Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25293
  • Znaleziska 12640
  • Mikroblog 12653
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (315)
  • Komentowane (1616)
  • Plusowane (10722)
driveback
driveback
driveback
08.04.2026, 22:14:01
  • 372
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

123_
123_
08.04.2026, 22:15:09 via Wykop
  • 224
@driveback: Pamiętaj, że Żyd zawsze Ci powie co mu zrobili, ale nigdy nie powie za co

https://en.wikipedia.org/wiki/Expulsions_and_exoduses_of_Jews
  • Odpowiedz
ching-chong
ching-chong
08.04.2026, 23:14:17 via Wykop
  • 148
@driveback: nie w 'ostatnich latach', tylko w ostatnich kilkuset. Po prostu w ostatnich latach ludzie się zaczynają budzić względem kontroli żymian nad większością świata. Oni już w średniowieczu tworzyli międzynarodowe mocarstwo finansowe, organizowali i sponsorowali wojny, budowali (rencyma gojów oczywiście) finansowe centra świata jak londyn i nowy amsterdam a potem nowy jork. Usa to ich największy projekt, który wydają się powoli zamykać, bo osiągnęli nim już prawie wszystko, czego chcieli.
ching-chong - @driveback:  nie w 'ostatnich latach', tylko w ostatnich kilkuset. Po p...

źródło: 7b0ff777492bc4d0c3f00b0a82c413e354bf632694f7278be0adfd0bc194ec69

Pobierz
  • Odpowiedz
driveback
driveback
driveback
08.04.2026, 22:02:15
  • 448
ja p------e, ale pisowcy robią fikołki żeby wybielić Izrael I USA xD Z kaczyńskim na czele. To jest nieprawdopodobne.

#iran #wojna #usa #izrael
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moet
moet
08.04.2026, 22:08:58 via Wykop
  • 180

Komentarz usunięty przez moderatora

essos
essos
essos
08.04.2026, 22:11:36 via Wykop
  • 91
@driveback: To kurla chociaż napisz co i gdzie.
No i dla porównania powiedz co na ten temat mówią p0wco - k0wcy
essos - @driveback: To kurla chociaż napisz co i gdzie.
No i dla porównania powiedz c...
  • Odpowiedz
GabrielOcello
GabrielOcello
08.04.2026, 22:02:27
  • 21
#wojna #usa #izrael #iran
GabrielOcello - #wojna #usa #Izrael #iran

źródło: 1000020625

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
08.04.2026, 19:58:12
  • 119
#wojna #izrael #usa #iran
GabrielOcello - #wojna #Izrael #usa #iran

źródło: 1000020623

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
08.04.2026, 20:05:33 via Wykop
  • 46
@GabrielOcello: o kurła, JD jaki pewny siebie, szanuję xD
  • Odpowiedz
LucjanCyfer
LucjanCyfer
08.04.2026, 20:06:06 via Android
  • 81
bardzo dobrze się zapowiadają negocjacje, które ma poprowadzić sam jd sports. czap.. tzn mycki z głów panie vans. zapewne już teraz wiadomo, że nie będzie żadnego spotkania w piątek.
  • Odpowiedz
panDario
panDario
08.04.2026, 20:22:51
  • 9
#wojna #usa #iran #izrael
panDario - #wojna #usa #iran #izrael

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
08.04.2026, 20:44:19
  • 8
#wojna #iran #izrael #liban
Duchzsynemiojcem - #wojna #iran #izrael #liban

źródło: Screenshot_20260408-214239

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
08.04.2026, 21:18:59
  • 141
#wojna #francja #trump #usa #iran #liban #izrael
panDario - #wojna #francja #trump #usa #iran #liban #izrael

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
08.04.2026, 21:22:19 via Wykop
  • 110
@panDario: Czyli pomarańczowy jutro coś powie o tym, ze go żona bije (powie to udawanym francuskim akcentem akcentując słowo "EMANUEL" bardzo francusko ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
the-dzbankers96
the-dzbankers96
the-dzbankers96
08.04.2026, 21:29:32 via iOS
  • 17
@star-blade:
the-dzbankers96 - @star-blade:

źródło: IMG_0634

Pobierz
  • Odpowiedz
panDario
panDario
08.04.2026, 21:47:03
  • 4
#wojna #iran #izrael #usa
panDario - #wojna #iran #izrael #usa

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
08.04.2026, 21:54:19 via Wykop
  • 7
@panDario: króciutko
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
07.04.2026, 04:21:15
  • 3
Kołchoz time

#motocykle #pracbaza #praca
sosiwoczostkowe - Kołchoz time

#motocykle #pracbaza #praca

źródło: 1000051254

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sawik0908
sawik0908
sawik0908
07.04.2026, 04:35:13 via Wykop
  • 1
@sosiwoczostkowe: uważaj na stare baby w autach ✌️
  • Odpowiedz
khrop
khrop
khrop
07.04.2026, 11:23:50 via Android
  • 0
@mlodygustaw: nie OP, ale ja mam zwykłą kurtkę tekstylną i do tego warstwa przeciwdeszczowa wpięta plus bluza z długim rękawem pod spodem. Spodnie jeansy moto, na łapy poza skórzanymi rękawicami ubieram podrękawiczki z merino z Decathlona. A no i dobry komin na wiatr. Najgorzej z łapami, nie mam podgrzewanych manetek. Jadę tak do pracy autostradą jadąc normalnie 120-140km/h przy 6-8 stopniach.
  • Odpowiedz
inertia-kow
inertia-kow
08.04.2026, 19:16:08
  • 21
#farma Janosik, chłopie. Zobacz jaka ona jest niesympatyczna i podszyta fałszem. Jaką ma manierę w głosie. Ty i ona to są dwa światy i przykro stwierdzić, ale doszukujesz się smaku w gównie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowastara
Nowastara
Nowastara
08.04.2026, 19:18:22 via Wykop
  • 5
@inertia-kow: on się w niej zauroczył乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Truska1
Truska1
08.04.2026, 19:18:52 via Wykop
  • 4
@inertia-kow: "taka jest gra" już tego słuchać nie idzie
  • Odpowiedz
xorm199
xorm199
08.04.2026, 19:14:25
  • 2
#farma ale oni płaczą o to Agnieszkę xddddd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
08.04.2026, 19:14:12
  • 5
#farma element misji xDDDD. Aga jak TVP
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
08.04.2026, 19:09:48
  • 9
#farma k---a ta rzeczywiście żałuje itp. Ja p------e, ale żmija
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
08.04.2026, 19:06:11
  • 7
#farma wreszcie Waluś się nażre. Gratulacje chłopie, zasłużyłeś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlonyKarmel
SlonyKarmel
08.04.2026, 19:01:02
  • 5
#farma piękny montaż
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracz21
gracz21
gracz21
08.04.2026, 19:04:40
  • 6
#farma Agusia pakuj się <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morison
Morison
08.04.2026, 19:01:51
  • 4
#farma LIGA MISTRZÓW FARMY
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 537
  • Strona 11 z 537
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking