#bystrzaktv mam akurat czasami takie zajęcia ze z chęcią bym odpalił to uniwersum strzegomianskie i posłuchał ekipy. Wszystkich prócz śmierdzącego nieroba. Najlepiej by odpalił i wyszedł dach naprawiać. Ale nie... Gnuśny musi jak agent, pseudonim "Tupecik", prowadzić inwigilacje i cenzurę zaczynając od czatu na strimie aż po wypok. Tłumaczyć się z niewypałów w postaci strimow. No bo przecież wszyscy są winni tylko nie łon. Jak widać... Mimo bana na tajfun
duze-pe










