Mirki z #motoryzacja ostatnio sprawdziłem jak co tydzień płyny w aucie i po otworzeniu maski zauważyłem,że korek od wlewu oleju się odkręcił i zalało trochę obudowę i silnik co najgorsze, macie jakiś produkt do polecenia który by to umył?
Teraz nasze dzieci maja 100 razy lepsze warunki trenowania, a jest ich 2 razy mniej, łączą roczniki i potrafi nas ograć Dębica serce boli, ale chyba taka kolej rzeczy
@Arturian a no fart, ja w ostatniej chwili, zagrałem coś małego z konta fortuny bo chciałem zdarzyć xd ale i tak mi jeden przepadł + zapomniałem o materli
Poszukuję osoby która zajmuje się / zajmowała się naprawą telefonu m.in Xiaomi, otóż, w moim telefonie Xiaomi redmi 4 PRO miesiąc temu pojawił sie problem z mikrofonem podczas rozmów, wiec postanowiłem kupić nową płytkę usb+mikro, płytka przyszła zamontowałem, ale pojawił się problem, nie było wcale zasięgu, wymieniłem znowu na starą i zasięg Ok, czyli dobrze podłączam. Teraz tak dokładnie się dojrzałem ( ~foto niżej ), że symbole nie są do końca identyczne
Mirki orientuje się ktoś ile standardowo trzyma się nagrania z monitoringu? Wyszła mi pewną sprawa, dopiero dziś się dowiedziałem że to się stało akurat w tym miejscu, data 30 sierpnia, byłem już w miejscu u osoby która jest właścicielem monitoringu, ale wstępnie nie odpowiedziała mi na pytanie czy uzyska nagranie z tego dnia bo nie wie ile czasu to się na dysku trzyma. Myślę na oko, że miesiąc(czyli już nie ma szans),
Robił ktoś z was reklamacje w jakimś sklepie internetowym? Przysłali mi jedną część do tele ale nie działa wszystko jak powinno(płytka USB+mikro, ale nie ma zasięgu a wszystko inne ok), wysłałem im to na swój koszt, co wtedy jak oni nie uznają reklamacji? Za ich wysyłkę jeżeli nie uznają znów muszę płacić? Na czym to polega? Nie miałem jeszcze nigdy takiej sytuacji, że coś reklamowałam.
@wonsz_smieszek nie wiem czy to jest ten bieg, ale wiem, że w tym biegu dużo osób początkujących chce się sprawdzić, nie od razu każdy pobiegnie maraton.
Ty zapewne nie biegasz, więc nie wiesz co to za frajda dla początkującego biegacza wziąć udział w takim wydarzeniu.
Dziś wychodzę rano przed blok zapalić a tu komuś ktoś chciał ukraść, albo ktoś n------y wybił. Rejestracja akurat nie z tego miasta jak pamiętam. Szkoda słów na tego co to zrobił.
@ElCidX: ja -35kg max. 117->82 - 7msc, jakoś trzymam od roku, ale nie da sie juz jeść co się chce bo rosnie i trzeba znów zrzucać, kontrola wagi co jakiś czasu musi być.
#iptv #rapidtv