A z technologicznych pewniaczków kocham też ARM, nie dość że piękny zysk to jeszcze dostarcza emocji bo miota nim jak szatan. Tydzień temu miałem na -20% XD
44% 5d 111% 1m
a i ciągle kisnę z tego że wyświetla się jako "arm holdings" xD
#gielda coś dziś dokupujecie z ameryki, z tego co wczoraj spadło? Chociaż widzę że większość na pre odbija, więc pewnie niestety na XTB się nie załapie na promocję xd
Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc etf vwce za 700zł pod IKE. Strategia jest banalnie prosta - wpłata każdego 10 dnia miesiąca, kupno, zapominam. Portfel planowany jest na 25-30lat, więc mam gdzieś korekty, hossy i bessy - będzie tego pewnie bardzo dużo, a cena dzisiaj nie będzie miała większego wpływu na to, co się będzie działo za 30lat.
Dlaczego vwce? Jest to etf akumulacyjny(zyski z dywidend ze spółek pakowane
#gielda mam wrazenie ze przed wynikami trzeba wszystko sprzedawać, bo po nich występuje zawsze piękna zwała. Raz jeden po AMD byla pompa a tak to kibel. Czy ktos tak robi?
Plus i minus to jedyne co widzę, Plus i minus to jedyne co słyszę (jedyne), Plus i minus to jedyne czym żyję Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem! #gielda
44% 5d
111% 1m
a i ciągle kisnę z tego że wyświetla się jako "arm holdings" xD
źródło: 0E60F382-4E79-446B-91DB-4DBAC7F8C6AD_1_201_a
Pobierz