Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dizzydom

dizzydom

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8190
  • Znaleziska 1028
  • Mikroblog 7162
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 152
dizzydom
dizzydom 26.03.2020, 16:37:15 via iOS
  • 0
#laptopy wiecie jaka grubość termopadow powinna być do laptopa msi GE 602pc apache
Procek Intel core i7 4710hq
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom 16.03.2020, 23:19:15 via iOS
  • 0
#indierock #muzyka bardzo ciekawe perełki można znaleźć przez spotify

https://www.youtube.com/watch?v=_HrFjxZ2q0k&feature=youtu.be
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majsteere
majsteere
majsteere
16.03.2020, 23:22:35 via Android
  • 1
@dizzydom świetny kawałek ! Dzięki ;)
  • Odpowiedz

640

Właścicielka krakowskiej restauracji Voila: „Wegetarianizm to odchylenie”

Właścicielka krakowskiej restauracji Voila: „Wegetarianizm to odchylenie”

Klient dopytywał o dania wegetariańskie i dostał odpowiedź: Dla moich przyjaciół szefów w restauracjach wyróżnionych 3*Michelin wszelkie »odchylenia« traktowane są z dezaprobatą, żaden z nich nie lubi ani wegetarian, ani wegan, ani innych wykluczeń. Ja też się pod tym podpisuję. Kiedyś tego nie było

konto usunięte
z
swiatoze.pl
dodany: 09.03.2020, 07:24:12
  • 377
  • #
    polska
  • #
    wegetarianizm
  • #
    jedzenie
  • #
    krakow
dizzydom
dizzydom 09.03.2020, 17:17:52 via iOS
  • -12
@graf_zero: Prawda jest taka, że nie wiemy w jakiej formie/tonie restauratorka dostała wiadomość lub jak ta rozmowa przebiegła.

Zapewne pytający oburzył się brakiem weganskiego/wegetariańskiego menu lub dań

1008

zdrapka niewidka

zdrapka niewidka

Oto sposób w jaki złodzieje zdrapek obrabiają punkt na 500-1500pln. Podobno poruszają się srebrną Alfą 147 na blachach KOS 11413. Okradli już 13 kolektur (opis nie mój) #cctv

krakremijakre
z
youtube.com
dodany: 04.03.2020, 20:01:17
  • 217
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
dizzydom
dizzydom 04.03.2020, 22:12:29 via iOS
  • 10
@Lord_Stannis: W jakim kraju zabierają obywatelstwo za Kradzież?
dizzydom
dizzydom 29.02.2020, 17:12:49 via iOS
  • 0
#ps4 jak dolaczyc do tego eventu z dniem graczy (te trofki, zakupy, zagrane gry czy jakoś tak)Wystarczy że się zaloguje czy już za późno na dołączenie jak pierwszy etap się skończył?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann
29.02.2020, 17:42:44 via iOS
  • 0
Wystarczy
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom
Autor
01.03.2020, 13:45:15 via iOS
  • 0
@Klotzmann: Dzięki
  • Odpowiedz

608

Niemcy otwierają rynek pracy, Ukraińcy chcą wyjeżdżać.

Pokaż treści 18+

Niemcy otwierają rynek pracy, Ukraińcy chcą wyjeżdżać.

Z początkiem marca Niemcy otwierają swój rynek pracy na Ukraińców. Będzie wielki exodus? - Nie wielki, raczej powolny i nie tylko do Niemiec - odpowiadają eksperci. Bo Ukraińcy faktycznie myślą o wyjazdach, ale to nie zachodnie pensje najbardziej ich kuszą.

konto usunięte
z
money.pl
dodany: 28.02.2020, 12:06:53
  • 320
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    europa
  • #
    polska
dizzydom
dizzydom 29.02.2020, 11:39:06
  • 2
@marek956: jezyk moze byc dla nich przeszkodą. z trudnoscia, ale jakos sie u nas Ukraińcy dogadaja, gorzej w niemczech
dizzydom
dizzydom 14.02.2020, 20:50:26 via iOS
  • 0
#spedycja potrzebuje ktoś zjazdów ze Szwecji w stronę Rzeszowa / Puław? Odpady, dokładniej folie.
Będę miał regularne zjazdy i chce aby robota była dobrze zrobiona

#bekaztransa #transport
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

absoladoo
absoladoo
14.02.2020, 20:56:13 via Android
  • 2
@wezsepigulke Trochę naciągane, ale odhaczam
absoladoo - @wezsepigulke Trochę naciągane, ale odhaczam

źródło: comment_1581713773C5i0tQE5fN7MwU3cyEeJx7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
14.02.2020, 21:32:22
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

dizzydom
dizzydom 12.02.2020, 21:38:09 via iOS
  • 0
#spedycja #bekaztransa drodzy kierowcy i spedytorzy, pamiętajcie by mieć kopie licencji eu, a nie oryginał podczas kontroli bagowcow. Jak ma się oryginał, a nie kopie - 200 eu mandatu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

papaj_21_37
papaj_21_37
13.02.2020, 19:20:45
  • 1
@dizzydom: dziwne, my woziliśmy oryginały wypisów z licencji, w kilku firmach to było praktykowane. Żadne ksero. Oryginał z pieczęcią, ale oryginał wypisu a nie samej licencji
  • Odpowiedz
papaj_21_37
papaj_21_37
13.02.2020, 22:50:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 11.02.2020, 16:35:24 via iOS
  • 0
#spedycja z takich śmiesznych historii to jakiś czas temu nie chcieli wypuścić kierowcy naszego przewoźnika z rozładunku w Niemczech do przyjazdu policji.
Po przyjeździe policji i bagowcow okazało się, że ktoś zrobił donos, że owy kierowca dał drugiemu magnes na wcześniejszym załadunku
Oczywiście nasz kiero ani magnesów, ani kilku kart nie ma.
Nasz Kiero po wyjaśnieniach oczywiście puszczony

Ktoś ma niezły przypał xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
11.02.2020, 17:50:12 via iOS
  • 0
@PanKracy582: Teraz
  • Odpowiedz
PanKracy582
PanKracy582
11.02.2020, 18:14:46
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

dizzydom
dizzydom 08.02.2020, 18:52:49 via iOS
  • 0
#ps4 czy borderlands 3 ma język polski?

Kupiłem na olx a tu angielski :( cusa08025
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJekyllandMrHyde
DrJekyllandMrHyde
08.02.2020, 18:55:20 via iOS
  • 1
@dizzydom: nie
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom
Autor
08.02.2020, 21:21:43 via iOS
  • 1
@Mariusz_Drugi: Język nie jest problemem, myślałem że ktoś mi sprzedał wersję angielska xd
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 27.01.2020, 21:10:24 via iOS
  • 0
#perfumy
Miał ktoś z was taki problem, że po użyciu dior savuage cały korek po jakimś czasie jest mokry? Wydaje mi się że ta mgiełka z atomizera osiada/ścieka i stąd takie coś.
Czasami jak go używam to aż kapie jak podniosę korek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
27.01.2020, 21:37:55 via iOS
  • 3
@Kaolin28: O, to się wyjaśniło. Nazywam to zjawisko magnetyzmem perfumowym
  • Odpowiedz
CheapiesLover
CheapiesLover
27.01.2020, 21:56:13
  • 5
@dizzydom: sosydz jest tam zjadliwym srodkiem kancerogennym ze samoistnie wycieka z pojemnika w celu skazenia srodowiska
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 26.01.2020, 15:48:44 via iOS
  • 1
#ps4
W remnant from the ashes po zabiciu undying king lepiej iść Przez portal do dzungli czy przez labirynt?
Wolam @NieR i @Vigorowicz bo nie pamiętam który z was grał w to xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vigorowicz
Vigorowicz
26.01.2020, 17:36:53
  • 0
@dizzydom: wydaje mi sie, ze to nie robi roznicy.
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom
Autor
26.01.2020, 19:28:26 via iOS
  • 2
@Vigorowicz: @Vigorowicz: dobra Na discordzie mi napisali ze wyjście przez labirynt to ominięcie jednego regionu, więc niezależnie czy zabije się Kinga czy nie, warto iść Przez portal
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 02.12.2019, 18:20:30 via iOS
  • 3
#ps4 czy dużym błędem będzie granie w the evil within 2 nie grając wcześniej w 1?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VunterSlaush
VunterSlaush
02.12.2019, 18:26:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dizzydom: Lepiej odpuść sobie dwójkę i w jedynkę zagraj jest dużo lepsza
  • Odpowiedz
dwiestronyhistorii
dwiestronyhistorii
02.12.2019, 19:06:15 via Android
  • 1
@VunterSlaush a czemu 2 jest słaba?
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 16.11.2019, 14:17:03 via iOS
  • 0
#ps4 #deathstranding skad mam wziąć generator do uruchomienia motoru? Szedłem z farmy wiatrowej do węzła stołecznego i chyba nie wziąłem że sobą generatora - muszę tam wracać czy mogę go gdzieś stworzyć?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
16.11.2019, 14:27:55 via iOS
  • 2
@MUDAMUDAMUDA: @tamagotchi: aaa ok dziękuję, nie będę już biegał jak p---a tylko jeździł jak p---a
  • Odpowiedz
marianoitaliano
marianoitaliano
16.11.2019, 14:56:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dizzydom: tez tak myslalem... Ale dwie misje dalej pojawily sie gory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 25.10.2019, 20:21:14 via iOS
  • 0
#ps4 czy jest jakaś działająca (nie ucinająca napisów) stronka z filmami online?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom 22.10.2019, 11:41:39 via iOS
  • 1
#apple #iphone
Mam iphone se i dzisiaj zauważyłem że nie słyszę nic przez głośnik w telefonie. Jak podgląd iam, jest ikona słuchawek pomimo ich nie podłączenia. Co może być przyczyną? Gniazdo do wymiany? Iphone se
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
22.10.2019, 11:50:09 via iOS
  • 1
@chroch: Czyściłem wykałaczkami drewnianymi wiec nie
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
22.10.2019, 11:50:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dizzydom: z-----o ci się gniazdo słuchawek. Miałem tak w lumii lata temu
Włóż i wyciągnij słuchawki , wyczyścić a jak zadziała to więcej nie korzystaj z gniazda
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 14.10.2019, 16:34:49 via iOS
  • 0
#ps4 gra ktoś w black desert online? #bdo #bdops4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
14.10.2019, 19:20:01 via iOS
  • 0
@Cumill: @DESiGNER86: ogromny grind dający mase frajdy, ciekawy crafting, p2w nie uświadczyłem

Wersja na konsole dostaje regularne update, dodali już chyba z 6 postaci od marca
  • Odpowiedz
Karhun
Karhun
15.10.2019, 19:25:34 via Android
  • 0
Gram, fajnie jest, polecam.
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 03.10.2019, 17:05:23 via iOS
  • 1
#ps4 #greedfall jak się strzela w tej grze? Można to robić od początku grając wojownikiem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dizzydom
dizzydom
Autor
03.10.2019, 17:10:55 via iOS
  • 0
@Asterling: A jak się włącza strzelanie w ogóle?
dizzydom - @Asterling: A jak się włącza strzelanie w ogóle?

źródło: comment_YdFQvhAxIL9I9VDoG8zmsfcqwW5ZylPD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom
Autor
03.10.2019, 17:12:21 via iOS
  • 0
@Asterling: O juz wiem z taktycznego widoku
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 03.10.2019, 15:22:43 via iOS
  • 0
#prawojazdy #prawo

Czy szkoła nauki jazdy może nie dopuścić kursanta do egzaminu państwowego po oblaniu egzaminu wewnętrznego w tej szkole? Na dodatek chcą wymusić dokupienie dodatkowych godzin jazd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9.....u
9.....u
konto usunięte 03.10.2019, 15:28:52
  • 3
@dizzydom: miałem raz gościa, który zdawał u mnie 14 razy. Nie dopuściłem go do egzaminu państwowego, a potem zmieniłem branżę. Z tego, co widzę to jakiś nieodpowiedzialny instruktor podpisał mu dokumenty i teraz buja się od egzaminu państwowego do egzaminu państwowego.
  • Odpowiedz
9.....u
9.....u
konto usunięte 03.10.2019, 15:37:33
  • 2
@dizzydom: oblewał na STOPie, na wymuszeniach, na powtarzających się błędach typu ruszanie (i gaśnięcie silnika) z 3, niewłączanie kierunkowskazów - no sporo tego było.
  • Odpowiedz
dizzydom
dizzydom 19.09.2019, 21:53:44 via iOS
  • 0
#ps4 czy patapon jest w końcu grywalny? Naprawili tę synchronizację dźwięku i rytmu?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brozyn
Brozyn
20.09.2019, 03:25:41
  • 4
@dizzydom: splatynowałem to i nie ma żadnej złej synchronizacji dźwięku i rytmu. Są tylko roszczeniowi gracze którzy myślą że gra sama się gra
  • Odpowiedz
Brozyn
Brozyn
20.09.2019, 05:53:54
  • 1
@dizzydom: chociaż za krótko ale to raczej syndrom = dobra zabawa to się zdawało krótkie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 25
  • Strona 20 z 25
  • >
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.12.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking