Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fevo

fevo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 117099
  • Znaleziska 10135
  • Mikroblog 106964
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 15
fevo
fevo 19.06.2026, 16:54:25
  • 4
#f1 Ten strajk to jeszcze trwa czy tu po prostu jest tak pusto?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
19.06.2026, 17:04:18 via Wykop
  • 2
@fevo trwa sezon ogórkowy, czekamy na rozpoczęcie sezonu


@helvetica: Niech już ten sezon się w końcu rozpocznie
  • Odpowiedz
fevo
fevo
Autor
19.06.2026, 17:07:33 via Wykop
  • 2
@fevo: Większość merytorycznych mirków przeszło na diskorda najmilszego


@Piotr_Rupik: Witam. Gdzie się można zapisać na diskorda?
  • Odpowiedz
fevo
fevo
Autor
19.06.2026, 17:15:27 via Android
  • 4
@fevo: tam trzeba placic


@JuzefCynamon: A to nie chcę. Białek jaki jest taki jest, ale przynajmniej płacić nie karze
  • Odpowiedz
fevo
fevo
Autor
19.06.2026, 20:22:11 via Wykop
  • 2
@fevo: ja na urlopie, wrócę to będę


@iselilja: Fiu, fiu, Norwegia, powodzi się
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
19.06.2026, 17:17:11
  • 2
#f1 Ale ten tag jest martwy xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 19.06.2026, 17:17:44 via Android
  • 3
@dodi-lukebakio: A dobrze
  • Odpowiedz
fevo
fevo 19.06.2026, 17:10:52
  • 17
Niezła maszyna
Samochód też niczego sobie

#f1 #afrodytapadoku
fevo - Niezła maszyna
Samochód też niczego sobie

#f1 #afrodytapadoku

źródło: 217261e27f2481b719aa70e2a4156657c12ecc68143639568db3e3061fb45b40

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
19.06.2026, 18:07:18 via Wykop
  • 5
@fevo: mmm z grzywkom
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
19.06.2026, 19:04:37 via Wykop
  • 3
@fevo: Ciocia Vibe lata 80. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DwayneHicks
DwayneHicks
19.06.2026, 10:40:51
  • 4
Każda dziedzina ma swojego bohatera (。◕‿‿◕。)
#f1
DwayneHicks - Każda dziedzina ma swojego bohatera (。◕‿‿◕。)
#f1

źródło: aupr8y

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 19.06.2026, 16:53:02 via Wykop
  • 1
@DwayneHicks: ale taguj #polityka
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
19.06.2026, 12:26:51
  • 3
Krolowa Hamiltoniara wrocila. Wrzucam bo wiem, ze lubicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
kamil-tika - Krolowa Hamiltoniara wrocila. Wrzucam bo wiem, ze lubicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 19.06.2026, 16:52:24 via Wykop
  • 2
@kamil-tika: ta guj to gów no
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
18.06.2026, 19:49:26
  • 3
#f1 ja nie potrafię ale..
czy ktoś z was magicy potrafi tu wpasować twarz sami wiecie kogo?
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 ja nie potrafię ale.. 
czy ktoś z was magicy potra...

źródło: Harry-Potter-Voldemort-Face-Closeup

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 18.06.2026, 19:52:29 via Wykop
  • 17
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: EEEEEEEEE
fevo - @lubiewachacstopy_siostrze997: EEEEEEEEE

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fevo
fevo 18.06.2026, 20:07:21 via Wykop
  • 12
@Hadolf_Itler: EEEEEEEEE
fevo - @Hadolf_Itler: EEEEEEEEE

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fevo
fevo 18.06.2026, 20:15:54 via Android
  • 3
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: wiem. Ale uznałem że wypada zacząć od Roberta
  • Odpowiedz
fevo
fevo 18.06.2026, 12:52:39
  • 11
RAPORT DOBOWY TAGU #f1 · 17.06.2026
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
Zakres: 2026-06-17 00:02 – 2026-06-17 23:59 CEST
Wygenerowano: 2026-06-18 14:49:22 CEST

── OBSERWUJĄCY TAG
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
18.06.2026, 18:26:32 via Wykop
  • 1
@fevo: ehh.. Mam wyrzuty sumienia z powodu rockyego


@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Niesłusznie. Codzienny tag, to codzienny tag. Na tym polega odpowiedzialność

Ja sobie np nie wyobrażam, żeby @Horvath nie wrzucił codziennej Hani
  • Odpowiedz
fevo
fevo
Autor
18.06.2026, 19:49:09 via Android
  • 0
@Horvath: wrzucaj jeszcze raz te same ale tym razem z grzywką
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
18.06.2026, 19:20:45
  • 1
#f1 Dzięki temu, że Audi robi furorę w F1 GP Niemiec może wrucić już w 2027 lub 2028.

Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?

Wolę Grand Prix Niemiec na torze:

  • Hockenheimring 58.7% (27)
  • Nürburgring GP-Strecke 41.3% (19)

Oddanych głosów: 46

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 18.06.2026, 19:39:26 via Android
  • 9
Nordschleife w deszczu i jeszcze żeby Mick Schumacher w nim pojechał


@helvetica: Znając życie, zaraz by się rozbił, zamieniłby się w warzywo i jeszcze mógłby razem ze starym w jednym pokoju sobie potem odpoczywać
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
18.06.2026, 10:03:08
  • 5
Villeneuve z RiGCZem
#f1

https://x.com/ThisIsFormu1a1/status/2067483968627511802?s=20
MrRedz - Villeneuve z RiGCZem
#f1

https://x.com/ThisIsFormu1a1/status/20674839686275...

źródło: 1000040330

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 18.06.2026, 12:49:29 via Wykop
  • 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: FAKTY
  • Odpowiedz
fevo
fevo 18.06.2026, 06:19:25
  • 12
#f1 Takie przyjemne wakacje, że aż nie chce się wracać
fevo - #f1 Takie przyjemne wakacje, że aż nie chce się wracać

źródło: 1000018247

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
Autor
18.06.2026, 06:19:53 via Android
  • 2
@fevo: Zaś trzeba shitpostować na tego bociarza Białka
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
16.06.2026, 20:55:02
  • 7
W sumie jak pomyślę sobie o Kubicy to gość jest niepodrabialny nie tylko ze względu na to, że nie dorównuje mu Senna.

Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie ze Stanowskim czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.

Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 20:58:06 via Wykop
  • 8
@jimbim0972: A mnie wkurza, że nie mówi kibicom w wywiadach nic konkretnego tylko zawsze jakieś kręcenie i lawirowanie

EEEEE puzzle EEEEE renka EEEEE nie ma to tak, że dobrze albo że nie dobrze
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
16.06.2026, 19:38:57
  • 11
Z serii legendarne onboardy: @dodi-lukebakio próbuje wyprzedzić @nathsaknhoj w ostatni weekend w #f1typer #f1
fornson23 - Z serii legendarne onboardy: @dodi-lukebakio próbuje wyprzedzić @nathsakn...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 20:03:59 via Wykop
  • 3
@dodi-lukebakio próbuje wyprzedzić @nathsaknhoj


@fornson23:
fevo - >@dodi-lukebakio próbuje wyprzedzić @nathsaknhoj

@fornson23:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fevo
fevo 16.06.2026, 20:09:48 via Wykop
  • 4
@fevo zapewne dla tego, że nie zna zasad (✌ ゚ ∀ ゚)☞


@fornson23: Nikt nie zna zasad

Ale wszyscy wiedzą, że dobrze to policzysz tym swoim długopisem i kartką
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
16.06.2026, 19:59:16
  • 17
#f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc
JuzefCynamon - #f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc

źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf,w800

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 20:02:48 via Wykop
  • 10
@JuzefCynamon: a co jutro znowu strajk?


@iselilja: dopiero był strajk na 11000 botów, a już trzeba robić strajk na 12000 botów
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
16.06.2026, 19:20:22
  • 15
#f1 nie oszukujemy się, jedynie polski zespół w F1 zapewni powrut Boberta xD
Kutang-Pan - #f1 nie oszukujemy się, jedynie polski zespół w F1 zapewni powrut Bobert...

źródło: 1613

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 19:31:28 via Wykop
  • 4
@Kutang-Pan: I zamiast hot doga z czostkowym zapiekaneczki z ketchupem Tortex?
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12
16.06.2026, 17:46:55
  • 9
#codziennadorianepin #f1 #wec #lemans

Może w tym roku nie wyszło, ale jeszcze będzie miała wiele okazji. Za rok być może nawet w Peugeocie 9x8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedlin12 - #codziennadorianepin #f1 #wec #lemans

Może w tym roku nie wyszło, ale jes...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 17:56:55 via Wykop
  • 16
@jedlin12: Renka jakby podobna
fevo - @jedlin12: Renka jakby podobna

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
16.06.2026, 15:02:43
  • 17
Idę do sklepu po mleko, zaraz wracam
#f1 #f1spam
LogistykzCadillaca - Idę do sklepu po mleko, zaraz wracam
#f1 #f1spam

źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 17:41:09 via Android
  • 2
@Logistyk_z_Cadillaca: urocze
  • Odpowiedz
fevo
fevo 16.06.2026, 17:43:23 via Android
  • 4
@JuzefCynamon: jak tak się przypatrzyć to widać rękę artysty

Charakterystyczny styl Cynamona
  • Odpowiedz
fevo
fevo 16.06.2026, 17:39:48
  • 9
#f1 Kasztan zmień ten awatar. Chcemy Chińczyka a nie Kubicę. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
16.06.2026, 17:58:01 via Wykop
  • 6
@fevo: kińczyk przebrany za kubice, ale jaja
lubiewachacstopy_siostrze997 - @fevo: kińczyk przebrany za kubice, ale jaja

źródło: kabaret-beka

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle
16.06.2026, 18:08:06 via Wykop
  • 7
@fevo: hę, przeca jest kińczyk
shadyturtle - @fevo: hę, przeca jest kińczyk

źródło: 7942

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
16.06.2026, 13:55:04
  • 10
Oficjalne wyniki #f1typer GP Barcelony-Katalonii:
P1 @nathsaknhoj 106 pkt
P2 @dodi-lukebakio 98 pkt
P2 @tomund 98 pkt
P4 @fevo 93 pkt
fornson23 - Oficjalne wyniki #f1typer GP Barcelony-Katalonii:
P1 @nathsaknhoj 106 pkt...

źródło: logo

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo 16.06.2026, 14:02:06 via Wykop
  • 6
@fornson23: Gratulacje @nathsaknhoj!

@johnkashtan, wyskakuj z kasy dla zwycięzkiego mireczka
  • Odpowiedz
fevo
fevo 16.06.2026, 14:01:15
  • 16
Szalenie mnie to bawi, że Hamilton zaczął wrucił do wygrywania dopiero po tym, jak poustawiał sobie tych wszystkich klaunów z Ferrari

1. Przestał się przygotowywać w symulatorze,
2. pozbył się niedziałających hamulców,
3. i dobrał sobie odpowiedniego inżyniera wyścigowego.

#f1
fevo - Szalenie mnie to bawi, że Hamilton zaczął wrucił do wygrywania dopiero po tym,...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kromeczek
kromeczek
kromeczek
16.06.2026, 14:54:49 via Wykop
  • 4
@fevo: to źle świadczy o fredzie skoro trzeba Hamiltona żeby trochę się poprawili. Jos Verstapen na szefa z władzą absolutną i drużyna by chodziła jak matka Verstapena
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.06.2026

    Mikroblogger
  • Koder
    od 06.11.2024

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking