Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
iselilja

iselilja

Dołączył 3 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23949
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 23947
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 24
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
08.06.2026, 16:48:47
  • 4
#f1 Monako to europejski Dubaj z lepszym PR
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 17:28:21 via Wykop
  • 2
@dodi-lukebakio: kto bogatemu zabroni. Za nasze pieniądze się bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
08.06.2026, 17:25:29
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 17:27:32 via Wykop
  • 4
@manifoldboosted: ale dał Ci content tym Monaco co nie?
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
08.06.2026, 14:13:09
  • 12
#f1 #kochamaldonemarciniak #afrodytapadoku #m--f #goracemamuski
ALE RAKIETA
UsmiechnietyAnon - #f1 #kochamaldonemarciniak #afrodytapadoku #m--f #goracemamuski 
A...

źródło: 1000017826

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 14:57:03 via Wykop
  • 3
@helvetica: stara rozpustnica
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 08.06.2026, 17:26:49 via Wykop
  • 2
@Breaking-DAD: a chciałabym
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 08.06.2026, 13:40:33
  • 26
#f1 #f1spam Kim uciekła sprzed podium jak zaczęli pryskać szampanem, parasolkę jej ochrona musiała rozłożyć XDDD
iselilja - #f1 #f1spam Kim uciekła sprzed podium jak zaczęli pryskać szampanem, paras...

źródło: 1000047442

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
Autor
08.06.2026, 13:51:09 via Wykop
  • 4
@fevo: Kim po prostu wie, że ona jest i tak już KIMś w show biznesie bez Hamiltona i go nie potrzebuje do sławy, zasięgów i majątku, więc się nawet nie stara zachowywać pozorów. To ona przyszła jako gwiazda do padoku robić sensacje, a te samochodziki co tak jeżdżą w kółko obok niej to dodatek. Co innego te wszystkie modelki kierowców, które bez nich nie miałyby tego statusu w social mediach,
  • Odpowiedz
BomBom
BomBom
08.06.2026, 08:40:58
  • 7
#f1 bawi mnie zjazd russela, zarówno jego psychy jak i tego jak odbierają go nawet brytole xd

złote dziecko
talent
wszystko wygra aby dajcie mu merca xd

Zycie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 13:46:10 via Wykop
  • 1
@BomBom: Brytole wola Lando. Akurat oni mają dużo ich do wyboru i Dzordzyk nie jest ich pierwszym wyborem, on się nie da lubić
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
08.06.2026, 09:45:12
  • 12
#f1 xddddddddddddd
RitmoXL - #f1 xddddddddddddd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 10:34:34 via Wykop
  • 3
@RitmoXL: Kimi to bizneswoman. Ukradła ręcznik Kimiego przyszłego mistrza świata i sprzeda za miliony gdzieś na eBay jakieś Julce ten przepocony kawałek szmaty XD
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
08.06.2026, 09:51:12
  • 45
Historia z hamulcami Leclerca to nie tylko narzekanie kierowcy, ale piękna włoska drama. Hamilton błagał Freda o zmianę hamulców z Brembo na Carbon Industries, których używali w Mercedesie, ale nie było to łatwe bo Ferrari i Brembo współpracują od wielu lat. Hamiltonowi udało się ugrać, aby zmienili mu tarcze, ale zrobili to po cichu i od Japoni jeździ na nowych.

Nagle po wyścigu wpada rozsierdzony Leclerc i mówi że ich obecne hamulce to
niechcetukonta - Historia z hamulcami Leclerca to nie tylko narzekanie kierowcy, ale ...

źródło: 715589922_1052138953802592_8353382852238563510_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 08.06.2026, 10:33:03 via Wykop
  • 17
@niechcetukonta: i właśnie między innymi dlatego Hamilton jest siedmiokrotnym mistrzem świata, a Leclerc nawet ani jednym. Każdy mistrz pracował z zespołem nad poprawkami, dawał rady, a jak coś się nie podobało to tupnal nogą i zespół brał pod uwagi jego feedback. Charles woli nagrać kolejna kampanie między GP, żeby dobrze na IG wyglądać, a nie spędzić czas na rozmowy z inżynierami. Jeszcze pieska wyprowadzić na spacer trzeba przypominam.
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 07.06.2026, 17:20:40
  • 6
#f1 #f1spam dobra @JuzefCynamon zakład dalej aktualny? Chyba wygralam, co nie? Mogę zamówienie na priv złożyć w Twej restauracji na następny race week?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
Autor
07.06.2026, 17:23:38 via Wykop
  • 7
@UsmiechnietyAnon: o to, że Leclerc dziś w Monaco rozku*wi Hamiltona (no prawie mu się udało), wczoraj przypomniałam i chciałam zakład o zamówienie jakiegoś dania z jego kuchni
iselilja - @UsmiechnietyAnon: o to, że Leclerc dziś w Monaco rozku*wi Hamiltona (no p...

źródło: 1000046513

Pobierz
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
Autor
07.06.2026, 17:27:05 via Wykop
  • 2
@UsmiechnietyAnon: niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
Autor
07.06.2026, 18:17:44 via Wykop
  • 0
@Logistyk_z_Cadillaca: flixbusem nie jechałam już wieki, w ogóle czy tylko mi się wydaje, ale więcej jest teraz połączeń pociągow i jakoś mniej ludzi jeździ busami typu Flixbus? Kiedyś to pierwszy wybór zawsze był bus, a teraz to pociąg.
  • Odpowiedz
EtenszynDrimzKamynTru
EtenszynDrimzKamynTru
07.06.2026, 17:55:20
  • 71
Ta tabela się zacięła? Patrzę od kilku tygodni a George ciągle ma 88pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
EtenszynDrimzKamynTru - Ta tabela się zacięła? Patrzę od kilku tygodni a George ciągl...

źródło: 1000025463

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 17:57:44 via Wykop
  • 5
@EtenszynDrimzKamynTru: niech juz tak zostanie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 07.06.2026, 17:57:10
  • 20
#f1 w sumie fajnie widzieć Hamiltona na P2 w generalce po tych jego turbulencjach w Ferrari niedawno
iselilja - #f1 w sumie fajnie widzieć Hamiltona na P2 w generalce po tych jego turbul...

źródło: 1000047425

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EtenszynDrimzKamynTru
EtenszynDrimzKamynTru
07.06.2026, 17:58:55 via Android
  • 7
@iselilja: #88
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
07.06.2026, 18:02:33 via Android
  • 7
@iselilja: Hamilton i Sainz potrafią sobie ustawić patałachów z Maranello jak im się podoba. Niestety ogur Leclerc potrafi tylko trzymać kierownicę, więc jedynie na co może liczyć to walka w trzech pierwszych wyścigach sezonu a potem tułaczka w miejscu stawki gdzie nikt nie walczy
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
07.06.2026, 17:12:31
  • 10
złoty popstar z ferrari ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bawi mnie jak pisałem po Miami gdy z-----ł spina po walce z oscarem, że ten człowiek to same pierwotne instynkty i że zamiast jechać z głową gdy coś idzie nie tak ten wchodzi w tryb bachora z piaskownicy który dostaje szału gdy ktoś jest od niego lepszy i kończy z rozwaloną zabawką i płaczem
manifoldboosted - złoty popstar z ferrari ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bawi mnie j...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 17:29:50 via Wykop
  • 3
@manifoldboosted: Leclerc albo jedzie super, wspaniała obrona, zachwyty (zasłużone), albo po prostu zrobi durny błąd i ściana. Nic się nie zmieniło od lat. Za dużo się skupia na swoim PR niż na tym by ogarnąć ten syf w Ferrari jakoś wspólnie z zespołem.
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
07.06.2026, 15:33:47
  • 5
A niektórzy chcą więcej punktowanych pozycji niż 10... ciekawe za co xD
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 15:34:45 via Wykop
  • 2
@QRQ: powinno być pierwsze TOP8 punktowane, a najlepiej TOP5, a może pójdźmy krok dalej i tylko TOP3
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 07.06.2026, 15:31:24
  • 19
#f1 Przepis na dobry wyścig w nowej erze - kary
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 15:29:15
  • 12
#f1 Gekon nawet na ten moment nie jest wicemistrzem, kompromitacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 15:01:12
  • 20
#f1 żaden restart, kolejność na mecie będzie losowana na ruletce w kasynie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akatrosh
Akatrosh
07.06.2026, 14:54:33
  • 10
#f1 po zawodach. Mimo wszystko wolałbym walkę o mistrzostwo a teraz to... ;/
Akatrosh - #f1 po zawodach. Mimo wszystko wolałbym walkę o mistrzostwo a teraz to... ...

źródło: 708615210_1653251346803303_4975749572382257066_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 14:55:25 via Wykop
  • 3
@Akatrosh: tak my wszyscy
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
07.06.2026, 14:53:53
  • 16
#f1 gekon jeszcze dostał drive through? xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 14:54:35 via Wykop
  • 4
@0caffe: jeszcze jak
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja 07.06.2026, 14:54:07
  • 1
#f1 mówili już jaki będzie start?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MirkoLord
MirkoLord
07.06.2026, 14:54:33 via Wykop
  • 1
@iselilja: podobno z miejsc
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.06.2026, 14:51:26
  • 5
#f1 za chwile bedzie komunikat kierowcy z karą mogą odsłużyć swoją karę podczas trwania czerwonej flagi mówie wam
coś za długo nie ma drugiej kary dla gekona cwl-a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 14:52:09 via Wykop
  • 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: mówisz i masz
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
07.06.2026, 14:40:06
  • 17
#f1 @johnkashtan !!!!
Piospi - #f1 @johnkashtan !!!!

źródło: eeee32222

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja 07.06.2026, 14:40:29 via Wykop
  • 6
@Piospi: jest wylazl!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
  • Strona 3 z 18
  • >
  • Life imitates art.

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 06.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking