Wystarczyło jedno posunięcie Czarzastego, żeby sejmowe chlory się ujawniły w obronie swojego bożka - wódy. Oczywiście wszyscy oburzeni to posłowie PiS. Patrz pan co za przypadek. xD
Nie wiem, czy wiecie, ale mimo faku, że osobnik znany jest z wystawiania lewych faktur i kradzieży w sklepach meblowych, to w kuluarach się mówi, że dostaje od państwa 14 tysięcy co miesiąc oraz darmowe mieszkanie w Warszawie i ma opłacany transport. Ja rozumiem, że należy pomagać, ale pomagajmy z głową. Inaczej oddamy im całe państwo bez jednego wystrzału. #polotyka #bekazkonfederacji #takaprawda #polityka
@M4rcinS: wiadomo, że trzeba pomagać, ale czemu pomagamy konfiarzom przed Polakami?! Czy Polak nie powinien mieć pierwszeństwa w swoim kraju? Polska dla Polaków, nie konfiarzy!
Mija zaledwie pierwsza godzina pracy w kołchozie, a już wysłuchałem z 3 historie o tym, że może to Konfederacja stoi za wysadzeniem torów. Co się dzieje? Ludzie dziwne rzeczy gadają...
@mlotowiertarka mentzen nieomal od razu wezwał do wstrzymania pomocy- publikacja materiału byl skoordynowana z zamachem oraz akcją dezinformacyjna przeprowadzona przez innych członków organizacji.
Jakaś baba w sklepie rano mi mówi że konfederacja tory w Polsce wysadza. Nie powiem najpierw mnie to trochę zdziwiło, ale wyłączyłem sklep włączyłem myślenie i po malu kropka po kropce zaczęło mi się to wszystko łączyć. Przecież konfederacja nienawidzi ukraincow I robi wszystko żeby ich oskarżać o cokolwiek. W związku z tym ta babeczka mogła mieć rację, że to konfederacja robi te aktu dywersji żeby zgonić na Ukraincow. Ludzie ja już
Lipiec 2024, polityk konfederacji podczas szukania substancji niezbędnej do tworzenia materiałów wybuchowych znanej jako "MMMF" niechcący wpisał tę frazę jako odpowiedź do pytania użytkownika X.
Sprawdziłem w googlach i faktycznie - to materiały wybuchowe. Wiele wskazuje, że już wtedy planowali całą "operację". Szokujące jest jak po nitce można dojść do kłębka.
@dumbass223: To zwyczajowa nazwa na saperski ładunek wybuchowy zwany rownież potocznie "gangbang". Bardzo dziwny zbieg okolicznosci biorąc pod uwage ostatnie wydarzenia.
W sieci aż huczy od informacji, że konfederacja jest zamieszana w wysadzenie torów. Na jednym z portali pokazano nawet zdjęcie osoby w kominiarce chodzącej przy torach. Mi wydaje się, że on coś zgubił. #wojna #polskieonuce #ukraina #polityka
@ch1va5: kurde, na początku patrzyłem z niedowierzaniem, ale coraz więcej twardych dowodów uprawdopodabnia tezę, że może to Konfederacja stoi za sabotażem na torach. Ech, Konfederacjo, my chcemy wolne tory! Uwolnić tory od Konfederacji!
źródło: temp_file6582461795157296851
Pobierz