Wpis z mikrobloga

Kolegi pytanie mam. Jako że czasu na laptopa i granie w gierki jako tako nie mam, a mam ogromną ochotę w coś sobie pograć casualowo. To Zastanawiam się nad kupnem Steam deka albo tego Asusa Rog z1 extreme, tylko kompletnie nie wiem jaka jest różnica między nimi. Tak mogę odpalić sobie YouTube i sprawdzić, ale mimo wszystko polegam na waszym doświadczeniu i tym się będę kierował przy zakupie.
Steam Deck czy Asus ROG Z1 extreme?
A dodam że chciałbym spróbować sobie pograć w >Path of Exile albo Diablo immortal albo jakieś inne nowe tytuły które wyjdą w tym roku #steamdeck #asus #konsola #asusrogally #steam
  • 8
@GlebaMisiu: serio, lepiej popatrz sobie profesjonalne recenzje bo niewielu wykopków ma oba urządzenia a już całkiem jakiś śmieszny procent z nich merytoryczne Ci doradzi. Sam mam decka i jak za taką cenę jest git.
@GlebaMisiu: witam, jeden #!$%@?. AAA na baterii to na każdej platformie będziesz #!$%@?ł. W gry typu diablo 4, cyberpunk, hogwarts legacy czy inny Baldurs Gate na decku pograsz. Deck to Linux więc różne dziwne emulatory zainstalujesz. #!$%@?ć biede, w każdym przypadku będziesz #!$%@?ć jeśli spróbujesz grać na baterii w wymagające gry
@GlebaMisiu: Mirku, tak na marginesie zanim się zdecydujesz... śledź promocje za Pepperze. Te konsole, a zwłaszcza Rog Ally i LegionGo, tanieją z tygodnia na tydzień. Ostatnio Rog Ally Z1 Extreme latał po 2200zł z wysyłką na włoskim Amazonie czy gdzieś tam...