Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
errabunda

errabunda

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2625
  • Znaleziska 161
  • Mikroblog 2464
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 13
errabunda
errabunda 17.12.2019, 19:40:36 via Android
  • 19
Mam i ja! (ʘ‿ʘ)
Szłam z tą paczką do domu trochę w stresie, bo niesamowicie coś w niej grzechotało, jakby ryż albo szkło i bałam się, że to będzie jakaś porażka... a tu taka niespodzianka. Te niepokojące dźwięki wydawała...wydawał...wydawało to takie fajne coś z gwoździkami i szybką XD Nie wiem, jak to nazwać, ale jest super. Mój niebieski od razu zaproponował "odciśnij tam pieroga". Póki co poprzestalam na
errabunda - Mam i ja! (ʘ‿ʘ)
Szłam z tą paczką do domu trochę w stresie, bo niesamowic...

źródło: comment_khs4BWeU9VyovVbyP12btgvy1AvPjkXr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssehflodur
ssehflodur
17.12.2019, 19:52:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@errabunda: no na Ukrainie wśród banderowców taka okładka się przyda napewno xD
  • Odpowiedz
Peter_Mountain
Peter_Mountain
17.12.2019, 19:58:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@errabunda: Ale masz długie palce! Super paczucha :) Ja już od dwóch dni tuptam nogami, bo nie mogę się doczekać swojej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 17.12.2019, 18:51:09 via Android
  • 5
Odebrałam właśnie moją paczkę i niosę ją do domu... jest ciężka i grzechocze, jakby była pełna ryżu ( ಠ_ಠ)
#wykopaka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xeni323
Xeni323
17.12.2019, 18:53:46
  • 4
@errabunda: to szklo
  • Odpowiedz
Xeni323
Xeni323
17.12.2019, 18:53:58
  • 1
@errabunda: było szklo
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 17.12.2019, 14:06:58
  • 0
Mirki, potrzebuję namiarów na dobre i fajne biuro podróży, które organizuje kilkudniowe wycieczki dla firm (Europa).

Takie biuro, które nie ma sztywnych planów wycieczek, ale można się z nimi dogadać co do preferencji. W necie jest tego mnóstwo, ale ja nigdy nie korzystałam z żadnego biura podróży, więc jest to dla mnie totalnie obce i patrzę na te oferty bardzo nieufnie :P Może byliście na takiej wycieczce? Ale tylko na wyjeździe FIRMOWYM,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzekraczajacGranice
PrzekraczajacGranice
18.12.2019, 08:21:46
  • 0
@errabunda: Wszystko zależy od tych preferencji i zasobności portfela firmowego. Może spróbuj dogadać się z Solistami - szyją też wycieczki na miarę.
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 16.12.2019, 09:31:52
  • 8
Juhuu, paczucha już do mnie idzie└[⚆ᴥ⚆]┘A moja dla Mireczka dzisiaj po południu pójdzie do paczkomatu.
#wykopaka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guex
guex
16.12.2019, 13:07:28
  • 0
@errabunda: skąd wiesz że do Ciebie idzie? Dostaje się powiadomienie na skrzynke w wykopie?
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda
Autor
16.12.2019, 15:54:51 via Android
  • 0
@guex Widzę w apce inpostu :)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 15.12.2019, 12:49:43 via Android
  • 8
Górka paczuszek już czeka w blokach startowych, a ja w tym oczekiwaniu na weryfikację odbiorcy wyjadam cukierasy, chyba jutro trzeba będzie trochę dokupić... (ʘ‿ლ)
#wykopaka
errabunda - Górka paczuszek już czeka w blokach startowych, a ja w tym oczekiwaniu na...

źródło: comment_OulevTaKHlNKmcRNWriHtob32VmpVJse.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
15.12.2019, 12:52:02
  • 0
@errabunda: Ale ładny papier.
  • Odpowiedz
P.....0
P.....0
konto usunięte 15.12.2019, 13:01:14
  • 1
@errabunda: Też czekam, ale najprawdopodobniej będę wysyłał pakę w poniedziałek. Choć w moim przypadku i odbiorca i nadawca są cały czas aktywni ;) Biorę się za wzmacnianie kartonu, bo z paczek jakie wracają do nas do firmy, wole dmuchać na zimne :D
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 13.12.2019, 10:27:24
  • 8
Czy włożenie do paczki WŁĄCZONYCH lampek na druciku, zasilanych dwoma paluszkami (takich jak na zdjęciu) może się skończyć pożarem paczkomatu? Nie chcę robić nic niebezpiecznego XD
#wykopaka #pytanie #elektroda
errabunda - Czy włożenie do paczki WŁĄCZONYCH lampek na druciku, zasilanych dwoma pal...

źródło: comment_xcFpfUXGDCpyn96l4uc0cPZQBJmTYgOH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....a
H.....a
konto usunięte 13.12.2019, 10:28:46
  • 6

Komentarz usunięty przez autora

Norskee
Norskee
13.12.2019, 10:33:20
  • 6
@errabunda: zrob bombe z opoznionym zaplonem. Oddziel kawalkiem plastiku styk miedzy papierkiem z gumy i bateria i przyczep to tak ze przy otwieraniu paczki ten plastik wyjedzie i zetknie biegun baterii z papierkiem

( ͡° ͜ʖ ͡°)|

a tak ogolnie w normalnych warunkach nic sie nie stanie
  • Odpowiedz

6

Pamiętam | 75 lat od likwidacji obozu koncentracyjnego na Majdanku

Pamiętam | 75 lat od likwidacji obozu koncentracyjnego na Majdanku

Film stworzony w 75. rocznicę likwidacji obozu KL Lublin oraz utworzenia Państwowego Muzeum na Majdanku.

errabunda
z
youtube.com
dodany: 11.12.2019, 12:27:26
  • 4
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
errabunda
errabunda 09.12.2019, 19:29:45 via Android
  • 5
Skompletowałam dziś główne elementy paczuchy, jeszcze tylko list i mogę się weryfikować. Okazalo się nawet, że mam w domu idealnej wielkości pudełko ᕙ(•‿•)ᕗ
#wykopaka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
09.12.2019, 19:46:25
  • 3
idealnym prezentem dla mirkowych spermiarzy byłyby znoszone gacie i podarte rajtuzy


@Panczenisci: Fajnie, że podzieliłeś się swoimi zainteresowaniami. Jak za rok weźmiesz udział w zabawie to nie zapomnij o tym wspomnieć w opisie to może akurat trafisz na odpowiednią osobę i dostaniesz co Ci się marzy. (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda
Autor
09.12.2019, 20:07:41 via Android
  • 0
@josedra52
Albo sam będzie mógł przygotować komuś taki zestaw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 04.12.2019, 22:27:58 via Android
  • 7
Barbórka, więc upiekłam węgiel (-‸ლ)
Będzie jak znalazł do #wykopaka
errabunda - Barbórka, więc upiekłam węgiel (-‸ლ)
Będzie jak znalazł do #wykopaka

źródło: comment_HyyRCoBUUqyFB8OvoLnnNv91LhzqzOWU.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chybaDapi
chybaDapi
04.12.2019, 22:32:34
  • 3
@errabunda: wygląda jak krakowskie powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda
Autor
04.12.2019, 22:33:40 via Android
  • 1
@Jednorybek Nieee, pogorzelce nie pójdą do paczki, upiekę nowe albo wybiorę te nie spalone, bo wstyd.
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 03.12.2019, 05:55:11 via Android
  • 7
Aaajajajaj, widzę w powiadomieniach wiadomość od #wykopaka, a na tagu wysyp wpisów... Dojadę do pracbazy i odczytam wszystko, to trzeba usiąść na spokojnie... Nie będę w autobusie przeglądać mirko bo ktoś mi każe usunąć konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jogi4
Jogi4
03.12.2019, 05:56:36
  • 1
@errabunda: i tak usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 02.12.2019, 23:27:52 via Android
  • 3
#wykopaka
Dobra, idę spać, ale jakby się pojawiły pary to obudźcie mnie wibracjami umysłu, ok? Dzieny!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda 23.11.2019, 14:54:47 via Android
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda 21.11.2019, 13:09:19
  • 6
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda
Autor
21.11.2019, 13:31:57
  • 1
@porBorewicz07: ja nie tagowałam nsfw, dodali po publikacji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
p.....7
p.....7
konto usunięte 21.11.2019, 13:35:44
  • 0
@errabunda: a to ok, ale głupota @moderacja
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 21.11.2019, 10:55:24
  • 1
Mam #pytanie do tych, u których w #pracbaza są na Święta paczki dla #dzieci pracowników. Co jest zwykle w takich paczkach i czy zawsze są to paczki? Może u kogoś są bony podarunkowe? U mnie są wyłącznie słodycze, cała torba cukru. Teraz będę mieć możliwość coś zadziałać w tym temacie i chciałabym to zmienić, zwłaszcza że wielu pracowników to krytykowało w ubiegłym roku. Uważam, że jest
errabunda - Mam #pytanie do tych, u których w #pracbaza są na Święta paczki dla #dzie...

źródło: comment_1e2DiTGR8rVNGW9z31ApEiyAkm3L4urz.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda
Autor
21.11.2019, 11:18:31
  • 1
@hitherto: Nie chcę od razu wypełniać paczki warzywami :) Po prostu myślę, że mogą to być np. karty podarunkowe do jakiegoś uniwersalnego miejsca (Smyk, Empik, jakaś galeria handlowa, nawet sklep internetowy) żeby dzieci w różnym wieku mogły skorzystać. Bo np. taka torba słodyczy, która przysługuje zarówno 6 miesięcznemu bombelkowi (no raczej nie zje) i 13 letniej dziewczynie (która często w tym wieku już ogarnia, że należy ograniczać cukier, serio!) nie
  • Odpowiedz
ZjadamChmury
ZjadamChmury
21.11.2019, 19:01:14
  • 0
@errabunda: w zeszłym roku 50zl do Tesco i klasycznie jakieś słodycze w paczce
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 14.11.2019, 16:18:41 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda
Autor
14.11.2019, 16:38:04 via Android
  • 0
@Urtah otóż to
  • Odpowiedz
hajfajf
hajfajf
hajfajf
14.11.2019, 16:48:33 via Zakop
  • 0
@errabunda: oj tam oj tam. Zostaw go w spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 13.11.2019, 09:45:28
  • 27
jeszcze tylko 10 dni...
#wykopaka
errabunda - jeszcze tylko 10 dni...
#wykopaka

źródło: comment_iubckqtUZ33qdSmhLpKZLPy1Vqvsm03D.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FHA96
FHA96
FHA96
13.11.2019, 10:26:55 via Android
  • 0
@errabunda już się nie mogę doczekać.. (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
P.....0
P.....0
konto usunięte 13.11.2019, 16:37:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@errabunda: też czekam ;), pierwszy raz (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 28.10.2019, 05:59:41 via Android
  • 17
#pracbaza #ciekawostki
errabunda - #pracbaza #ciekawostki

źródło: comment_f83qxZmJpvNgKDDBP3blPaEVDroSWRlE.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....q
B.....q
konto usunięte 28.10.2019, 06:02:34 via Android
  • 2
@errabunda ty jestes fantastyczna
  • Odpowiedz
NoMercyIncluded
NoMercyIncluded
28.10.2019, 09:36:37 via Android
  • 0
@Brzozq: bez przesady, takie 7/10.
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 23.10.2019, 10:24:36
  • 0
Mirki, jest tu ktoś kto zna język czeski? Mam do odszyfrowania jedno słowo w odręcznej dedykacji i nijak nie mogę wpaść na to, co to może być :/ Chodzi o drugie słowo, pierwsze to sdružení - stowarzyszenie.
#pytanie #jezykiobce
errabunda - Mirki, jest tu ktoś kto zna język czeski? Mam do odszyfrowania jedno słow...

źródło: comment_8K4GBwvRbjdxepOzKdVxlEErLD8icI3o.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda
Autor
23.10.2019, 11:01:07
  • 0
@mojnicknawykopie: hm. czyli jakie słowo po czesku? Google tłumaczy mi sportowe jako sportovní, ale ja tam nie widzę "p", no i liter jest za mało... Bardziej widzę coś jak "sertur" albo "sevtur"..
  • Odpowiedz
m.....e
konto usunięte 23.10.2019, 11:12:58
  • 0
@errabunda: żartowałem nie znam czeskiego
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 22.10.2019, 06:03:16
  • 10
To moje pierwsze #mirkowyzwanie :) Wylosowałam taki zestaw:

1. Zrób kilka przykładowych zadań z gwiazdką z podręcznika do matematyki ze szkoły średniej lub gimnazjum.
2. Zbierz grupkę znajomych i wybierzcie się do lasu zebrać śmieci, znalezione puszki, butelki oddajcie do skupu i pochwal się ile zarobiłeś ;)
3. Wypróbuj 3 przepisy z dynią w roli głównej.

Wybrałam zadanie nr 3, bo obfitość dyni na straganach warzywnych zachęcała do gotowania :)
errabunda - To moje pierwsze #mirkowyzwanie :) Wylosowałam taki zestaw:

1. Zrób ki...

źródło: comment_QNaYxlpmLZicvulYOwWqnDpSgbbhDnU4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

errabunda
errabunda
Autor
22.10.2019, 06:03:58
  • 1
@errabunda: jeszcze chlebek w czasie pieczenia :)
errabunda - @errabunda: jeszcze chlebek w czasie pieczenia :)

źródło: comment_0eMKMKgIjvQAvkFZl443ht1X4g4EeZMw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
errabunda
errabunda 20.10.2019, 05:25:28 via Android
  • 20
#dziendobry Mirki, mam #pytanie z cyklu pytanie na śniadanie, głownie do mądrych ludzi z tagu #gotujzwykopem
W ramach #mirkowyzwanie zrobiłam dżem z dyni, tak jak zawsze słoiki przekręcilam do góry dnem i... po postawieniu normalnie dżem nie opadł na dno, tylko jest tak jak na zdjęciu. Pierwszy raz mi się tak zrobiło. Czy to jest ok? Mogę je bezpiecznie przechowywać jakiś czas czy lepiej
errabunda - #dziendobry Mirki, mam #pytanie z cyklu pytanie na śniadanie, głownie do ...

źródło: comment_WvJAKtnt5HayzxyJdDmf5n6RZ1iKsMvI.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....t
K.....t
konto usunięte 20.10.2019, 05:29:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@errabunda: tak, to jest okej. W sumie u mnie praktycznie zawsze się tak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Konki
Konki
20.10.2019, 05:32:20
  • 67
@errabunda: pewnie dlatego że gęsty. Tak samo miałem z gęstym truskakowym :) Generalnie musisz tylko sprawdzić czy słoiki się "zaciągnęły", czyli czy pokrywka jest wklęsła.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 13 z 17
  • >

a

  • "Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?"

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.06.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.07.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia