Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
krash

krash

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36572
  • Znaleziska 8494
  • Mikroblog 28078
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 50
assninja
assninja
17.06.2026, 18:47:03
  • 4
A z technologicznych pewniaczków kocham też ARM, nie dość że piękny zysk to jeszcze dostarcza emocji bo miota nim jak szatan. Tydzień temu miałem na -20% XD

44% 5d
111% 1m

a i ciągle kisnę z tego że wyświetla się jako "arm holdings" xD
assninja - A z technologicznych pewniaczków kocham też ARM, nie dość że piękny zysk t...

źródło: 0E60F382-4E79-446B-91DB-4DBAC7F8C6AD_1_201_a

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 17.06.2026, 18:48:32 via Wykop
  • 1
@assninja: Strasznie buja witam kolegę akcjonariusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ratty
ratty
17.06.2026, 09:13:03
  • 1
#gielda coś dziś dokupujecie z ameryki, z tego co wczoraj spadło? Chociaż widzę że większość na pre odbija, więc pewnie niestety na XTB się nie załapie na promocję xd
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 17.06.2026, 09:18:38 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: Jaki ETF wariacie?
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
17.06.2026, 02:13:10
  • 8
#gielda

Bullish ( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda 

Bullish ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1453

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 17.06.2026, 05:57:17 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: On tu miał rekomendacje z COHU ciekawa spółka
  • Odpowiedz
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
Herr_Destruktor
16.06.2026, 16:26:28
  • 0
Na co mi Micron, skoro mam KIOXIA?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 16.06.2026, 16:36:39 via Wykop
  • 0
@Herr_Destruktor: Czemu są przepompowane?
  • Odpowiedz
202492
202492
16.06.2026, 15:38:46
  • 4
nie może pomarańczowa małpa napisać, coś w stylu

"Go ahead and buy Micron stock, folks. It's a terrific company,"

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 16.06.2026, 16:31:10 via Wykop
  • 1
@202492: Przecież już tak mówił
  • Odpowiedz
Malyburtownik
Malyburtownik
16.06.2026, 11:43:22
  • 2
#gielda no nic trzeba kupic tego microna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 16.06.2026, 11:46:26 via Wykop
  • 1
@Malyburtownik: dawaj w seageate albo wd
  • Odpowiedz
krash
krash 16.06.2026, 11:43:23
  • 1
Rywalizacja między #mu i #stx.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 13.06.2026, 23:17:16
  • 1
Borek dla ty masz normalna porę ok 20 a nie pozna
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash
Autor
13.06.2026, 23:20:11 via Wykop
  • 0
@lubieczipsy_: Nie z New Yorku
  • Odpowiedz
krash
krash
Autor
13.06.2026, 23:43:50 via Wykop
  • 0
@lubieczipsy_: Racja hujki dopiero od ćwierćfinał
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
13.06.2026, 22:28:06
  • 9
W takiej chwili ta przerwa jest z-----a, Maroko w gazie a tu picie wody i uspokojenie, szkoda #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 13.06.2026, 22:28:31 via Wykop
  • 2
@Tozsamosc_prawdziwa: 30 stopni jest tu się należy
  • Odpowiedz
krash
krash 13.06.2026, 22:19:06
  • 0
Maroko wygrało puchar Afryki pogonili Senegal więc jak to mówi Borek fakty są brutalne dla Brazylii
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
12.06.2026, 16:10:43
  • 8
#gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9521

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 12.06.2026, 16:13:09 via Wykop
  • 6
@milpl: Też Dokupiłem
krash - @milpl: Też Dokupiłem

źródło: 73490

Pobierz
  • Odpowiedz
krash
krash 12.06.2026, 14:54:35
  • 8
Elon k---o j----a przestań mojego rokieciorza prześladować
#gielda #rlkb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash
Autor
12.06.2026, 15:13:56 via Wykop
  • 0
@Herm1t: też
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
12.06.2026, 13:21:24
  • 18
#gielda wyobraźcie sobie wejście spacex na GPW. Widłowy by to zawiesił wpizdu jeszcze przed otwarciem sesji xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 12.06.2026, 13:25:41 via Wykop
  • 2
@dominowiak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krash - @dominowiak: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 73462

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
12.06.2026, 00:19:26
  • 5
#gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD
Skipi1111 - #gielda co te kicajce o------y cały indeks 7,5% w 1 dzień xD

źródło: IMG_7240

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 12.06.2026, 06:05:45 via Wykop
  • 0
@widmo82: Wszedłem na tag żeby poczytać z rana o giełdzie to debil musiał napisać wynik. Pluje na ciebie. Chciałem sobie za chwilę włączyć mecz
  • Odpowiedz
Koniu_trader
Koniu_trader
11.06.2026, 15:44:58
  • 16
Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc etf vwce za 700zł pod IKE.
Strategia jest banalnie prosta - wpłata każdego 10 dnia miesiąca, kupno, zapominam.
Portfel planowany jest na 25-30lat, więc mam gdzieś korekty, hossy i bessy - będzie tego pewnie bardzo dużo, a cena dzisiaj nie będzie miała większego wpływu na to, co się będzie działo za 30lat.

Dlaczego vwce? Jest to etf akumulacyjny(zyski z dywidend ze spółek pakowane
Koniu_trader - Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc et...

źródło: 1000010611

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 11.06.2026, 15:48:44 via Wykop
  • 1
@Koniu_trader: 30lat to nie lepiej połowę portfela troszkę ryzykownie np zaszalej kup nasdaq 100 albo mgmt megatrends :D
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
11.06.2026, 05:05:41
  • 4
#gielda mam wrazenie ze przed wynikami trzeba wszystko sprzedawać, bo po nich występuje zawsze piękna zwała.
Raz jeden po AMD byla pompa a tak to kibel. Czy ktos tak robi?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 11.06.2026, 05:48:30 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: Dell po wynikach poszedł 40% do góry
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 22:24:19
  • 14
Oracle - 7,2%(╥﹏╥)
#gielda
krash - Oracle - 7,2%(╥﹏╥)
#gielda

źródło: 73329

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.06.2026, 05:12:20 via Wykop
  • 0
@krash: już -10%
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
10.06.2026, 21:50:06
  • 1
Po quizie na Microna czas na kolejny quiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za spółka?

Kategoria - łatwy

#gielda
breakdown1 - Po quizie na Microna czas na kolejny quiz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za spółka? 
...

źródło: image_picker_822965BA-F8CC-4E34-9227-E4B8AADB058C-29608-00000ADE48E9B469

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 21:56:00 via Wykop
  • 0
@breakdown1: Samochód robot mózg.
Podaje prawidłowom odpowiedź Synetikt (S +roboty chirurgiczne + operacje mózgu)
  • Odpowiedz
krash
krash 10.06.2026, 21:25:56
  • 2
Mój próg bólu był 31.03 przez chwilę chciałem to sprzedać w p---u i kupić obligacje 100 letnie. Hold czekamy
#gielda
krash - Mój próg bólu był 31.03 przez chwilę chciałem to sprzedać w p---u i kupić obl...

źródło: 73328

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krash
krash 10.06.2026, 20:14:52
  • 6
Plus i minus to jedyne co widzę,
Plus i minus to jedyne co słyszę (jedyne),
Plus i minus to jedyne czym żyję
Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem!
#gielda
krash - Plus i minus to jedyne co widzę,
Plus i minus to jedyne co słyszę (jedyne),
P...

źródło: 73326

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking