Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
japkos
japkos

japkos

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20757
  • Znaleziska 12745
  • Mikroblog 8012
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20
japkos
japkos
japkos 06.02.2025, 10:57:58
  • 0
Bandyci z orange podwyzszyli opłaty z 25 na 31 złotych miesięcznie i szukam dobrej alternatywy.
Najlepiej rozmowy, sms, mms bez limitu, internet spokojnie do 10-15 giga wystarczy ale bardzo zależy mi, zeby bylo kilka giga na wykorzystanie w krajach unii

#siecikomorkowe #prepaid #gsm
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos
Autor
06.02.2025, 11:02:07 via Wykop
  • 0
@NieoznaczonaReklama: z czasem niestety słabo więc potrzebuję czegos prostszego. Żona ma w vikingu i sobie chwali ale niestety musiałbym dokupować sobie pakiet internetu do eu
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos
Autor
06.02.2025, 13:08:42 via Wykop
  • 0
@olokynsims: wow, dzięki za linka
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
27.12.2024, 06:51:25
  • 0
#steamdeck szybkie pytanie, jest ta konsolka w ogóle wygodna? Przeraża mnie ten układ "grzybków"...

Drugie pytanie: Zagram na tym normlanie w FC 25 czy jednak nie ma szans? A może jest jakaś lepsza konsola od steamdecka? #konsole
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 27.12.2024, 10:19:29 via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: mi o dziwo dretwiala połowa dloni przy uzywaniu switcha. Deck duzo lepiej mi lezy w dłoni i problemu nie mam więc sprawa czysto indywidualna
  • Odpowiedz
tler
tler
22.12.2024, 18:37:51
  • 3
Na Steamie jest dobra promka na #divinityoriginalsin2, jak #baldursgate3, za ~45zł. Ładnie działa na #steamdeck

Więc zbierać drużynę ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 22.12.2024, 21:45:11 via Wykop
  • 1
@tler: mi osobiście po ograniu najpierw baldurka zupełnie nie siadło ale fakt, promka bardzo fajna
  • Odpowiedz
mrocznegacie
mrocznegacie
05.10.2024, 16:09:10
  • 2783
100zł dla pięknego kawalera (lub kawalerki) którego wylosuję jutro po południu.
Wysyłka do paczkomatu (nadawca, sam Michał B) lub blik ewentualnie.

Standardowo, losowanko z plusów+komć, zielonki out.
Nie, nie jest to scam, ostatnio rozdajo wygrała @Siik i może potwierdzić, więc mi tu nie trujcie gitary, że to skam.

#rozdajo
mrocznegacie - 100zł dla pięknego kawalera (lub kawalerki) którego wylosuję jutro po ...

źródło: stuwa-wydaje-ja-jakbym-spuwal

Pobierz
  • 465
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 05.10.2024, 20:58:44 via Wykop
  • 0
@mrocznegacie Kolejny chytry na komentarze
  • Odpowiedz
CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
15.09.2024, 20:43:22
  • 0
#steamdeck Hej, mam kilka szybkich pytań:

1. Do Epica i Goga bardziej Lutris czy Heroic?
2. Do Xbox bardziej greenlight czy XBPlay? Dobrze rozumiem, że XBplay da się tez ogarnac za darmo, poza sklepem?
3. Dobra i tania stacja dokująca do okazjonalnego podłączania telewizora?
4. Czy proton mi sie przyda? Ktora wersje zainstalowac?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 16.09.2024, 13:31:41 via Wykop
  • 2
@neib1: najpewniej Proton GE. Przy niektórych gierkach robi cuda
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 21.07.2024, 11:45:52
  • 0
Szukam hybrydki kombi dla rodziny 2+2 do +- 60 tysięcy. W co dwa dni trasa po mieście 30km i powrót, powiedzmy raz w miesiącu gdzieś dalej, ok 100km.

Czy hybryda w takim wypadku ma sens?

Jest sens rozglądać się za czymś innym niż toyota corolla?

#samochody #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos
Autor
21.07.2024, 11:49:08 via Wykop
  • 3
@agareas: absolutnie nie, elektryk odpada.
  • Odpowiedz
Valkir
Valkir
Valkir
13.07.2024, 12:30:53
  • 0
Sami się bawicie ustawieniami graficznymi czy bierzecie gotowce z neta? Znam sharedeck.games i protondb tylko jakoś mało tych ustawień jest przy niektórych grach. Znacie jeszcze jakieś ciekawe bazy z ustawieniami?
#steamdeck
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 13.07.2024, 12:35:16 via Wykop
  • 3
Nazwa gry + steam deck + Reddit w wyszukiwarce
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
08.07.2024, 19:42:54
  • 2
Pytanie do użytkowników #steamdeck

Zastanawiam się nad kupnem tańszego steam deck Oled za 2 599,00 zł. i mam kilka pytań- czy urządzenie wygodnie leży w dłoniach? Czy nie za ciężkie? Pytam z tego powodu, że na granie na komputerze wieczorem jestem już za leniwy, a chciałbym pograć właśnie wieczorami w łóżku pod pierzyną, mając kilka poduszek za sobą.

Czy jak jeden raz nie uda mi się odebrać od kuriera paczki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 08.07.2024, 19:46:30 via Wykop
  • 2
@Glimpse0fTheFuture: nie za ciężkie, nie za lekkie. Takie prima sort
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 27.05.2024, 10:43:51
  • 0
Hej, gdzie najtaniej kupie trex iptv lub cokolwiek podobnego w dobrej cenie? Najbardziej zależy mi na polskich kanałach tv, jak najdłuższym archiwum i dużą bazą filmow.
Obecnie korzystam z plusx ale boli właśnie ten brak vod
#iptv
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos
Autor
29.05.2024, 15:32:14 via Wykop
  • 0
@murhaf: z czego korzystasz w takim razie?
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos
Autor
29.05.2024, 16:50:27 via Wykop
  • 0
@murhaf: a cos więcej? Jakies linki? Grupy na telegramie czy inne cuda?
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 09.03.2024, 23:00:11
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEATHSTROKEBACK
DEATHSTROKEBACK
09.03.2024, 23:04:31 via Wykop
  • 3
@japkos: I TE LAGI XDDD
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
09.03.2024, 23:07:21 via Wykop
  • 0
@japkos: To z jakiegos restrima ze tka tnie?
  • Odpowiedz

4

Nadciąga pokemonowa prezentacja. W ramach obchodów Dnia Pokemonów

Nadciąga pokemonowa prezentacja. W ramach obchodów Dnia Pokemonów

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna prezentacja z cyklu Pokémon Presents. Szykują się interesujące zapowiedzi powiązane z obchodami Dnia Pokemonów.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 20.02.2024, 13:53:19
  • 2
  • #
    pokemon
  • #
    nintendo
  • #
    switch
  • #
    gry
  • #
    rozrywka
japkos
japkos
japkos 20.02.2024, 17:07:52 via Wykop
  • 0
@Jariii:
japkos - @Jariii:

źródło: kabaret-beka

Pobierz
GlebaMisiu
GlebaMisiu
11.02.2024, 20:46:22
  • 0
Kolegi pytanie mam. Jako że czasu na laptopa i granie w gierki jako tako nie mam, a mam ogromną ochotę w coś sobie pograć casualowo. To Zastanawiam się nad kupnem Steam deka albo tego Asusa Rog z1 extreme, tylko kompletnie nie wiem jaka jest różnica między nimi. Tak mogę odpalić sobie YouTube i sprawdzić, ale mimo wszystko polegam na waszym doświadczeniu i tym się będę kierował przy zakupie.
Steam Deck czy Asus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 11.02.2024, 21:35:46 via Wykop
  • 0
@GlebaMisiu: serio, lepiej popatrz sobie profesjonalne recenzje bo niewielu wykopków ma oba urządzenia a już całkiem jakiś śmieszny procent z nich merytoryczne Ci doradzi. Sam mam decka i jak za taką cenę jest git.
  • Odpowiedz
FrancescoKemp
FrancescoKemp
23.01.2024, 19:03:34
  • 0
#iptv #vod poleci ktoś jakąś aplikację do vod? Jestem zielony w tym temacie, a w tivimate nie widzę nigdzie zakładki vod
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 24.01.2024, 11:31:19 via Wykop
  • 0
@patoologiaa: daj znać jak coś znajdziesz. Tez mam plusx ale fajnie byloby mieć cos dodatkowego z dużą ilością vod
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 25.01.2024, 14:46:22 via Wykop
  • 1
@murhaf: polecisz jakiegos sprawdzonego resellera?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
03.01.2024, 19:04:49
  • 0
#steam #steamdeck

Da się wziąć FV przy zakupie decka? Nie widzę nigdzie tej opcji przy zamówieniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 03.01.2024, 19:06:27 via Wykop
  • 1
@Warcomx: nie
  • Odpowiedz
lomszyk
lomszyk
25.12.2023, 22:16:18
  • 449
lomszyk

źródło: temp_file2196801508109966038

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 26.12.2023, 09:36:52 via Wykop
  • 4
@roomcayz: coś jak "ja p------e" czyli w zasadzie wszystko zależnie od sytuacji. Szczęście, żal, smutek, co chcesz
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 16.12.2023, 17:42:48
  • 6
#skwierzyna #komisarzflak nie było mnie na Mikro 69 dni ale już wiem o co chodzi i nie trzeba mi nic tłumaczyć. Pozdrawiam gorąco
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stasiu84
stasiu84
16.12.2023, 18:13:53 via Wykop
  • 1
@japkos: takich Mirków nam trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grysik
Grysik
14.12.2023, 12:28:27
  • 1
Czy ktoś z Was grał w Alan Wake remastered lub Alan Wake 2 od epica na steamdecku?
Trzyma to klatki? Przyjemnie się gra czy raczej mordęga?
#steamdeck
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japkos
japkos
japkos 14.12.2023, 12:52:41 via Wykop
  • 0
Alan Wake 2 trzyma 20-30 klatek. Raczej wątpliwa przyjemność na decku ale jak najbardziej da się ją przejść
  • Odpowiedz
japkos
japkos
japkos 31.10.2023, 08:53:31
  • 0
Jakie firmy oferujące drzwi wraz z montażem w dobrej cenie polecacie na terenie Warszawy? Bardzo przyjemną cenowo ofertę dostałem na całkiem niezłe jakościowo drzwi z belpola ale kontakt z ichnim handlowcem to droga przez mękę i chyba odpuszczę

#remontujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop24h
Wykop24h
Wykop24h
01.11.2023, 18:39:52 via Android
  • 0
@japkos większość salonów z dzrzwiami i podłogami ma montaż w cenie. A jeśli nie w cenie to można z rzędu 150/200zł od sztuki jest akceptowalny.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2021

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 17.06.2021

    Honorowy Wampir
  • Komentator
    od 29.08.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking