#techno #muzykaelektroniczna #psytrance
Mireczki, jakiś czas temu nagrałem pierwszego secika w życiu xD Są pewne niedociągnięcia, ale może komuś przypadnie do gustu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://on.soundcloud.com/s8XWgoAFksau6VVfMO
Mireczki, jakiś czas temu nagrałem pierwszego secika w życiu xD Są pewne niedociągnięcia, ale może komuś przypadnie do gustu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://on.soundcloud.com/s8XWgoAFksau6VVfMO












#fcbarcelona
źródło: IMG_9160
Pobierz