Odkryłem nowy mechanizm giełdowy. Jak @Glupiii coś sprzedaje i informuje na tagu to następnego dnia to rośnie. Dzisiaj przeprowadziłem testy i faktycznie sie potwierdza #gielda
Nie wiem czy to nie ten typ co czasem glupoty o xtb p------i, ale patrzac na kurs trzeba przyznac, ze to IPO CSG kompletnie nie wyszlo. A pamietam jak w pierwsze dni byl hype i to roslo po jakies 20% dziennie i sie zastanawialem czy wskakiwac czy nie. Opacznosc czasem czuwa nade mna. W ogole mam takie rozkminy, ze wiadomo, d--a boli, ze wyskoczylem np. z takiego MPWR jak bylo po 800usd,
Ostatnio odkryłem że jak się wchodzi w xtb w portfel to tam widać wszystkie spółki. U normalnego brokera jak cos kupujesz od razu ląduje w widoku domyślnym. Nie trzeba dodawać do ulubionych. Więc wchodzę i sie w-------m że nie kupiłem więcej ( ͡°͜ʖ͡°) #gielda
"Nie przekreślajmy jeszcze Indii. Indie mogą być domem nawet dla 20 proc. inżynierów, zajmujących się na świecie rozwojem produkcji półprzewodników." Link #gielda
@vladi_putin: Mówisz o legalnym kasynie totalcasino jedynym monopoliscie na Rynku, jedynym legalnym państwowym polskim kasynem który jest zarządzany totalizator. Czy mowisz o tych stronach z g---o artykułu tvn Gdzie można było kupić skiny do csgo i zablokowali bo h----d. Proszę tutaj fragment artykułu "Poszliśmy tym tropem. I w ramach dziennikarskiego śledztwa ustaliliśmy, że ZEN działa jako operator płatności dla nielegalnych w Polsce platform hazardowych. Tu wyjaśnijmy: zgodnie z polskim prawem
@szuwarek: Dla mnie to zaleta że nie jest w systemie bankowym np Egzekucja komornicza: Ze względu na to, że ZEN jest zagraniczną instytucją płatniczą, komornik nie ma bezpośredniego, szybkiego dostępu do konta poprzez polski system OGNIVO.
@szuwarek: Ale ja sobie zdaje sprawę że nie jest to bezpieczne. Nie trzymam dużo kasy, tylko zgasilam co jakiś czas automatycznym zasileniem. Gdyby nawet zablokowali ten tysiąc czy dwa jestem w UJ do przodu
@odidouo1:Elegancko ( ͡°͜ʖ͡°) Ostatnio odkryłem że można sobie wyrobić lokalna kartę np hiszpańska. Byłem na kanarach i ta karta niby hiszpańska można wypłacać Za free euro z bankomatów.
#gielda #oswiadczenie #meczennicymsft #s-----------------t Jak jutro MSFT zrobi double beat na earningsach, to w czwartek ŁADUJĘ 1000 USD w śmiecia wskazanego przez tagowiczów. Pozycję będę trzymał do zysku 100% albo przez rok, cokolwiek nastąpi szybciej. Rozważę również ciekawe CFD, żeby były emocje. A ja farmazonem nie jestem i jak mówię, tak Buffet mi śwaidkiem zrobię. Propozycje śmieci uprzejmie proszę dawać i plusować w komentarzach.
#gielda
źródło: image
Pobierz