Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
loopie96

loopie96

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53133
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 53050
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 37
loopie96
loopie96 30.01.2026, 16:47:34
  • 4
https://wykop.pl/wpis/84794893/na-smyku-bardzo-dobra-oferta-na-issey-miyake-le-se
pisałem chwile temu że smyk ma dobrą okazję na refill Issey Miyake le sel d'issey i wjechali zapachniści z ofertą jeszcze tańszą
tylko najlepiej byłoby kupić dwa flakony żeby przesyłka była darmo
nie chce ktoś może refilla jednego?
wychodzi 220 zł za 150 ml najwyżej mogę rozlać tylko jeśli miałbym to robić to tylko duże pojemności powiedzmy 40-50 ml na strzała
wychodzi cena za ml 1,46 zł/ml
#perfumy
@loopie96 +10
Na smyku bardzo dobra oferta na Issey Miyake - Le Sel D'Issey edt w cenie 1,53 zł/ml jak się weźmie refilla,
rzadko się trafia taka cena a to solidny zapach, może tym razem nawet smyk wyśle
#perfumy
więcej
loopie96 - https://wykop.pl/wpis/84794893/na-smyku-bardzo-dobra-oferta-na-issey-miyak...

źródło: obraz_2026-01-30_174657262

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
30.01.2026, 17:48:32 via Wykop
  • 0
@Rigs89: @junoumi87 mogę też tak zrobić, że do tego refilla dorzucę jakieś Serge Lutens Parole d'eau, bo i tak chciałem flakon jakby nikt wiecej się nie znalazł
ale fajnie by było jakby z dwie osoby po 50 ml się znalazły to akurat by mi 100 ml zostało w refillu
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 30.01.2026, 11:22:48
  • 10
Na smyku bardzo dobra oferta na Issey Miyake - Le Sel D'Issey edt w cenie 1,53 zł/ml jak się weźmie refilla,
rzadko się trafia taka cena a to solidny zapach, może tym razem nawet smyk wyśle
#perfumy
loopie96 - Na smyku bardzo dobra oferta na Issey Miyake - Le Sel D'Issey edt w cenie ...

źródło: obraz_2026-01-30_122149025

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
30.01.2026, 13:15:27 via Wykop
  • 0
@jan-kowalski2023: w klimacie Bvlgari Aqva mi bardzo siada Zara 10.0 tylko wiadomo klasycznie nieprodukowana
też mi trochę ta metaliczność przeszkadzała w Gany dlatego koniec końców się z nim pożegnałem, w le sel aż tak tego nie czuję
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
30.01.2026, 09:04:56
  • 5
Dzień dobry,

Chciałem tylko powiedzieć że Pana Dora Orchestra to najlepszy niebieski zapach.

Miłego dnia (。◕‿‿◕。)

#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
loopie96
loopie96 30.01.2026, 09:06:51 via Wykop
  • 5
@Gieremek: jestem za biedny na Pana Dore ale miłego dnia! (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Ostah
Ostah
30.01.2026, 08:33:06
  • 1
#perfumy #stragan Sprzedam prawie pełny (z 6 psików ubytku) flakon Moschino Toy Boy 100ml za 110zł.
Dalej męcze jego starą odlewkę bo jest dla mnie jednak za cięzki i chce się pozbyć dużego flakonu którego nie zużyje całe życie.
Ostah - #perfumy #stragan Sprzedam prawie pełny (z 6 psików ubytku) flakon Moschino T...

źródło: Screenshot 2026-01-30 at 09.30.34

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 30.01.2026, 08:51:35 via Wykop
  • 0
@Ostah: a poproszę jeśli aktualne
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
28.01.2026, 15:40:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 28.01.2026, 16:56:29 via Wykop
  • 7
@Frufruf: @KjatanSveisson uwierz mordo to v2.0 arab, nie jakiś startowy 1.0 czy nawet 0.9
na pewno będzie lepszy, to nie może być tak że wzmocnili tylko akordy beznadziejności
uwierz na serio ten kolejny arab będzie lepszy, będzie najlepszy, na pewno
  • Odpowiedz
Turpizm
Turpizm
28.01.2026, 16:21:53
  • 3
W końcu ktoś pomyślał i refill boisa ma zatyczkę, a nie jak wcześniej goły cyndzel

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 28.01.2026, 16:38:38 via Wykop
  • 13
@Turpizm: w końcu refill boisa dostał stulejkę, dzięki czemu może się indentyfikować jako zapach wykopka
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 28.01.2026, 08:54:22
  • 6
Dzień dobry państwo, kochani moi *chrumk*
po zakupie FOMO Gary's Den i przez to, że tak mi się spodobał stwierdziłem, że chcę przetestować i inne zapachy od nich. Trafiła się również promocja na te zapachy, że całkiem sensownie wychodzą, więc na rozbiórkę trafiają dwa FOMO

FOMO - Fraglover's Tea w cenie 1,50 zł/ml
To ichniejszy klon Gucci pour homme II, którego to już nie sposób dostać w sensownej cenie, a ja sam lubię
loopie96 - Dzień dobry państwo, kochani moi *chrumk*
po zakupie FOMO Gary's Den i prz...

źródło: obraz_2026-01-28_092027779

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
28.01.2026, 09:15:12 via Wykop
  • 0
@loopie96: Ahh bo nie napisałem na koniec, FOMO Gary's Den po 1,40 zł/ml
  • Odpowiedz
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
27.01.2026, 12:56:29
  • 0
#perfumy brasty legit?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 27.01.2026, 13:04:29 via Wykop
  • 1
@Okaz_prawilnosci: https://perfumehub.pl/opinie-o-perfumeriach-internetowych
zawsze jak coś polecam sobie tuta zerknąć
  • Odpowiedz
nwmnic
nwmnic
nwmnic
27.01.2026, 10:07:45
  • 0
Z miłą chęcią nabędę drogą kupna odlewki:
Franch Avenue Liquid Brun
Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai
Lattafa Asad Bourbon
Rayhaan Lion
Al Wataniah Kayaan Classic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 27.01.2026, 10:14:34 via Wykop
  • 0
@nwmnic: mam French Avenue Liquid Brun po 1 zl/ml i Kayaan Classic 1,3 zł/ml czy coś takiego (tutaj muszę kayaana zweryfikować)
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 26.01.2026, 19:33:03
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
26.01.2026, 19:33:16 via Wykop
  • 0
@loopie96: aby zachęcić do testów Tkliwych
loopie96 - @loopie96: aby zachęcić do testów Tkliwych

źródło: obraz_2026-01-26_203315445

Pobierz
  • Odpowiedz
Ejber_z_Fyrtla
Ejber_z_Fyrtla
26.01.2026, 04:45:31
  • 0
#perfumy Będzie ktoś rozlewał Boisa z ceną z flakoni ? Wezmę z 40 ml .
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 26.01.2026, 09:47:57 via Wykop
  • 1
@Ejber_z_Fyrtla: ja właśnie zamówiłem, także jak coś mogę się podzielić mililitrami, gdybym wiedział że tyle chętnych to bym i dwie puchy wziął xd
tylko chce dużo dla siebie zostawić to może rozleje tylko wam, to miałbym w zapasie około 50 ml, w sumie tyle starczyłoby na jakiś czas
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 26.01.2026, 17:06:17 via Wykop
  • 0
@Noroom: @gixmo sorki ale nie polewam więcej i tak pół puchy pójdzie w sumie na dwie osoby
i bez tej promki jest solidna cena na boisa w puszce bo 2,5 zł/ml wychodzi
  • Odpowiedz
majkel34
majkel34
26.01.2026, 08:11:39
  • 31
Zastanawiam się nad rozlaniem tego boisa z flaconi - 2.07 zł za ml wychodzi natomiast zastanawiam się na ile wycenić resztę tj rurka wężyk i przede wszystkim czas. Podpowie ktoś??
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 26.01.2026, 13:55:48 via Wykop
  • 0
@majkel34: aha fajnie żę już popsułeś rynek i napisałeś za ile można było to kupić, dziękujemy bardzo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a już klikałem przedreformulacyjny 4,5 zł/ml
  • Odpowiedz
arc_tic
arc_tic
25.01.2026, 20:51:56
  • 8
#perfumy tak dla przypomnienia na flaconi z kodem SNOW refil Bożego Bosika 150ml za 311zł (2,07ml)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 25.01.2026, 21:30:07 via Wykop
  • 0
@arc_tic: to też spoko wychodzi, a wydaje mi sie że coś tutaj ludzie pisali o tym nowym Bossie
loopie96 - @arc_tic: to też spoko wychodzi, a wydaje mi sie że coś tutaj ludzie pisal...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pionas1337
pionas1337
20.01.2026, 21:39:41
  • 0
#perfumy ktos z pokazna kolekcja arabow do odlewki?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 20.01.2026, 21:47:04 via Wykop
  • 4
@pionas1337: https://rentry.co/stragan-loopie
ja trochę mam, ale tak z największymi kolekcjami to kojarzę że @underrated ma bardzo dużo arabów
  • Odpowiedz
zGdyniMlodyG
zGdyniMlodyG
19.01.2026, 18:47:59
  • 0
Odlewa ktoś French Avenue Vulcan Black friday, Vulcan sable, grecia rosa, chaos, leo?
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 20.01.2026, 07:42:04 via Wykop
  • 0
@zGdyniMlodyG: wydaje mi się że vulcan sable mam małą odleweczkę jakbyś chciał to wystarczy jakbyś wygernerował sobie jakąś etykietkę to mogę gratis wrzucić
  • Odpowiedz
Jan_Mazoch
Jan_Mazoch
16.01.2026, 13:56:11
  • 1
#perfumy
Panowie i Panie, gdzie kupujecie/polecacie kupić próbki żeby było korzystnie cenowo?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 16.01.2026, 14:02:00 via Wykop
  • 8
@Jan_Mazoch: najlepiej z tagu, są jakieś stronki z odlewkami ale tam przebicie na mililitrach jest bardzo duże
  • Odpowiedz
carbonaura111
carbonaura111
carbonaura111
14.01.2026, 16:32:40
  • 2
#perfumy #kupie #flakonyzubytkiem
Siema, kolega polecil mi wykop, jakoby tutaj perfumowe community jest spore.

Zakupie flakony z ubytkiem. Chętnie nisza
ale podbijajcie ze wszystkim. Cena nie gra roli.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 14.01.2026, 18:08:45 via Wykop
  • 0
@carbonaura111: https://rentry.co/stragan-loopie
  • Odpowiedz
cebuloman
cebuloman
13.01.2026, 07:45:10
  • 4
Szukam odlewek:
Bortnikoff: Lao Oud, Oud Maximus, Musk Khabib, Amber Cologne.
Ajmal: Dahn Oud Al Shams/SE, Dahn Al Oudh Qadeem, 1001 Nights EDP, Khallab, Amir Two, serii Purely Orient, serii Wisal
Swiss Arabian: Oud Cambodi Intense, Dehn El Oud Malaki, Oud 74
Rasasi: Dhan Al Oudh Safwa, Dhanal Oudh Ruwah
Khadlaj: Oud Pure Mystical Indian, Oud Pure Wild Indonesian
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 13.01.2026, 10:49:44 via Wykop
  • 1
@cebuloman: Ajmal -1001 Nights mam powoli końcówkę odlewki, ale pewnie 1-2 ml nadal tam jest to mogę puścić za jakieś 15 zł w zależności ile tam faktycznie jest, sam kupowałem bodajżę coś około ~10 zł/ml
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 13.01.2026, 16:17:53 via Wykop
  • 1
@cebuloman: jednak mniej niż myślałem, bardziej między 0,5 ml albo 1 ml to za 5 zł mogę w sumie puścić, albo jak będziesz miał etykietkę to moge i w bonusir
loopie96 - @cebuloman: jednak mniej niż myślałem, bardziej między 0,5 ml albo 1 ml to...

źródło: 1000025676

Pobierz
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 13.01.2026, 16:43:51 via Wykop
  • 1
@cebuloman: https://rentry.co/stragan-loopie
podsyłam stragan
  • Odpowiedz
kajss
kajss
kajss
10.01.2026, 12:08:11
  • 2
#perfumy #rozbiorka #stragan

Szukam chętnych na rozbiórkę niedrogich orientalnych książąt irysowych. Jak zbiorę zamówienia na 40ml każdego to zamawiam. Odlewam do 60ml z flakonu w atomizery 10ml. Wysyłka do końca przyszłego tygodnia. Etykieta własna orlen/inpost + blik. Szkło 2zł/10ml

Camaro Homme Intense (robi Dior Homme Intense 2007) - 0,8pln/ml

[Avant
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 10.01.2026, 14:53:25 via Wykop
  • 1
@kajss: a daj po 10 ml obu
I moze jeszcze shiyaaka
I może rue broca on time, ale muszę się zastanowić jeszcze
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 11.01.2026, 11:09:26 via Wykop
  • 2
@kajss: w sumie to chyba wezmę, lubię klimat YSL Y to sobie go sprawdzę, najwyżej pojdzie dalej, bo shiyaake to akirat już znam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
  • Strona 4 z 15
  • >
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.04.2022

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 17.06.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking