#f1 Ale ten tag jest martwy xd
fevo via Android
- 3
@dodi-lukebakio: A dobrze
- 17
@fevo: mmm z grzywkom
fevo via Wykop
- 1
@DwayneHicks: ale taguj #polityka

fevo via Wykop
- 2
@kamil-tika: ta guj to gów no
#f1 ja nie potrafię ale..
czy ktoś z was magicy potrafi tu wpasować twarz sami wiecie kogo?
czy ktoś z was magicy potrafi tu wpasować twarz sami wiecie kogo?
źródło: Harry-Potter-Voldemort-Face-Closeup
Pobierz
fevo via Wykop
- 17
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: EEEEEEEEE
źródło: image
Pobierz
fevo via Wykop
- 12
@Hadolf_Itler: EEEEEEEEE
źródło: image
Pobierz
fevo via Android
- 3
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: wiem. Ale uznałem że wypada zacząć od Roberta
- 11
RAPORT DOBOWY TAGU #f1 · 17.06.2026
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
Zakres: 2026-06-17 00:02 – 2026-06-17 23:59 CEST
Wygenerowano: 2026-06-18 14:49:22 CEST
── OBSERWUJĄCY TAG
fevo via Wykop
- 1
@fevo: ehh.. Mam wyrzuty sumienia z powodu rockyego
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Niesłusznie. Codzienny tag, to codzienny tag. Na tym polega odpowiedzialność
Ja sobie np nie wyobrażam, żeby @Horvath nie wrzucił codziennej Hani
fevo via Android
- 0
@Horvath: wrzucaj jeszcze raz te same ale tym razem z grzywką
#f1 Dzięki temu, że Audi robi furorę w F1 GP Niemiec może wrucić już w 2027 lub 2028.
Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?
Na stole są dwa tory a który woleliby nasi eksperci od grzywek?
Wolę Grand Prix Niemiec na torze:
- Hockenheimring 58.7% (27)
- Nürburgring GP-Strecke 41.3% (19)
- 5
źródło: 1000040330
Pobierz
fevo via Wykop
- 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: FAKTY
- 12
#f1 Takie przyjemne wakacje, że aż nie chce się wracać
źródło: 1000018247
PobierzW sumie jak pomyślę sobie o Kubicy to gość jest niepodrabialny nie tylko ze względu na to, że nie dorównuje mu Senna.
Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie ze Stanowskim czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.
Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już
Ma chłop w sobie taką prawdziwą prostą szczerość i w gruncie rzeczy sporą inteligencję. Jego przemyślenia życiowe w wywiadzie ze Stanowskim czy z tym poprzednim łysym gościem... albo te cięte, kultowe riposty... i te układanie puzzli.
Gość włożył całe swoje życie w jedną pasję i zaszedł tak daleko, że przebił już
fevo via Wykop
- 8
@jimbim0972: A mnie wkurza, że nie mówi kibicom w wywiadach nic konkretnego tylko zawsze jakieś kręcenie i lawirowanie
EEEEE puzzle EEEEE renka EEEEE nie ma to tak, że dobrze albo że nie dobrze
EEEEE puzzle EEEEE renka EEEEE nie ma to tak, że dobrze albo że nie dobrze
- 11
Z serii legendarne onboardy: @dodi-lukebakio próbuje wyprzedzić @nathsaknhoj w ostatni weekend w #f1typer #f1

- 17
#f1 jutro mnie tu nie ma. Dobranoc
źródło: 4a4915a57ad9083ebd3af2a89ffc255ab2d8985700d52079981441adcfad4ecf,w800
Pobierz
fevo via Wykop
- 10
@JuzefCynamon: a co jutro znowu strajk?
@iselilja: dopiero był strajk na 11000 botów, a już trzeba robić strajk na 12000 botów
- 15
fevo via Wykop
- 4
@Kutang-Pan: I zamiast hot doga z czostkowym zapiekaneczki z ketchupem Tortex?
- 9
fevo via Android
- 2
@Logistyk_z_Cadillaca: urocze
fevo via Android
- 4
- 9
#f1 Kasztan zmień ten awatar. Chcemy Chińczyka a nie Kubicę. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś
@fevo: kińczyk przebrany za kubice, ale jaja
źródło: kabaret-beka
Pobierz- 10
Oficjalne wyniki #f1typer GP Barcelony-Katalonii:
P1 @nathsaknhoj 106 pkt
P2 @dodi-lukebakio 98 pkt
P2 @tomund 98 pkt
P4 @fevo 93 pkt
P1 @nathsaknhoj 106 pkt
P2 @dodi-lukebakio 98 pkt
P2 @tomund 98 pkt
P4 @fevo 93 pkt
źródło: logo
Pobierz
fevo via Wykop
- 6
- 16
Osiągnięcia
Rocznica
od 05.12.2025Rocznica Gadżeciarz
od 15.12.2020Gadżeciarz Mikroblogger
od 01.06.2026Mikroblogger Koder
od 06.11.2024Koder















@helvetica: Niech już ten sezon się w końcu rozpocznie
@Piotr_Rupik: Witam. Gdzie się można zapisać na diskorda?
@JuzefCynamon: A to nie chcę. Białek jaki jest taki jest, ale przynajmniej płacić nie karze
@iselilja: Fiu, fiu, Norwegia, powodzi się