@low_behavior_score: niech s-------a
@low_behavior_score: a oddał trochę wykres
G---o odbija akurat jak sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@low_behavior_score: może być, ja np chce się zapakować ale poczekam na potwierdzenie najpierw. Równie dobrze na razie może zjechać do 40
@low_behavior_score: co druga z tych spółek to nie saas?
low_behavior_score via Wykop
- 0
przecież nie będę sobie listy na TW zmieniał pod screena. Widać chyba które to saasy a które nie
@low_behavior_score: ok kreskorz
@low_behavior_score: o magik od kresek xD #horoszcz
@low_behavior_score: miałem ten syf i sprzedałem na 0 XD to g---o chodzi razem z bitcoinem bo na tym głównie zarabia. Lepiej szczura kupić przynajmniej dywidendę płaci
@low_behavior_score gratulejszyn miras
@low_behavior_score: huop w BABĘ zainwestował XD. Pazy i trwała zrobiona i pobyt w SPA? XD kiedy inwestycja z BABY się zwróci? Jak dojdzie do rozpłodu? XD gratulacje huopie
#meczennicyccc #gielda
Mireczki dopóki nie będzie breakoutu z tego kanału, to trzymamy proch w portfelu
Mireczki dopóki nie będzie breakoutu z tego kanału, to trzymamy proch w portfelu
źródło: image
Pobierz#gielda
https://wykop.pl/wpis/85824131/widzimy-sie-na-50-to-nie-jest-porada-inwestycyjna-
Jednak $62, ktoś wtedy kupił? ;) x2 w miesiąc, not bad
https://wykop.pl/wpis/85824131/widzimy-sie-na-50-to-nie-jest-porada-inwestycyjna-
Jednak $62, ktoś wtedy kupił? ;) x2 w miesiąc, not bad
źródło: image
Pobierz@low_behavior_score: masz jeszcze inne fajne spółki energetyczne?
Skąd wiedziałeś że ta urośnie
@low_behavior_score: Ja już ubrany.
low_behavior_score via Wykop
- 2
Przy aktualnej cenie TEAM forward P/E to 13. Imo no brainer < $100
@low_behavior_score: Tomuś to ty?
@low_behavior_score: też analizuję spółki energetyczne












MSFT pokazuje nam siusioka
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierz