Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
loopie96

loopie96

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53133
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 53050
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 37
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
07.04.2026, 10:14:43
  • 0
Pięknie pachnący arabie, chodź do mojej kolekcji #perfumy
pieknylowca - Pięknie pachnący arabie, chodź do mojej kolekcji #perfumy

źródło: 1000017071

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 07.04.2026, 10:31:41 via Wykop
  • 3
@Turpizm: i się nie mylisz, średni zapach, ale za to tani
jak to arab
mi mocno nie siadł po odlewce
  • Odpowiedz
serbski_schab
serbski_schab
04.04.2026, 07:45:36
  • 0
#perfumy
Jak zrobić sobie taki fajny stragan co mają niektóre Mirki, że podają link i taka ładna tabelka jest co za ile itp
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 04.04.2026, 08:06:21 via Wykop
  • 1
@serbski_schab: rentry.co polecam
i wtedy kody tak
zerknij jak ja mam https://rentry.co/stragan-loopie, weź edit i takie masz znaczniki, bo i tak bez hasła mi tam nic nie zmienisz
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 04.04.2026, 11:28:14 via Wykop
  • 0
@10129 @Omniscient nie widziałem że wkradł się przecinek do adresu, sorki
  • Odpowiedz
VibeUK
VibeUK
VibeUK
02.04.2026, 20:21:20
  • 11
Przypominając sobie dzięki wpisowi kolegi @Kenteris (https://wykop.pl/wpis/85610017/mam-dla-was-perfumowych-wariatow-trudne-pytanie-ja) o świętym tagu robie #rozdajo konkretnego gówna jak pic rel. Psiknięty raz do korka. Ktoś polecał ten zapach na ciepłe letnie wieczory i najprawdopodobniej nie wyczułem ironii albo nie zauważyłem trolowania, my bad.
Nie musisz nic plusować, napisz tylko nazwę perfum nadających się na lato, dla zwykłego zjadacza perfum zakochanego w Mont Blanc Legend Night i Tom Ford Lost Cherry.
Zielonki
VibeUK - Przypominając sobie dzięki wpisowi kolegi @Kenteris (https://wykop.pl/wpis/8...

źródło: IMG_20260402_220441

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 03.04.2026, 15:37:06 via Wykop
  • 1
@VibeUK: na lato bardzo dobry jest Dior Homme Cologne, albo jego klon chyba nadal jest w Zarze dostępny Vibrant Leather Summer Breeze, taki zapach letniej lemoniady
D&G light blue eau intense pour homme też jest świetny, bardzo czysty, morski zapach
Armani eau de cedre też jest świetny
  • Odpowiedz
zaczajony
zaczajony
30.03.2026, 17:23:47
  • 0
poszukuję odlewek:
Azzaro Wanted EDP
French Avenue Liquid Brun
French Avenue Vulcan Feu
Afnan Perfumes Supremacy Collector's Edition
Issey Miyake Le Sel D'issey EDT
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 30.03.2026, 17:55:35 via Wykop
  • 0
French Avenue Liquid Brun, mam też wersję Limited Ed.

French Avenue Vulcan Feu - nie mam ale mam Mango Ophidian od Paris Corner, podobny klimat, bardzo fajne mango

Issey Miyake Le Sel D'issey EDT


@zaczajony:
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 23.03.2026, 18:51:38
  • 3
Dzień dobry państwo, kochani moi *chrumk*
dzisiaj chce przetestować ilość araba w arabie, zatem zachęcam do rozbiórki
widziałem na tagu, że ktoś raz czy więcej szukał tych specyfików więc przychodzę do was z propozycją rozbiórki dwóch Ravine of French Avenue Ravine.
Serdecznie zachęcam do rozbiórki i pozdrawiam cały tag i rodziców (。◕‿‿◕。)
Z każdego flakonu do odlania po 70 ml, ale żeby nie bawić się w milion odlewek to
loopie96 - Dzień dobry państwo, kochani moi *chrumk*
dzisiaj chce przetestować ilość ...

źródło: obraz_2026-03-23_195110676

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
23.03.2026, 22:56:48 via Wykop
  • 3
@kajss: @Omniscient @Manekkin zebrało się dość chętnych, plus na PW
także flakony zamówione, muszę sprawdzić tylko zapasy szkła, jakby ktoś chciał coś jeszcze brać to zapraszam na PW
  • Odpowiedz
joker0161pl
joker0161pl
joker0161pl
16.03.2026, 18:09:05
  • 1
Ma ktoś na sprzedaż flakon Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême??
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 16.03.2026, 18:13:04 via Wykop
  • 13
@joker0161pl: oho ktoś chce po same pomidory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
13.03.2026, 14:59:42
  • 0
Sprzedam:
* JPG Le Male in Blue 123,5/125ml - 340zł
* YSL Y Live ok. 40/100ml (352.12g) - 150zł
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 13.03.2026, 17:15:55 via Wykop
  • 0
@Mumio450 oznaczam bo chwilke wcześniej szukałeś
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
12.03.2026, 07:55:18
  • 25
#perfumy

Zamówiłem perfumy z Niemiec i niestety okazały się zbrodniarzami wojennymi. Prawdopodobnie czeka je pójście do paki a następnie paczkomat o zaostrzonym rygorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #perfumy 

Zamówiłem perfumy z Niemiec i niestety okazały się zbrodn...

źródło: 1000005479

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 12.03.2026, 07:59:33 via Wykop
  • 25
@KjatanSveisson: perfumy po wyroku w Norymberdze, koloryzowane
loopie96 - @KjatanSveisson: perfumy po wyroku w Norymberdze, koloryzowane

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
szoui
szoui
szoui
09.03.2026, 16:04:04
  • 0
#perfumy
Kupię ubytkowe flakony. Może być duży ubytek. Pokażcie co tam macie ciekawego. Mainstream mile widziany również.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 09.03.2026, 16:18:14 via Wykop
  • 0
@szoui: Flakony:
1F Nou Jasmin ~48 ml - 27 zł
2F Paris Corner - Emir New York ~90 ml - 65 zł
3F P-----y King of the Game ~95 ml - 27 zł
4F SAP Le Roi ~40 ml - 30 zł
do tego jeszcze trzy Zarki: Imperial Purple, Spell Caramel i Antique Brown, tylko musiałbym sprawdzić ile w środku jest, wszystkie około 50 ml, cena wiadomo będzie sportowa
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
04.03.2026, 17:17:13
  • 23
#perfumy

Trzy lata psikam się codziennie do roboty i nigdy komplementu nie dostałem to zawsze myślałem, że nic nie czuć ale za często było tak że po pracy szedłem gdzieś i jakiś znajomy mówił coś, że ładny zapach. A to oznacza że oni czują a ponad 1000 dni nie potrafią nic powiedzieć.
KjatanSveisson - #perfumy 

Trzy lata psikam się codziennie do roboty i nigdy komplem...

źródło: 1000005270

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 04.03.2026, 17:22:21 via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: dopiero ciebie poznają to się wstydzą, a ty tu zaraz ich jedziesz
jaki zapach w gniazdku?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
01.03.2026, 22:50:54
  • 0
✨️ Pomoc w znalezieniu rzadkich perfum Ⓘ
Siemka, nie mogę odzyskać swojego konta na Wykopie, a chcę kupić kilka odlewek. Jeśli masz większość z mojej listy, zostaw do siebie jakiś kontakt w komentarzu
Aquatica Rayhaan
Shiyaaka Snow Khadlaj Perfumes
Marwa Arabiyat Prestige
momento riiffs
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 01.03.2026, 22:56:06 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim:
mam te z listy
Aquatica Rayhaan
lattafa dynasty
maahir legacy lattafa
  • Odpowiedz
user0009
user0009
user0009
01.03.2026, 19:18:49
  • 0
#perfumy

Cześć, czy posiada ktoś ktoreś z poniższych wynalazków?

Mont Blanc Extreme leather

Mont Blanc Black Meisterstuck
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 01.03.2026, 22:30:37 via Wykop
  • 0
@user0009: hej mam dekancik Mont Blanc Extreme leather, ja sobie już przewąchałem to mogę puścić dalej, z reszty nic nie mam, także jeśli jesteś zainteresowany to daj znać, wydaje mi się że jest coś tam między 5-10 ml w środku, bo nie wiem ile wypsikałem już
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
26.02.2026, 15:05:23
  • 0
Znalazł ktoś kiedyś coś ciekawego wśród rossmanowych zapachów typu David Beckham, Antonio Banderas, Bruno banani itp.? :D
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 26.02.2026, 15:33:23 via Wykop
  • 1
@jabol6000: Banderas blue seducccion for man jest przyzwoity
  • Odpowiedz
cycery
cycery
cycery
25.02.2026, 07:51:27
  • 0
#odlewki #perfumy
Czołem wykopki, dawno na wykopie nie byłem i mi zablokowli stare konto. Anyway, szukam odlewek perfum. Może ktoś podrzucić listę z cenami?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 25.02.2026, 07:57:45 via Wykop
  • 0
@cycery: https://rentry.co/stragan-loopie
  • Odpowiedz
Rozporek12
Rozporek12
24.02.2026, 12:51:56
  • 0
Ma ktoś polać:

Givenchy Gentelman Society
Aromatix X French Avenue Platine Blanc

#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 24.02.2026, 17:11:52 via Wykop
  • 0
@Rozporek12: mam dekancik 15 ml Platine Blanc za 30 zł
  • Odpowiedz
Sarcasm
Sarcasm
Sarcasm
22.02.2026, 19:11:23
  • 0
Hej szukam odlewek takich pozycji:
Armani Stronger With You
Terre D'hermes Hermes
Hugo Boss Elixir
Rasasi Hawas Ice
Ew. Lataffa Najdia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 22.02.2026, 19:22:12 via Wykop
  • 0
@Sarcasm: mam Hawasika po 1,10 zł/ml
plus straganik tutaj: https://rentry.co/stragan-loopie
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
21.02.2026, 17:35:19
  • 19
#perfumy a to ku*wa
Omniscient - #perfumy a to ku*wa

źródło: 1000012343

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 21.02.2026, 18:31:29 via Wykop
  • 18
@Omniscient:
loopie96 - @Omniscient:

źródło: obraz_2026-02-21_193127065

Pobierz
  • Odpowiedz
larnacoeur
larnacoeur
larnacoeur
21.02.2026, 18:26:39
  • 0
#perfumy hejka, kto ma polać:

- Shalimar L’Essence
- Mugler Angel

- Le Sel d’Issey
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 21.02.2026, 18:30:31 via Wykop
  • 1
@larnacoeur: mogę polać le sel d'issey po 1,45 zł/ml ale reszty nie mam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.04.2022

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 17.06.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking