Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko117
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fevo

fevo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 116197
  • Znaleziska 10011
  • Mikroblog 106186
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 15
nathsaknhoj
nathsaknhoj
13 godz. i 19 min temu
  • 7
czas na kolację mistrzów
#lemans
nathsaknhoj - czas na kolację mistrzów
#lemans

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 13 godz. i 18 min temu via Android
  • 2
@nathsaknhoj: Ależ narobił ochoty. Teraz trzeba będzie wstać iść do kuchni gotować zumpke
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
13 godz. i 46 min temu
  • 4
OHO WYKRAKAŁEM, CZAS NA SLOW ZONE
#lemans
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 13 godz. i 46 min temu via Android
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: safety car!
  • Odpowiedz
fevo
fevo 13 godz. i 54 min temu
  • 18
Takie pierwsze wrażenia z porównania komentarzy na Eurosporcie:
Brytyjski: O proszę tutaj się auta ścigają, o jak teraz agresywnie pojechał!
Polski: A teraz opowiemy państwu o klasie Hypercar, która charakteryzuje się baterią...

Po polsku to taki bardziej podkast niż komentarz na żywo

#lemans
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
13 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@Gieekaa: tylko kogo to obchodzi?
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
13 godz. i 51 min temu
  • 7
#lemans ale bym sobie to z większą chęcią oglądał gdyby tu jechał Alonso lub Verstappen
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 13 godz. i 50 min temu via Android
  • 4
@Piospi: Prawda? Albo chociaż jakiś dźwig na środku toru jak na nurburgringu
  • Odpowiedz
fevo
fevo 13 godz. i 59 min temu
  • 7
#lemans Oszukali mnie, powrut roberta
fevo - #lemans Oszukali mnie, powrut roberta

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
13 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 4
@fevo: roba musiał piwko dopić
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
13 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@fevo: i nikt dislajków nie dał? niezły powrut ehhh
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 6 min temu
  • 5
#lemans Na chwilę przełączyłem na polski komentarz. Ależ tam jest zamuła. Jakby ktoś umarł
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
14 godz. i 5 min temu via Android
  • 3
@fevo: Nie gryzie wam się to oglądanie szybkich aut z ultra powolnym komentarzem?
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
14 godz. i 14 min temu
  • 8
#lemans 83 bedzie najlepsza z aut Ferrari a kto wie moze i wygra
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 14 godz. i 13 min temu via Android
  • 8
@SpongeBobertKanciastoRenki: wiadomo
  • Odpowiedz
fevo
fevo 21 godz. i 33 min temu
  • 14
Przypomnienie:

1. Onboard 83: https://www.youtube.com/watch?v=6fZcO_1L1S4
2. Live timing: https://livetiming.fiawec.com/session/18130/live/map?includeSeriesIds=396,409,410&autoplay=true&trackCarLabel=NO&columns=LastLap,BestLap,Interval,Gap,PitCountAndLap,StrikingDistance
3. Relacja live: https://powrotroberta.pl/2026/06/start-24h-le-mans-i-kwalifikacje-f1-w-barcelonie-live-stream-relacja-live.html

#f1 #lemans
fevo - Przypomnienie:

1. Onboard 83: https://www.youtube.com/watch?v=6fZcO_1L1S4
2. ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
14 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Witamy na nocnej zmianie!
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 26 min temu
  • 20
#lemans JADOM!
fevo - #lemans JADOM!

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
14 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 12
@fevo: a więc tak wygląda anielski orszak
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
14 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 12
@fevo: Autostrada A2 - Lemansowane 2026'
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
14 godz. i 30 min temu
  • 9
Jak FIA i jakieś organizacje chcą aktywować kobiety w motorsporcie to zamiast jakiejś F1 Academy powinni zasponsorować 3-4 samochody GT3 w WEC. Niech panie rywalizują nie tylko między sobą ale i z facetami. 3-4 samochody to 9-12 pań kierowczyń. To z pół stawki F1 Academy.
#lemans #f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 14 godz. i 29 min temu via Android
  • 5
@Gieekaa: tylko problem jest taki że pewnie szorowałyby po końcu stawki
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 35 min temu
  • 7
Ciekaw jestem jaka jest historia tych ludzi, którzy przelewają po trzysta złotych na Powrut Roberta

A potem zakolak wychodzi i siedzą sobie sami na pustym strimie

#lemans
fevo - Ciekaw jestem jaka jest historia tych ludzi, którzy przelewają po trzysta złot...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
14 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 3
@fevo: Jacek jest?
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@fevo: nie wymagaj logiki od powrutowców
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
14 godz. i 43 min temu
  • 11
Szanuję Playera za brak DRM. Mogę sobie jak człowiek zrobić screenshota bez kombinowania. A w Eleven? K---a jak w lesie. Jak ktoś będzie chciał zrobić strumyka z Eleven dla wolnych ludzi to to po prostu kuźwa zrobi, bo wie jak, a na tym czarnuchowaniu ekranu tracą tylko zwyklaki jak ja, co chcą wrzucić uchwycony fajny moment
#lemans #f1
nathsaknhoj - Szanuję Playera za brak DRM. Mogę sobie jak człowiek zrobić screenshota...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 14 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 3
@nathsaknhoj: Firefox i Ctrl + Shift + S, Byku
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 3
@ruut: screenshota bez kombinowania
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
14 godz. i 43 min temu
  • 5
spać mi się chce
#lemans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 14 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@Goatifi: Zaraz Robert będzie wchodzić
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 43 min temu
  • 2
#lemans Hanson zdublowany
fevo - #lemans Hanson zdublowany

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoboji
okoboji
14 godz. i 53 min temu
  • 18
ale widoczek boży

#f1 #lemans #wec
okoboji - ale widoczek boży

#f1 #lemans #wec

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 o 22.30.42

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 14 godz. i 53 min temu via Android
  • 6
@okoboji: uroczy
  • Odpowiedz
fevo
fevo 14 godz. i 56 min temu
  • 32
#lemans #f1 M0deracja czy wy normalni jesteście?
fevo - #lemans #f1 M0deracja czy wy normalni jesteście?

źródło: 1000018211

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
14 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 7
@fevo: KUBIKA IDIOT
fevo - @fevo: KUBIKA IDIOT

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
nico-toscani
nico-toscani
15 godz. i 5 min temu
  • 7
#lemans To jest wizja komunizmu, niestety - babiasz o bop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 15 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
@nico-toscani: A to nie jest tak, że BoP dla Le Mans wymyślał nasz rodak Marek Nawarecki?
  • Odpowiedz
fevo
fevo 15 godz. i 8 min temu
  • 2
#lemans Hahaha
fevo - #lemans Hahaha

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aigorkuglarz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
14 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 3
@fevo: To zdjęcie przedstawia bardzo emocjonalny, sfrustrowany, ale też na swój sposób zabawny komunikat radiowy, którego autorem jest brytyjski kierowca wyścigowy James Calado. Jedzie on w barwach zespołu Ferrari AF Corse (z numerem 51) w Długodystansowych Mistrzostwach Świata (FIA WEC).

Oto dokładne tłumaczenie tej wymiany zdań na język polski:
Tłumaczenie tekstu:

Inżynier wyścigowy: „Co? Jak możemy ci pomóc wyprzedzić ten samochód?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
  • Strona 3 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2026

    Mikroblogger
  • Koder
    od 06.11.2024

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking