Ile lejecie wody paproczkom i co jaki czas? :D zastanawia mnie to, bo ja podlewałem swoje dopiero 3 raz od 1 maja czyli wychodzi średnio jedno podlanie na tydzień około litr wody pod paprykę w doniczce 10L. Ale zastanawiam się nad zwiększeniem do 1,5-2l, tak aby woda mocno przeszła dołem, a nie tylko delikatnie przeciekła.
edit; aha, dzisiaj pierwsze podlanie gnojówką z pokrzywy, oby nie padły xD
#chili #chilihead
edit; aha, dzisiaj pierwsze podlanie gnojówką z pokrzywy, oby nie padły xD
#chili #chilihead






Co polecacie na ziemiórki? Jak papryki były w domu to nie było żadnych insektów, 2 tygodnie na dworze i dziś zauważyłem te małe muszki