Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lizardking_21

lizardking_21

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28496
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 28412
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 109
lizardking_21
lizardking_21 29.10.2024, 09:04:26
  • 27
Po tym co ludzie piszą o Rodrim można się zorientować, jak bardzo znają się na piłce. Najlepszy zawodnik City w poprzednim sezonie, absolutny przekot w środku pola, cała gra City się na nim opierała. 50 meczów z rzędu bez porażki z Rodrim w składzie. Do tego dorzucał gole w kluczowych meczach, których ostatecznie jak na defensywnego pomocnika miał całkiem sporo.

Czy był o klasę lepszy od Viniego czy Bellinghama? Nie. Czy bezpodstawnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21
Autor
29.10.2024, 09:14:08 via Wykop
  • 7
@adam-pajac: Errm, wygrali z 2 tytuły grając z Gabrielem Jesusem w ataku, lub nawet bez napastnika, więc wydaje mi się, że byliby w stanie. Chociaż wtedy moim zdaniem mieli lepszych atakujących na innych pozycjach niż teraz.
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21 23.10.2024, 15:58:26
  • 0
Jako klient Canal+ miałem dostęp do LM, gdy ta była na Polsacie, a jak przeszło bezpośrednio do Canal+, to nie mam xD Ostatni rok z tymi złodziejami xD Mam nadzieję, że LM przejdzie kiedyś do Viaplay i będzie Premier League, F1 i LM w jednym miejscu z porządnym studiem i oprawą. #mecz #canalplus
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21
Autor
23.10.2024, 16:04:52 via Wykop
  • 0
@seba19772: Miejmy nadzieję, że coś się zmieni i jednak zostaną ;)
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21
Autor
23.10.2024, 16:05:31 via Wykop
  • 0
@SzybkiBLN: Też sobie moge odpalić stream na lapku, gorzej jak chcesz obejrzeć w spokoju na TV
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21
Autor
23.10.2024, 16:10:12 via Wykop
  • 0
@SzybkiBLN: Super wygodne z super jakością i szukaniem streamów pól godziny wczesniej. Już to przerabiałem także podziękuję za takie zlote rady. Poza tym po coś placę tym złodziejom.
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21
Autor
23.10.2024, 16:10:59 via Wykop
  • 0
@SzybkiBLN: Poza tym nie każdy chce być złodziejem i oglądać nielegalne streamy.
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21
Autor
23.10.2024, 16:14:21 via Wykop
  • 0
@SzybkiBLN: sam się nie zesraj i idź sobie oglądać LM w 360p. EOT
  • Odpowiedz
wiktoriawiecek
wiktoriawiecek
14.10.2024, 15:05:48
  • 349
#budda XDDD
wiktoriawiecek - #budda XDDD

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 14.10.2024, 16:15:13 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Grajox3
Grajox3
Grajox3
13.10.2024, 14:35:29
  • 1564
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 13.10.2024, 17:07:35 via Wykop
  • 16
@Grajox3: tak, bo nad nakrętkami pracują inżynierowie kosmiczni i przez to nie mogą budować rakiet. Gdyby nie to, to rakiety z flagami Unii Europejskiej lądowałyby na Marsie. Chłop odpowiada na mema, ale jednak mem służy propagandzie bardziej niż smieszkom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 13.10.2024, 13:27:19
  • 1762
Elon Musk* w ostatnie 60 godzin:
- złapał rakietę o wysokości 70m, która kilkanaście sekund wcześniej leciała ku Ziemi z prędkością 1600km/h;
- zaprezentował pierwszy przeznaczony do masowej produkcji samochód autonomiczny (robotaxi) bez kierownicy;
- zaprezentował również autonomiczny bus dla 20 osób;
- zapowiedział uruchomienie przez Tesle usługi autonomicznej taksówki na 2025 (w USA);
- wpuścił między ludzi ~30 robotów humanoidalnych, które bez kabla, kierowane zdalnie przez pracowników firmy, chodziły, rozmawiały i obsługiwały gości na imprezie Tesli
r.....r - Elon Musk* w ostatnie 60 godzin:
- złapał rakietę o wysokości 70m, która ki...

źródło: OWNhZDQwYDYvCix3fgxtI2xSeC04VWN1O0pgZn5EeWc2WmtyfhEmOysaPzQ-WSglOxg7MyFZPzthCSotfgF-eCoBKTQ9FjZ4KwU4ITVYKWJ7WGp8Y09iYXYKPGllRnc2Y1E5cmVadjJ5WWMnMBN7Z35beDk

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 13.10.2024, 17:05:09 via Wykop
  • 0
@rodnekr: i on to wszystko sam, własnymi rencoma!
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
13.10.2024, 12:39:53
  • 2754
Podobno Elon się skończył. Ktoś coś chce dodać może w tym temacie? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#spacex #tesla
anonimowy_programista - Podobno Elon się skończył. Ktoś coś chce dodać może w tym tem...
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 13.10.2024, 17:03:47 via Wykop
  • 0
Elon jest celem kampanii szkalowania gdyż wystąpił przeciw skorumpowanemu establishmentowi, tej sitwie którą różnie nazywają: deep state, globohomo, globalistyczne elity, the blob, itd, oraz przeciw ich interesom. Wpierw robiąc wyłom w aparacie "Ministerstwa Prawdy" poprzez przejęcie Twittera oraz zaprzestanie banowania wszystkich i każdego kto się wypowie cokolwiek nie po jedynej słusznej linii "partii". Teraz, gdyż się angażuje w kampanię Trumpa, który jeśli wygra, to znów będzie przeszkodą we realizacji globalnej agendy.


@
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.10.2024, 03:06:42
  • 40
#matematyka
Mega_Smieszek - #matematyka

źródło: 20241006_050619

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 06.10.2024, 14:09:51 via Wykop
  • 0
a jest gdzieś definicja że liczbę przy nawiasie mnożymy najpierw?


@xiv7: tu nie chodzi o nawiasy, a o pomięty znak mnożenia. W akademickich opracowaniach często wtedy zakłada się, że takie działanie ma pierwszeństwo przed dzieleniem. To w zasadzie pytanie jak interpretujesz 2x/2x, czy jako 1 czy x^2. Ale najlepiej to po prostu unikać zapisów, które mogą wprowadzać w błąd ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
28.09.2024, 10:05:05
  • 961
utylizacja audi 300km/h rosjan :) #motoryzacja #wypadki

davaj davaj hehe xD
stary_grat - utylizacja audi 300km/h rosjan :) #motoryzacja #wypadki

davaj davaj heh...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 28.09.2024, 12:12:12 via Wykop
  • 25
dla mnie kierowca Tira zawinił co on nie widział w lusterku że auto tak zapie%&la?


@Adom007:

Spojrzałby w lusterko to widziałby, że coś pędzi.


@basketm: Od rozpoczęcia wyprzedzania do zderzenia minęło jakieś 5-6 sekund, czyli jak zaczynał wyprzedzać, to przy predkosci 300kmh, typ był jakieś 500m z tyłu xD można było się nie spodziewać, że typ dojedzie tak szybko i do tego nie wyhamuje xD
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 16.09.2024, 17:03:09
  • 775
Kobiety nie rodzą dzieci, nie pomagają układać worków, szybciej o 5 lat idą na emeryturę i średnio żyją 5 lat dłużej.
Pasożyty...
#powodz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 16.09.2024, 19:50:35 via Wykop
  • 5
@KonserwatywnyMocny: no ty też nie plodzisz dzieci, nie układasz worków, a do tego pewnie nie pracujesz, więc o emeryturze w ogóle nie ma mowy xD
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
16.09.2024, 16:47:24
  • 124
#powodz Jakbym mieszkał w Nysie to takie posty by mnie w-------y. Wał pęka, nikogo na nim nie ma a do internetu wrzucają zdjęcia jak 10 strażaków stoi przy uratowanym kotku, którego oczywiście trzyma witaminka
adam-pajac - #powodz Jakbym mieszkał w Nysie to takie posty by mnie w-------y. Wał pę...

źródło: kotek

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 16.09.2024, 19:20:03 via Wykop
  • 1
@adam-pajac: widzę, że nazwisko zobowiązuje xD
  • Odpowiedz
Zdrajca_Narodowy
Zdrajca_Narodowy
15.09.2024, 09:59:10
  • 299
Teraz sobie wyobraźcie sytuację, że jak powódź zostanie opanowana, to rząd zacznie mówić, że trzeba wprowadzić bk0%, bo to przecież pomoże wszystkim tym, którzy w powodzi stracili domy XDD

#nieruchomosci #powodz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 15.09.2024, 15:42:07 via Wykop
  • 0
@Zdrajca_Narodowy: no ale co, powodzianom nie pomożesz xD?
  • Odpowiedz
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
ZawzietyRobaczek
15.09.2024, 12:17:43
  • 337
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 15.09.2024, 15:38:22 via Wykop
  • 5
@ZawzietyRobaczek: ale samozaoranie xD
  • Odpowiedz
polzwed
polzwed
13.09.2024, 23:43:46
  • 128
https://youtu.be/ej8gyeGjaHQ

Gdyby komuś się wdzierała woda.. Tutaj macie poradnik jak się nie zachowywać wtedy
#powodz
polzwed - https://youtu.be/ej8gyeGjaHQ

Gdyby komuś się wdzierała woda.. Tutaj macie ...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 14.09.2024, 09:51:28 via Wykop
  • 1
@pauleene: tylko co oni w ogóle chcieli osiągnąć? Zawsze mnie to zastanawia jak to oglądam
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
02.09.2024, 13:47:43
  • 87
Co jest zdrowsze? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#dieta
MrBeast - Co jest zdrowsze? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#dieta

źródło: GWa9KdBXgAAGt4O

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 02.09.2024, 20:55:30 via Wykop
  • 0
@MrBeast: no i co niby wynika z tych wykresów? Że w bogatszych krajach ludzie dłużej zyją i jest mniejsza śmiertelność dzieci? (Szok)
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc
02.09.2024, 05:36:19
  • 874
XD xd xD
lsrrdc - XD xd xD

źródło: image_picker_38A86554-FD57-4BB1-BCDE-D8F0A3CE1736-44783-000012266BAC4D23

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 02.09.2024, 08:51:35 via Wykop
  • 13
no zobacz, miesiąc minął i nadal żadna z podejrzanych zawodniczek nie miała czasu na to by zrobić badania i je opublikować żeby uciszyć wszelkie spekulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xuzoun: aha, czyli to one mają udowadniać, że są niewinne xD a gdzie jakieś wyniki badań, na podstawie których je zdyskwalifikowano? Podali już chociaż za co były zdyskwalifikowane?
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
23.08.2024, 08:21:39
  • 495
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 23.08.2024, 14:55:31 via Wykop
  • 0
Władza kradnie wszędzie, nie ważne czy to jest Ukraina, Polska, USA czy Australia. Po kradnących przydają następni co będą kraść, a po nich następni.


@kikiton: pokaż mi gdzie w jakimś cywilizowanym kraju na porządku dziennym jest kradzenie miliardow xD? Podałeś przykład USA i Australii to może podaj konkretne przykłady?
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21 23.08.2024, 14:57:17 via Wykop
  • 2
Ale w sumie babka na końcu ma rację, niech kradną byle obywatelom było dobrze. Władza kradnie wszędzie


@kikiton: to jest w ogóle jakaś ruska mentalność, niech mnie okradną, ale przynajmniej jest w miarę dobrze xD no jakby cię nie okradli, to by było jeszcze lepiej xD
  • Odpowiedz
Mrbimbek
Mrbimbek
31.07.2024, 06:45:25
  • 281
Jesteś olimpijczykiem, większość swojego życia spędziłeś na diecie i morderczych treningach których celem była właśnie ta chwila, olimpiada. Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk jest chorobliwie otyła baba która dostała się tam tylko i wyłącznie ze względów politycznych i to że mało kto mówi o sportowcach bo na prawo i lewo wylewa się polityczne szambo, co organizatorzy musieli przewidzieć, jakieś to wszystko takie ech...

#francja
Mrbimbek - Jesteś olimpijczykiem, większość swojego życia spędziłeś na diecie i morde...

źródło: NzA5MS5qYRsgVztgGgpsDmMPbzpcU2JYNBd3cRpEeEo5BnxmGgIoVyBRIDpbGD0OM1QuOVRfOQoiUSN9RR1hCTVaPzJSFHxVJ1AsJ0ADKx4eWj86UhggGy0ae2VUSC0ceQN-NwwULUkeA3thBUZ-Q3AbJyNSUzM

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 31.07.2024, 10:05:59 via Wykop
  • 4
Teraz patrząc na to jak jedną z głównych postaci otwarcia igrzysk jest chorobliwie otyła baba


@Mrbimbek: jak powiedzieć, że nie oglądałeś ceremonii otwarcia, bez mówienia, że nie oglądałeś ceremonii xD co z tego, że znicz nieśli Rafa Nadal czy Venus Williams, przez chwilę pokazali gruba babę, koniec świata xD
  • Odpowiedz
lizardking_21
lizardking_21 31.07.2024, 11:57:15 via Wykop
  • 2
Do tego piękny występ Celine Dion, występ śpiewaka operowego z Polski, Lady Gaga, gość z Assassin’s Creed ze zniczem, Zinedine Zidane, sportowcy na barkach, deszcz, ale nie, GRUBA BABA. A może on lubi grube baby, tylko udaje, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: czyli praktycznie wszystko, czego chcieli, ale ta jedna GRUBA BABA musiała wszystko zepsuć xD
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
31.07.2024, 06:22:14
  • 1142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lizardking_21
lizardking_21 31.07.2024, 10:01:33 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: widzę klasyczny przykład katolickiej miłości do bliźniego xD może powinni ją ukamienować?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 19
  • Strona 6 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking