Interesował by kogoś łączny koszt podróży do Stanów na dwa tygodnie. Nyc Waszyngton. Jedzenie, nocleg, loty, Visy oraz wszystkie dodatki? Wszystko w miarę opisane. Mógłbym wszystko podliczyc i wrzucić za kilka dni. #podroze #usa
Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD) Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem. Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać (⌐͡■͜ʖ͡■) A
Mireczki jako że niedawno stuknął mi rok na wykopie zgodnie z tradycją organizuje #rozdajo Niedawno kupiłem sobie nowego laptopa więc mam do oddania Asusa x53s. Jest to lepsza wersja 8GB ram i 1TB dysk. Laptop miał wymienianą matryce, brak oryginalnego zasilacza jednak dorzucę zamiennik(kabel co prawda lekko nadpsuty ale działa). U mnie się kurzy i marnieje i mimo że sprzęt ma już prawie 5 lat to myślę że ze 2
#rozdajo mój stary iPhone 7, stan 4+, bateria trzyma w miarę dobrze, brak case, kabli, ładowarki i słuchawek - sam telefon w pudełku. Zasady pewnie znacie. Zwycięzcę wybiorę jutro o 20
Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡°͜ʖ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli: 1) zaplusujesz ten wpis, 2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie
@Goodie_pl: myślałem że zrobicie rozdajo poprzez mirkolos a tu czytamy teraz.... 2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie to ja zabieram mojego plusa
Mireczki, właśnie przyszła do nas nowiutka #ps4, którą chcemy Wam podarować (。◕‿‿◕。) Już jutro o 16:00 urządzimy antywalentynkowe #rozdajo. Po co spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡°͜ʖ͡°)
Czas na #rozdajo gry karcianej IT Startup! #karciankaitʕ•ᴥ•ʔ Za około 24h podany zostanie zwycięzca - wysyłka na mój koszt. Można procentowo zwiększyć swoje szanse przez wrzucenie w komentarzu sucharów/memów o #programowanie / #it. ( ͡°͜ʖ͡°) Może coś uda się w przyszłości wykorzystać na karcie dodatku.
Gra okazała się nieoczekiwanym sukcesem i na dzień dzisiejszy sprzedało się już prawie
Siemka, mamy coś nowego, do tego nawet całkiem ładnego, więc przychodzimy z #rozdajo ( ͡°͜ʖ͡°) Wylosujemy dwie osoby, które dostaną od nas (oczywiście #zadarmo) dowolnie wybrane 3 pary skarpet z darmową dostawą do wskazanego paczkomatu! Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „noszekolorowe” otrzymacie 10% zniżki. Zniżka nie łączy się z innymi na stronie. Kod będzie ważny do końca listopada :)
Witajcie! Albo z uwagi na pierwszy wpis: Hello World! Rok akademicki w pełni, a pracować trzeba. W pracy regularnie przeglądamy portal ze śmiesznymi obrazkami i specjalnie dla Was uszyliśmy promocję, a nawet organizujemy #rozdajo na właśnie uszyte przez nas spodnie.
Szanowne Mirki i Mirabelki, zapraszamy do zabawy w naszym #rozdajo
Centrum OpenSource w porozumieniu z SUSE Polska uruchamia sklep internetowy SUSE24.pl w którym do nabycia będą licencje SUSE, czyli produkty takie jak np. SUSE Linux Enterprise Server (co prawda sklep jest jeszcze w powijakach ale każda okazja do toastu piwkiem lub zorganizowania "rozdajo" jest dobra ( ͡~ ͜
źródło: comment_sUbhSpNCyRg0IcOKDkUGkMpzQb4P0sWe.jpg
Pobierz