Mirki, gdzie można teraz polecieć na urlop, by było ciepło, można było coś zobaczyć? Jakiś lasy, tylko gdzie?
#podroze #lastminute #kiciochpyta
#podroze #lastminute #kiciochpyta
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
źródło: dzialka pytanie
Pobierz
źródło: Nefris rozciągnięty
PobierzWydaje mi się, że nie powinna. Ale pewnie dojdzie 4000zł, chociaż to tylko dorzucenie dwóch krokwi do więźby, reszta to murek. Wysłałem zapytanie.
źródło: comment_1673646971HlMff8fNTD1Se3HuD2BpFT.jpg
Pobierz
źródło: comment_1673697675GmXXM82tHQhFtAT6BfzY3j.jpg
Pobierz
źródło: comment_1673283885FUE9RaoT3RFSyCDzv3wb14.jpg
Pobierz
źródło: comment_1672740400GymkiSdztemCb8TS3wvQ07.jpg
Pobierz
źródło: comment_1672762180DInZ8S6XwpIcfhKYVbcVwb.jpg
PobierzKomentator
od 25.04.2021
Rocznica
od 27.01.2026
Mikroblogger
od 06.12.2019
Gadżeciarz
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Hej miraski. Przychodzę z egzystencjonalnym pytaniem. Skończyłam w tym miesiącu architekturę (i urbanistykę) zostałam mgr inż. W tym miejscu rodzi się też moje pytanie - nie wiem co ze sobą zrobić. Po bardzo złym doświadczeniu w jednym z biur architektonicznych gdzie pracowałam za mniej niż najniższą krajową na zleceniu, stwierdziłam, że spróbuję sił w czymś innym i tak oto trafiłam do polsko-niemieckiej firmy zajmującej się projektowaniem HVAC (projektantka
Opcje masz dwie:
1) przemęczyć się kilka lat za psie pieniądze i wtedy próbować ugrać lepsze pieniądze po uprawnieniach. Często bywa jednak tak, że w korpo mimo uprawnień architektom słabo płacą.
2) Szukać swojej niszy, projektować np. architekturę w firmie, która robi projekty kolejowe, robić architekturę dla przemysłu (tu jednak nie zrobić nic wizjonerskiego), pójść w BIM i być