Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk

jakub_jerzyk

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 333
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
05.04.2026, 20:24:23
  • 17
Infrastruktura portu w Noworosyjsku skutecznie zestrzeliła ukraińskie drony.

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Infrastruktura portu w Noworosyjsku skutecznie zestrzeliła ukraińskie d...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 05.04.2026, 22:22:24 via Wykop
  • 0
@Sweet-Jesus: to jest w ogóle niesamowite ile tam pieniędzy już poszło z dymem, ile środków wpompowano w specjalną operację, ile ludzi poświęcono. Jak to możliwe, że to możliwe, że to się jeszcze trzyma?
  • Odpowiedz
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
05.04.2026, 17:24:40
  • 26
Napierdzielam już z psem piętnasty kilometr dziś żeby rozładować frustrację związaną z udawaniem że w święta jest przecież wszystko ok. Mam serio dość. Zrobię sobie parówki i idę spać i potem będę siedzieć tu eh
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 05.04.2026, 17:39:49 via Wykop
  • 3
@PanTuNieMieszkasz: rozumiem Cię Mirku, ja zazwyczaj wracam od rodziców na rowerze, to czasem tak wciskam pedal, że tętno to mam chyba 200.
  • Odpowiedz
asiakasia
asiakasia
05.04.2026, 09:03:07
  • 46
Wesołych Świąt!
Zrobiłam mazurka i #chwalesie
asiakasia - Wesołych Świąt! 
Zrobiłam mazurka i #chwalesie

źródło: image_picker_08B90F82-C0F8-4C73-AF63-A63D1721F4BB-43513-0000107B1C42329F

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 05.04.2026, 10:10:56 via Wykop
  • 1
@WARKUTONU: piękne mikropeniski!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
05.04.2026, 01:52:35
  • 80
Dworzec główny Łódź
wfyokyga - Dworzec główny Łódź

źródło: temp_file8071537351745808781

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 05.04.2026, 07:50:38 via Wykop
  • 12
@wfyokyga: fejk! W Łodzi nie ma głównego. To raczej Łódź Kaliska, ewentualnie Zabieniec.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
04.04.2026, 03:47:19
  • 253
Famine

źródło: aod6ze

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 04.04.2026, 08:25:01 via Wykop
  • 31
@Sultan_Heheszkuw: to dewiza legionów rzymskich. I kibiców ŁKSu.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 04.04.2026, 09:23:02 via Wykop
  • 1
@lovalu: nie zawsze
jakub_jerzyk - @lovalu: nie zawsze

źródło: IMG_2515

Pobierz
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 05.04.2026, 07:23:11 via Wykop
  • 1
@Caban1908: Tak sobie napisałem. No kiedyś mieli taką oprawę, ale to raczej uniwersalne hasło. A! I Caban- nazwy klubów piszemy wielkimi literami. Wesołych Świąt!
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 03.04.2026, 03:04:50
  • 68
#przegryw

Dzień dobry (?)
r.....r - #przegryw 

Dzień dobry (?)

źródło: 1000219048

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.04.2026, 07:30:50 via Wykop
  • 0
@Akinori456: animacje poklatkowe cały czas się robi!
  • Odpowiedz
stjimmy
stjimmy
01.04.2026, 15:40:40
  • 230
Nieoficjalnie mówi się, że to dzięki wizycie Nawrockiego w USA...
#bekazpisu
#bekazprawakow
#polityka
#wojna
#nato
stjimmy - Nieoficjalnie mówi się, że to dzięki wizycie Nawrockiego w USA...
#bekazpis...

źródło: 1000099908

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 01.04.2026, 16:34:34 via Wykop
  • 291
@zjadlbym_kebaba: #efektczarnka
  • Odpowiedz
spere
spere
31.03.2026, 10:18:38
  • 87
#niemoje #ukradzionezfacebooka

Rafał Betlejewski
Współczesne wojny pokazują ciekawy trend: zmniejsza się społeczna gotowość, by walczyć za swój kraj. Młodzi ludzie coraz częściej mówią politykom: sam se idź walczyć - po czym pakują manatki i zwiewają.
Moim zdaniem ta anarchizacja postaw obywatelskich to wspaniały dowód na rosnącą świadomość społeczną i racjonalność w podejmowaniu życiowych decyzji. Maleje szansa na to, że ludzie dadzą z siebie zrobić mięso armatnie "na patriotyzm".
Spójrzmy na
spere - #niemoje #ukradzionezfacebooka

Rafał Betlejewski 
Współczesne wojny pokazują...

źródło: 661247364_1511849603644866_4143127516455627439_n

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 31.03.2026, 11:51:17 via Wykop
  • 0
@MalinowyGarncarz: serio uważasz, że kraje Unii nie oferują nic swoim obywatelom? Służba zdrowia? Edukacja? Transport publiczny? Jeśli tu jest tak źle to dlaczego pontony płyną w te stronę a nie w tamtą?
  • Odpowiedz
NadchodziKryzys
NadchodziKryzys
30.03.2026, 22:20:40
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 31.03.2026, 07:40:38 via Wykop
  • 3
@Lolenson1888: trzymaj się mordo! Jeszcze wiele pięknych chwil przed Tobą!
  • Odpowiedz
Dreddy_94
Dreddy_94
31.03.2026, 04:13:25
  • 278
#mecz studio przedmeczowe powinno być od 6:45, tylko wtedy moglibyśmy w pełni przeanalizować grę Szwedów i wysłuchać wszelakie opinie ekspertów, które c---a wnoszą do meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 31.03.2026, 07:24:12 via Wykop
  • 3
@KebabZSosemTrzepanym: swoją drogą Mundial w zimę to był sztos.
  • Odpowiedz
Itkovian
Itkovian
26.03.2026, 07:34:51
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 26.03.2026, 09:31:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 26.03.2026, 14:52:03 via Wykop
  • 0
I duże spustoszenie takie branie wyrządziło? Raz na parę miesięcy to się wydaje w miarę rzadko.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
26.03.2026, 09:51:49
  • 410
Módlcie się.

https://x.com/mtracey/status/2036951986109641083

#wojna #izrael #usa #iran #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli (wiem, że to nie katol, ale podobny ewangelicki zjeb)
duzy_krotki - Módlcie się.

https://x.com/mtracey/status/2036951986109641083

#wojna ...

źródło: Screenshot from 2026-03-26 10-50-52

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 26.03.2026, 10:41:48 via Wykop
  • 2
@duzy_krotki: czym to się różni od tego co mówią islamscy fundamentaliści?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
26.03.2026, 07:41:46
  • 62
#polityka Ja jestem w szoku
badreligion66 - #polityka Ja jestem w szoku

źródło: 1000039849

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 26.03.2026, 09:26:02 via Wykop
  • 0
@badreligion66: realizuje się bardzo niekorzystny scenariusz, gdzie nasze dwa zwaśnione plemiona już bez krępacji wzięły temat naszego bezpieczeństwa do kręcenia swoich politycznych gownoburz. Są odpowiedzialni za przyszłość tego kraju w tak niepewnych czasach a myślą tylko o tym jak robić kapitał polityczny. Obrzydliwe i smutne zarazem.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 26.03.2026, 09:40:22 via Wykop
  • 1
@H_Moody: wg mnie PiS ma większa odpowiedzialność w tej kwestii. Ale niezależnie od tego “kto zaczął” to mam wrażenie, że ten bastion pada i mnie to martwi. Marzy mi się klasa polityczna, która w kluczowych kwestiach dla przyszłości tego kraju jest w stanie zawrzeć ciche porozumienie ponad podziałami a n---------c się o podstawę programową w podstawówkach czy inne in vitro.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
15.03.2026, 05:06:52
  • 152
matluck

źródło: comment_1642195597AbJPoUS1MoyjZxStcjsJf1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 15.03.2026, 10:52:14 via Wykop
  • 2
@Noct: hip-hop to moja dziedzina!
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
14.03.2026, 11:37:52
  • 282
Tego samego chrztu który polska przyjęła od Czechów będących częścią rzeszy niemieckiej? Czy może na kulu o innym uczą?

#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #historia
TenXen47 - Tego samego chrztu który polska przyjęła od Czechów będących częścią rzesz...

źródło: 42d0d73552ed4b76bd83ce6a4c1bd4b658dcfa21153cd718f3bfd518757692bc

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 14.03.2026, 12:20:36 via Wykop
  • 11
@TenXen47: to jest pierwszy spin PiSu, którego się na prawdę boję. Straszenie jedzeniem robaków, homoseksualizacją szkół czy her Tuskiem przyjmowałem jako przekaz dla debili. To co się teraz dzieje też jest przekazem dla debili ale jeśli uda się do niego przekonać większość społeczeństwa to skłócimy się z Europą w sytuacji gdy wróg czeka u bram a innych sojuszników nie ma. To ultra szkodliwe poerdolenie.
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
03.03.2026, 22:17:51
  • 320
Wyobraźcie sobie że 50 lat temu nie byłoby takiego floodu, napięcia, komentarzy i nagrań 24/7 tylko kupiło rano jakąś gazetkę (Trybuna Ludu) poczytało 15 minut co się tam od*ebuje na świecie i dzień jak co dzień

#izrael #iran #usa #wojna
xiv7 - Wyobraźcie sobie że 50 lat temu nie byłoby takiego floodu, napięcia, komentarz...

źródło: images

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 04.03.2026, 06:48:22 via Wykop
  • 0
@mati20012009: mordo, 50 lat temu to Polacy się grupkami przez granice przedzierali
  • Odpowiedz
Miteora
Miteora
Miteora
03.03.2026, 11:06:30
  • 33
#przegryw
Miteora - #przegryw

źródło: 0ae8f839-f08c-4426-bb2e-4ed8bc6417a0

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.03.2026, 12:19:43 via Wykop
  • 1
@Miteora: ja też mam z tym problem, kiedyś zrobiłem sobie parę miesięcy przerwy to jak jednego wypiłem to aż czułem jak mnie klepie. Ale w takim ciągu to mogę jebnac jednego lub dwa przed snem i nic nie czuję.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.03.2026, 18:10:55 via Wykop
  • 0
Ale mi się wydaje, że mnie tak ciągnie do energetyków właśnie przez cukier. Kawa mi tego nie daje ale ją też z resztą pije.
  • Odpowiedz
Karmengulo
Karmengulo
Karmengulo
02.03.2026, 16:43:22
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.03.2026, 07:27:26 via Wykop
  • 1
Ja w Ciebie wierzę i trzymam kciuki. Najważniejsze żebyś nie porzucał planu w gorszych chwilach. Ciśnij! Tylko ja osobiście w--------m ten punkt z fb. To już chyba lepiej aplikacja randkową albo w ogóle z tego zrezygnować.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.03.2026, 10:13:04 via Wykop
  • 1
To może spróbuj bumbla. To chyba najnormalniejsza aplikacja randkowa. Wydaje mi się, że nawet jak tam nie masz par to i tak lepiej niż zagadywać do randomowych dziewczyn na Facebooku.
  • Odpowiedz
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 03.03.2026, 10:14:37 via Wykop
  • 1
@Karmengulo: w ogóle muszę Ci powiedzieć, że Twoje analityczne podejście do celów na ten rok mnie zmobilizowało żebym zrobił swoje na podobnych zasadach. Dzięki wielkie za te inspiracje.
  • Odpowiedz
matka_boska_w_klapie
matka_boska_w_klapie
08.01.2026, 05:02:24
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub_jerzyk
jakub_jerzyk
jakub_jerzyk 08.01.2026, 09:06:59 via Wykop
  • 2
@matka_boska_w_klapie: terapia albo jeśli czujesz, że to w jakimkolwiek stopniu Twój klimat to Vipassana. Mógłbyś też spróbować grzybow psylocybinowych- ale w taki sposób żeby zrobić to samemu z dobrymi wobec siebie intencjami, przygotowanymi pytaniami do grzybka, w bezpiecznym miejscu, a później popracować nad tym co ta sesja z grzybem przyniosła. Życzę Ci żebyś wyszedł z tego mroku i zebys w czasie tej drogi miał dużo łagodności wobec siebie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Piotr Chmielewski

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 23.01.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking