Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daaniel121
Profil firmowy

daaniel121

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 104042
  • Znaleziska 1382
  • Mikroblog 102660
  • Obserwujący 65
  • Obserwowane 209
daaniel121
daaniel121 01.12.2018, 15:02:39
  • 0
KSW kiedy zawsze się pojawia? bo jak na razie nie widzę na liście ;/

#iptv #rapidtv
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodiwpigulce_pl
kodiwpigulce_pl
01.12.2018, 17:26:34 via Android
  • 0
@daaniel121 z tego co widzę to jest.
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121
Autor
01.12.2018, 17:31:29
  • 0
@kodiwpigulce_pl: faktycznie juz jest, wcześniej jak pobrałem listę z 2h temu to nie widziałem a teraz, dzieki za odpowiedz
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 29.11.2018, 07:04:56 via Android
  • 4
Nocka dała jakieś drobne (ʘ‿ʘ)

#bukmacherka #pokazkupon
daaniel121 - Nocka dała jakieś drobne (ʘ‿ʘ)

#bukmacherka #pokazkupon

źródło: comment_xV9mZKkWAWqKVTQgEvRq4sKxOgPtJmXx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121 27.11.2018, 09:11:54 via Android
  • 2
Dzień staje się lepszy XD niższa stawka bo kurs duży

#bukmacherka
daaniel121 - Dzień staje się lepszy XD niższa stawka bo kurs duży 

#bukmacherka

źródło: comment_phiaXviyEgPTSiAPoE5hE5aGN4OKCvBR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manek151
manek151
manek151
27.11.2018, 09:16:00
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

daaniel121
daaniel121
Autor
27.11.2018, 09:47:20 via Android
  • 0
@manek151 sory
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 23.11.2018, 12:54:53 via Android
  • 2
Jest 15k ( ͡º ͜ʖ͡º)

#yanosik
daaniel121 - Jest 15k ( ͡º ͜ʖ͡º)

#yanosik

źródło: comment_MShj0Y2fNWQDkfwaP2kwXLb6J6DYdutc.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O.....e
O.....e
konto usunięte 23.11.2018, 15:05:02
  • 1
@daaniel121: u mnie 200 Mm zaraz pyknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O.....e - @daaniel121: u mnie 200 Mm zaraz pyknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_fExawIkdbdqXT5bLfLrGxTkPZ62V0NFF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
O.....e
O.....e
konto usunięte 23.11.2018, 15:14:02
  • 2
@daaniel121: około 50-60 tys km na rok. Jeżdżę L-ka, więc około 60 % tego przebiegu robią kursanci ;)
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 19.11.2018, 05:56:41 via Android
  • 2
Wszystkiego najlepszego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@totalnastabilizacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cukrzyk2000
Cukrzyk2000
19.11.2018, 05:57:52 via Android
  • 1
@daaniel121 100 lat 100 lat ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
totalnastabilizacja
totalnastabilizacja
19.11.2018, 07:00:06 via iOS
  • 1
@daaniel121: o kurde, dzięki :)
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 02.11.2018, 08:54:19 via Android
  • 1
Mirki z #motoryzacja ostatnio sprawdziłem jak co tydzień płyny w aucie i po otworzeniu maski zauważyłem,że korek od wlewu oleju się odkręcił i zalało trochę obudowę i silnik co najgorsze, macie jakiś produkt do polecenia który by to umył?

#pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matril
Matril
02.11.2018, 09:18:14 via Android
  • 2
@daaniel121 benzyna ekstrakcyjna.
  • Odpowiedz
przyzwoity
przyzwoity
02.11.2018, 09:19:34
  • 3
@daaniel121: zmywacz do hamulców w sprayu
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 02.11.2018, 03:34:20 via Android
  • 134
#nogi #nogiboners #rajstopy
daaniel121 - #nogi #nogiboners #rajstopy

źródło: comment_Y8IVjkZWeCwqSH0Jw8Yh62JeQ7qdeL2H.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....e
L.....e
konto usunięte 02.11.2018, 03:35:35
  • 29
@daaniel121: daj w kalisonach
  • Odpowiedz
zestolicy
zestolicy
zestolicy
02.11.2018, 07:55:53 via Android
  • 3
@daaniel121 drapał i gryzł bym jak Reksio szynkę :)
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 13.10.2018, 12:29:59 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

efceka
efceka
efceka
13.10.2018, 13:39:05
  • 3
@daaniel121: Ale może jakbyś przechodził obok kolektury to by się pojawiły? Teraz pewnie już za późno.
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121
Autor
13.10.2018, 13:45:19 via Android
  • 1
@efceka mam nadzieję, że już przeszło :D
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 11.10.2018, 19:25:22 via Android
  • 3
Kocham to, robisz kupon, zostawisz na później, zapomnisz zagrać a on wchodzi XD

#bukmacherka #typeria
daaniel121 - Kocham to, robisz kupon, zostawisz na później, zapomnisz zagrać a on wch...

źródło: comment_FbQ6DE9tmUGHkLaaLQ6dlbuAzn9eHvHU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rnk16
rnk16
rnk16
11.10.2018, 19:51:21
  • 0
Od Dunajca szumią fale mistrzem Polski jest Podhale;)
  • Odpowiedz
rnk16
rnk16
rnk16
11.10.2018, 19:54:09
  • 0
Teraz nasze dzieci maja 100 razy lepsze warunki trenowania, a jest ich 2 razy mniej, łączą roczniki i potrafi nas ograć Dębica serce boli, ale chyba taka kolej rzeczy
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 06.10.2018, 21:07:12 via Android
  • 4
Te uczucie, robisz kupon i... Nie zagrasz bo odłożysz na później XD

#bukmacherka #ksw
daaniel121 - Te uczucie, robisz kupon i... Nie zagrasz bo odłożysz na później XD

#bu...

źródło: comment_B0wYGvyRQoYmTtcwJYBUJISGO1tJaE5F.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
Autor
06.10.2018, 21:13:12 via Android
  • 1
@Arturian a no fart, ja w ostatniej chwili, zagrałem coś małego z konta fortuny bo chciałem zdarzyć xd ale i tak mi jeden przepadł + zapomniałem o materli
daaniel121 - @Arturian a no fart, ja w ostatniej chwili, zagrałem coś małego z konta ...

źródło: comment_4ktr9AbXfaiA2UYbRZxIJ6U3VtqY9pvb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121
Autor
06.10.2018, 21:16:59 via Android
  • 1
@Arturian 1.00 kurs się robi
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 06.10.2018, 16:12:07 via Android
  • 3
Ciekawe czy będzie co oglądać...

#ksw45 #ksw #ppv
daaniel121 - Ciekawe czy będzie co oglądać... 

#ksw45 #ksw #ppv

źródło: comment_tR9wgehjmz2y8V1ZVJlAYw0e93BHx7Po.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
Autor
06.10.2018, 16:32:49
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

VolumeDowm
VolumeDowm
VolumeDowm
06.10.2018, 16:33:36
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

daaniel121
daaniel121 06.10.2018, 12:42:03
  • 1
Poszukuję osoby która zajmuje się / zajmowała się naprawą telefonu m.in Xiaomi, otóż, w moim telefonie Xiaomi redmi 4 PRO miesiąc temu pojawił sie problem z mikrofonem podczas rozmów, wiec postanowiłem kupić nową płytkę usb+mikro, płytka przyszła zamontowałem, ale pojawił się problem, nie było wcale zasięgu, wymieniłem znowu na starą i zasięg Ok, czyli dobrze podłączam. Teraz tak dokładnie się dojrzałem ( ~foto niżej ), że symbole nie są do końca identyczne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
Autor
06.10.2018, 12:42:32
  • 0
foto
daaniel121 - foto

źródło: comment_4mbSYkQrnKNrl9RwzD4fnhbVfTokl3hS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 05.10.2018, 11:20:12 via Android
  • 3
Mirki orientuje się ktoś ile standardowo trzyma się nagrania z monitoringu? Wyszła mi pewną sprawa, dopiero dziś się dowiedziałem że to się stało akurat w tym miejscu, data 30 sierpnia, byłem już w miejscu u osoby która jest właścicielem monitoringu, ale wstępnie nie odpowiedziała mi na pytanie czy uzyska nagranie z tego dnia bo nie wie ile czasu to się na dysku trzyma. Myślę na oko, że miesiąc(czyli już nie ma szans),
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t1dzej
t1dzej
05.10.2018, 11:39:38
  • 2
@daaniel121: Zależy od tego jakiej pojemności mają dyski i jakiej jakości zapisują wideo. U nas ponad 3 miechy
  • Odpowiedz
K.....s
K.....s
konto usunięte 05.10.2018, 12:30:23 via Android
  • 2
@daaniel121 prawo mowi, ze nie dluzej niz 3 miesiace (tak gosc od ochrony danych tydzien temu na seminarium nam gadal)
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 01.10.2018, 09:31:54 via Android
  • 2
Robił ktoś z was reklamacje w jakimś sklepie internetowym? Przysłali mi jedną część do tele ale nie działa wszystko jak powinno(płytka USB+mikro, ale nie ma zasięgu a wszystko inne ok), wysłałem im to na swój koszt, co wtedy jak oni nie uznają reklamacji? Za ich wysyłkę jeżeli nie uznają znów muszę płacić? Na czym to polega? Nie miałem jeszcze nigdy takiej sytuacji, że coś reklamowałam.

#sklepyinternetowe #pytanie #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....e
s.....e
konto usunięte 01.10.2018, 14:11:12
  • 1
@daaniel121: i tak napisz do nich/zadzwoń i powinno się udać, jak coś to piszo - pomogę jak mogę swoim małym doświadczeniem
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121
Autor
01.10.2018, 14:18:27 via Android
  • 1
@skeptical_knowledge napisałem im to, zobaczymy jak cos zadzwonię, dzięki! Jak cos się odezwę!
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 30.09.2018, 10:39:42 via Android
  • 5
Biegał ktoś dziś? #warszawa #bieganie
daaniel121 - Biegał ktoś dziś? #Warszawa #bieganie

źródło: comment_ZZtVRx8m2gOBdpCwTGQ8j2pTr26gBRxq.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
Autor
30.09.2018, 13:58:35 via Android
  • 1
@wonsz_smieszek nie wiem czy to jest ten bieg, ale wiem, że w tym biegu dużo osób początkujących chce się sprawdzić, nie od razu każdy pobiegnie maraton.

Ty zapewne nie biegasz, więc nie wiesz co to za frajda dla początkującego biegacza wziąć udział w takim wydarzeniu.
  • Odpowiedz
Oplyy
Oplyy
30.09.2018, 14:58:10
  • 0
@daaniel121: fajny medal
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 27.09.2018, 19:39:14 via Android
  • 1
Ile byście wzięli od klienta za robotę w PC:
1. Diagnoza usterki,
2. Wymiana karty graficznej,
3. Instalacja sterowników,
4. Wymiana zasilacza

#it #komputery #informatyka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....4
R.....4
konto usunięte 27.09.2018, 19:45:15
  • 1
@daaniel121: 20+30= 50 W serwisie by go skasowali ze 150.
  • Odpowiedz
l.....2
l.....2
konto usunięte 27.09.2018, 20:20:30
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

daaniel121
daaniel121 23.09.2018, 18:25:46 via Android
  • 2
Dziś wychodzę rano przed blok zapalić a tu komuś ktoś chciał ukraść, albo ktoś n------y wybił. Rejestracja akurat nie z tego miasta jak pamiętam. Szkoda słów na tego co to zrobił.

#gdansk #motoryzacja
daaniel121 - Dziś wychodzę rano przed blok zapalić a tu komuś ktoś chciał ukraść, alb...

źródło: comment_voy79Y5qEueA8y7ItbONU6L5Kf2daYre.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....m
L.....m
konto usunięte 23.09.2018, 18:28:42
  • 3
@daaniel121: Piękna elewacja na bloku... Farbą pokojową malowana?
  • Odpowiedz
mortasmortas
mortasmortas
23.09.2018, 20:21:59 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daaniel121: i bardzo dobrze, stoi na trawniku, trawka by sobie rosła a nie może!
Następnym razem się zastanowi!
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 23.09.2018, 07:51:05 via Android
  • 22
Dobrze trafiłem?

#danielmagical
daaniel121 - Dobrze trafiłem? 

#danielmagical

źródło: comment_Cwq9PHulucR5Uy3VdNp2nnQbQlxlPc3I.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xNeQx
xNeQx
23.09.2018, 07:56:20
  • 11
@daaniel121: Widze, że Gruba Ryba dobrze sobie radzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
23.09.2018, 08:55:28
  • 13
@daaniel121: ale z-----a czcionka
  • Odpowiedz
daaniel121
daaniel121 26.08.2018, 18:29:21 via Android
  • 6
#siedlce biegał ktoś dziś ? :D

daaniel121 - #siedlce biegał ktoś dziś ? :D 

SPOILER

źródło: comment_Rb6m3APvjScRIJPSYAoN6qW2wh32CXtD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

545

Utrata 136 kg wagi i ciekawe następstwa.

Utrata 136 kg wagi i ciekawe następstwa.

Po odchudzaniu z gościa zwisa 6 kilogramów luźnej skóry.

Fibrizzo
z
youtube.com
dodany: 17.08.2018, 17:49:22
  • 168
  • #
    nauka
  • #
    zainteresowania
  • #
    odchudzanie
  • #
    grubasy
  • #
    dieta
daaniel121
daaniel121 18.08.2018, 13:59:06
  • -1
@ElCidX: ja -35kg max. 117->82 - 7msc, jakoś trzymam od roku, ale nie da sie juz jeść co się chce bo rosnie i trzeba znów zrzucać, kontrola wagi co jakiś czasu musi być.
daaniel121
daaniel121 18.08.2018, 14:01:22
  • -1
@OjciecMalwersant: tak
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 20
  • Strona 11 z 20
  • >

Daniel

  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.06.2016

    Komentator
  • VIP
    od 06.04.2017

    VIP
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking