuje pomocy, żeby wszystko ogarnąć, zdecydowałem wspomóc się chemią, co polecacie na pierwszy "cykl", co jest niezbędne, co jest dodatkiem, który pomoże, ale nie jest konieczny etc. Proszę o pomoc, ponieważ deadline jest so close!( ͡°͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania: Zobacz sobie Brain Fuel (dostępny na muscle zone), ma w składzie adrafinil który jest prekursorem modafinilu. Podobno robi dobra robote. Sprawdz sobie skład jednej tabsy.
@pogodnywedrowiec: Ja słyszałem ze robi robote, ale przy częstym braniu wystepują problemy skórne. Wrzucam Ci tutaj artykuł z fejsa. Lek został wycofany z Polski chyba 3 lata temu, juz nie pamietam. Na oglaszamy24 mozna kupic ale nie wiadomo co to za źródło. Poczytaj sobie w necie na temat Adrafinilu. A Noopept tylko z Cholina (alfa gpc lub cdp- cholina). Pamiętajcie bo przy braniu noopeptu solo mozna sobie przepalic styki
Moje stare krzeslo do kompa juz sie lamie i trzeba powoli zaczac szukac nowe. Co polecacie dla kogos kto spedza 20godzin dziennie przed jego oknem na swiat? Do tych "gamingowych" krzeselek jakos sceptycznie nastawiony jestem. Wydaja sie chinska tandeta nastawiona na trzymanie w jedenj okreslonej pozycji.
Pozdrawiam Cię Tajger! Z tej strony Nikola Czauszehu. Dzięki tobie ożeniłem się z Eleną. Pozdrawiam z Bukaresztu.
Łoo dziękuję dziękuję za to, ogurat ja dużo nie pomogłem ale dziękuje za to że takie dostałem pozdrowienia ogunie dziękuje. Ja też tutaj pozdrawiam, żebyście żyli miło w zgodzie i do końca życia. Żeby nie było żadnej jakiejś zwady czy coś takiego i przy okazji zalajkuj fanpecz. Pozdrawiam benc!
Siemka mirki, mam pytania odnosnie Xiaomi 3s Pro, na aukcji goldway są 2 wersje tego telefonu CN i EU, różnia się ceną 8 $. To jest jakaś róznica jak wezme wersje CN a EU ? Ktorą wersje mam wybrać? #xiaomi
To, co uczynił Feed Me ze Strobe deadmau5'a... po prostu brak słów (。◕‿‿◕。) Polecam przewinąć do 51. minuty i rozkoszować się dziewięcioma minutami muzycznego delikatesu.
@to_tak_ma_byc: spróbuj sobie z rana posiłiki białkowo tłuszczowe (np. jajecznica na boczku) żeby nie było skoku insuliny, węglowodany dodaj w drugiej połowie dnia. Do tego mozesz dodać argininę (np. 2 gramy, dzienna dawka od 3 do 10 gram) po śniadaniu.
#danielmagical