Wpis z mikrobloga

Witajcie! Albo z uwagi na pierwszy wpis: Hello World!
Rok akademicki w pełni, a pracować trzeba. W pracy regularnie przeglądamy portal ze śmiesznymi obrazkami i specjalnie dla Was uszyliśmy promocję, a nawet organizujemy #rozdajo na właśnie uszyte przez nas spodnie.

TL:DR


A więc o co tutaj chodzi?

Namówiłem prezesa aby przygotował dla Was jakiś rabat i co? Zgodził się i dał -15% dla każdego! Brzmi nieźle prawda? Ale jako że taki kod rozszedł by się w mgnieniu oka, prosiłem, prosiłem i wyprosiłem nieco większą pulę.

Spoko spoko, pewnie trzeba wydać pół bańki aby dostać jakiś ledwo ledwo rabat?



Zasada prosta, wchodzisz na stronę https://rabat.meskie-spodnie.pl i tyle. No może nie tyle bo jeszcze stukasz maila w pole, a my adres email wymieniamy na specjalny kodzik rabatowy. Kilka chwil - i już voucher jest na Twojej skrzynce

A nie dało by się wincyj tego rabatu?


Jak to nie? Tylko trzeba zagadać do prezesa, a do tego muszę mieć jakieś argumenty. Wrzucicie coś plusów = ja mam argument = mogę iść rozmawiać = będzie jeszcze większy rabat ()

Już żebrzcie od pierwszego wpisu?


Myślę że w tej sytuacji każdy odnosi sukces. Ja mam argumenty do rozmowy, a Wy macie jeszcze większy rabacik ( ͜͡ʖ ͡€)

Dobra dobra, a co z tym #rozdajo?


Tak jak było wspomniane na początku wpisu, wśród wszystkich osób które dadzą plusa przy wpisie, zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma voucher na całkowicie nowe, pachnące spodnie, przesłane na nasz koszt. Rozmiar oczywiście do ustalenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwycięzcę wylosujemy za równy tydzień czyli 15.11

PSSSSSTTT: dodatkowe rabaty możecie też uzyskać piszą bezpośrednio do mnie na wykopie

Zapraszamy do udziału wszystkich szukających #cebuladeals przed #blackfriday :)
Meskie-SpodniePL - Witajcie! Albo z uwagi na pierwszy wpis: Hello World!
Rok akademi...

źródło: comment_61masoVYX4MaObuvPJ501kTon00h6T2E.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@pawelczixd: @najman: U nas również jest darmowa wysyłka i zwrot, co prawda od 149zł jednak mogę Ci zdradzić, że możesz zamówić pełny koszyk przekraczając próg o dosłownie 1 grosz. Paczkę wyślemy całkowicie za darmo, a Ty będziesz mógł odesłać nawet 1 rzecz, którą uzupełniłeś koszyk, by przekroczyć próg darmowej wysyłki.
  • Odpowiedz
@Under4est: Dziękujemy za miłe słowa :) Aktualnie to lokalny sklepik (z możliwością wysyłki) dostępny w #krakow na ulicy Ludowej jednak można przyjść, zbić pionę z właścicielem który na hasło "WYKOP" chętnie udzieli rabatu większą część jak nie całość asortymentu.

Dodatkowo, na miejscu można wszystko przymierzyć bez czekania na przesyłkę. ()
  • Odpowiedz