Lekarz zleca pacjentowi badania w labolatorium. Lekarz dolicza "prowizje" wliczoną w cenę badania.
To samo badanie zrobione osobiście, jest kilkaset złotych tańsze w tym labo.
Czy labolatorium w którym lekarz zlecil badanie /opłacone w pełni przez pacjenta/ma prawo odmówić wydania wyników badań? (Labolatorium wysyła wyniki do lekarza)
Czy legalne jest, że lekarz sprzedaje badanie drożej?
#prawo #medycyna
To samo badanie zrobione osobiście, jest kilkaset złotych tańsze w tym labo.
Czy labolatorium w którym lekarz zlecil badanie /opłacone w pełni przez pacjenta/ma prawo odmówić wydania wyników badań? (Labolatorium wysyła wyniki do lekarza)
Czy legalne jest, że lekarz sprzedaje badanie drożej?
#prawo #medycyna























#holandia