Dzisiaj wleciały mi nowości (i nie tylko) od Zary.
Jeżeli komuś przypadł do gustu CDG Zero to powinien być zadwolony z Zara Vetiverich. Moim skromnym zdaniem jest to zapach lepszy i ewoluuje. Przewąchane ręka w rękę :) . Projekcja umiarkowana (tak na kilkadziesiąt centymetrów), ale przy tej cenie to żal nie wziąć. Jestem szczerze zaskoczony, szkoda że pewnie nie będzie dostępny za parę miesięcy. Wg mnie, jeżeli ktoś lubi nietuzinkowe zapachy to materiał
W sumie to szukam też innych wetywerii w stylu Cartier Vetiver Bleu, Kenzo Air, Vetiver Extraordinaire, Vetiver Pamplemousse, raczej w stronę tych dwóch pierwszych - zapachy wetyweriowe na lato. Na pewno nic w stronę np. Gray vetiver TF.
Po 7 latach znalazłem naprawdę niezły klon Kenzo Air :D Vebelle - In the air, można zamówić normalnie z Niemiec do Polski. W mojej czternastoletniej resztce oryginału minimalnie bardziej przebija się bursztyn, a w klonie anyż, ale imho te ileś lat temu tak nie było i oryginał pachniał bardziej jak klon. Zamówiłem jeszcze na ebayu oryginał, ale jeżeli ktoś nie chce wydawać kupy kasy to naprawdę tutaj jest nieźle. Projekcja lepsza niż
Przed zakupem Kenzo Air (które przy słabych parametrach kosztuje koło tysiąca ;) ) chciałem sprawdzić czy podobnego "vibe" nie znajdę w Tom Ford Grey Vetiver. Ma ktoś odlać z 10ml albo flakon z ubytkiem w dobrej cenie ? :)
ps. Nie zalega komuś na półce lub w głębinch szafki AXE/Lynx Tobacco&Amber ? #perfumy
@fiddle no nie znajdziesz, Kenzo air jest jedyny w swoim rodzaju, też szukałem i nie znalazłem, na forach i na grupach był polecany jakiś zapach podobny, ale nie pamiętam nazwy, nie był to na pewno TF. Dobra, znalazłem, podają, że Eau de Cartier Vetiver Bleu jest zbliżony
Rolnicy to są jednak ameby umysłowe. Zamiast jechać pod sejm, komitet partii czy coś podobnego i tam blokować i palić opony to zablokowali obywatelom, czyli swoim klientom dojazd do pracy na wiele dni.
@fiddle: bo to po prostu grupa zawodowa żałosnych tchórzy i frajerów. Latała po Internecie lista firm, sprowadzających i przetwarzających m.in. ukraińskie zboże. A frajerzy 90% sił zaangażowali w utrudnianie życia zwykłym obywatelom, a może 10% uderzyło w
Rolnicy na serio nie mają serca. Blokowanie dróg to nie jest jedyna forma protestu. Za to jest to forma protestu ekstremalnie uciążliwa dla ich klientów. Dodatkowo kierowcy ciężarówek blokowani przez wiele godzin nie dojadą do baz, rodzin, czy gdzie tam jadą. Naprawdę rozumiem problemy rolników, ale to co się odwala to jest rozbój w biały dzień. Dodatkowo widać bezsilność policji, u mnie ci protestujący debile zablokowali drogę w taki sposób, że nie
Dobre, typ wrzucił foto z ćwiczeń z jakiejś straży pożarnej (czy innej instytucji) i napisał, że ma gorączkę krwotoczną i umrze, a przytłaczająca większość wykopków to łyknęła. Dokąd zmierza ten świat? ( ͡°ʖ̯͡°)
W sumie nigdy nie szukałem (i dalej nie szukam) pracy jako programista, tak wyszło, że zawsze klienci/pracodawcy znajdują się sami. To nie jest bait. Jak wyglądają rozmowy o pracę na posadę programisty mida? Jakie pytania/zadania się dostaje ? Podrzucilibyście jakieś? #programowanie
Jaką najprostszą sensowną(perspektywiczną) drogę do napisania pierwszej apki dla androida wybrać? Na co dzień zajmuję się pisaniem w C# i chciałbym nauczyć się czegoś nowego. #programowanie
@fiddle: ale na tym gownoportalu tylko o to chodzi, to takie miejsce dla propagandy politycznej podlewane sosem z frikfajtow i tym podobnych smaczkow, tu ma smierdziec, bo jak nie smierdzi to polacy sie nie zleca
Narodowcy, chcący państwa suwerennego z eurokomuchami, którzy chcą mieć eutanazję, aborcję, niemiecki but i euro
@TheOneWhoKnocks: Którzy to niby ci od suwerennego państwa dbający o przeciętnego Polaka? Bo raczej nie ta partia którą masz na myśli xD Narodowe hasełka zawsze dobrze brzmią i działają na proste umysły.
@borys19932 nie mam; widziałem na sadisticu. Przez większość filmu komisarz bawi się Wacławem, jak to raczy określać swoje przyrodzenie. No i wygaduje, że doszły 5 razy, że nie będzie widać twarzy na nagraniu i generalnie, że bawi się swoim Wacławem. 80% filmu to dręczenie flaka.
Mam komplet EN, Kenzo Air + Air Intense, Vetiver Pamplemousse, CDG Zero, Vetiverich, Terre d'hermes, Ocean electric, Cuir vetiver, Regal white, Fat electrician, Grey vetiver + JJ,Eau de Cartier Vetiver Bleu, Equus oraz Sultana (to akurat ciężkie jest ;) ).
#perfumy