Mam dali oberon 3, ale w filmach się męczę, próbuje jakoś EQ ustawić i jest znośnie po odbiciu basów mocno. Mam problem z kartonowym dialogiem i głębia, nie ma kinowych wybuchów, wiaodmo to 2.0, no ale w muzyce te głośniki mają potężny bas, a tu coś nie umiem ich wykorzystać.
Czy jest sens dorzucić tani sub typu edifier t5 za 350 zł pod filmy by uzupełnil scenę basem, czy się tylko wkurzę
Czy jest sens dorzucić tani sub typu edifier t5 za 350 zł pod filmy by uzupełnil scenę basem, czy się tylko wkurzę

















Siema Mirki. To mój pierwszy post na tym tagu, więc mam nadzieję, że okażecie się równie przyjaźni, co ziomeczki z innych tagów.
Szukam sprzętu audio do małego mieszkania. Mam zamiar słuchać muzyki z CD, być może Spotify przez BT, lub WiFi, jeżeli skończy się na zakupie streamera.
Budżet
Jeśli chodzi o odtwarzanie płyt CD, to najtańszym rozsądnym rozwiązaniem jest kupno jakiegoś używanego odtwarzacza z wyjściem optycznym.
@monsieur_mm: Raczej nie powinno być problemu o ile wzmacniacz miał choć trochę przestrzeni do chłodzenia. Bierz tylko pod uwagę, że regularnie bywa w cenie ~1300 zł w promocji.