Gothic remejk ukończony. Przez buga nie mogłem ukończyć tej misji z uwolnieniem kowala z mamra i czegoś tam jeszcze ale i tak bardzo fajne było. Teraz czas na Obliviona.
Chłop w anime dla femboya powiedzial ze go bedzie kochac nawet jak juz przestanie byc taki uroczy bo sie zrobi starszy a wy tak byscie nie potrafili bo nie rozumiecie co to jest prawdziwa milosc