Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinq2
cinq2

cinq2

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 107
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 107
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (6)
  • Komentowane (55)
  • Plusowane (46)
vladi_putin
vladi_putin
25.05.2026, 10:46:12
  • 85
Baba się na mnie wkur#@ła bo uderzyłem pięsciom w stół i powiedzialem, ze od dzis w tym domu nie używamy papieru toaletowego. Podmycie sie wychodzi dużo taniej niż Velvet. Oszczędność roczną oszacowałem na jakieś 300-350PLN (tutaj kwota może się zmieniać zależnie od tego ile razy domownicy będa mieli srake oraz od ceny wody/kanalizy).

Liczby nie kłamią.
Zakładając, że rocznie zainwestuje te 300zł przy średniej stopie zwrotu 7%, to po 10 latach takich
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dreadingit
dreadingit
dreadingit
25.05.2026, 10:54:07 via Android
  • 99
@vladi_putin

mniej jesz = mniej papieru zużywasz
  • Odpowiedz
Arseeman
Arseeman
25.05.2026, 10:59:19 via Android
  • 91
@vladi_putin: używanie jednej torebki herbaty spokojnie wystarczy na dwa/trzy kubki, a minutka wcale nie smakuje wiele gorzej od Liptona. Poza tym freeganizm nie jest taki zły a nurkowanie w hasiokach i jeżdżenie po marketowych altanach sprawia że ćwiczysz fizycznie więc nie wydajesz kasy na karnet na siłownię. Matematykę pozostawiam tobie
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
12.05.2026, 13:33:57
  • 11
kto dziś coś sprzeda ten gej
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
12.05.2026, 13:34:32 via Wykop
  • 10
@PozdroMleczny: ok, sprzedaje
  • Odpowiedz
OlmerPL
OlmerPL
OlmerPL
16.04.2026, 08:16:45
  • 7
#gielda #lewar #sznur Kolejny dzień odrabiania strat bo pomarańczowej małpie bawiąc się lewarowanym x3 ETN'em na NASDAQ. Z 23% straty względem wpłaconego kapitału zostało już tylko 9%. Najsmutniejsze jest to że pewnie zaraz to jebnie bo jest zbyt zielono, ale mam plan, k!@#$ sprytny. I dla tego jeśli dzisiejsza sesja w USA się zamknie z 10 dniowym RSI powyżej 80 to w piątek wchodzę w ETNa
OlmerPL - #gielda #lewar #sznur Kolejny dzień odrabiania strat bo pomarańczowej małpi...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie_o_uber
pytanie_o_uber
pytanie_o_uber
16.04.2026, 08:25:48 via Wykop
  • 4
@OlmerPL: nic k.urwa nie zrozumialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
blackredwhite
blackredwhite
blackredwhite
16.04.2026, 08:32:46 via Wykop
  • 1
@OlmerPL: szanuje takich graczy
  • Odpowiedz
OlmerPL
OlmerPL
OlmerPL
14.04.2026, 10:38:21
  • 8
#gielda #lewar #sznur Nadzieja w narodzie! Nie minęło 5 dni od kiedy pisałem że wpakowałem się w lewar x3 na NASDAQ, a już wzrosło o 7,3%. POTĘGA!!! Chyba opchnę sznur w lombardzie by zwiększyć kapitał. Jeszcze tylko 17% i wyjdę na zero.
OlmerPL - #gielda #lewar #sznur Nadzieja w narodzie! Nie minęło 5 dni od kiedy pisałe...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinq2
cinq2
cinq2 14.04.2026, 10:49:01 via Wykop
  • 2
@OlmerPL: One chyba są droższe w obsłudze, ale po takich spadkach chyba warto w nie wchodzić.
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
14.04.2026, 12:21:34 via Wykop
  • 2
@OlmerPL: Najprościej myśleć o podwyższonym TER jako o koszcie kredytu - i wtedy wcale to nie jest drogo. Oczywiście trochę boli volatility decay, ale przy trendzie wzrostowym i tak wychodzi się na dużo większy plus, niż przy zwykłym holdowaniu instrumentu bazowego.
  • Odpowiedz
AXSIS
AXSIS
18.03.2026, 09:02:02
  • 98
#gielda #zydkrecikorba
Trzymaj spółkę przez rok, kurs na zero jak zabetonowany. Sprzedaj. Dzień później pompa stulecia. Następnie kup spółkę z dobrymi prognozami. Na dniach cyk, 20% w dół.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
18.03.2026, 09:03:53 via Wykop
  • 19
@AXSIS: kiedy Elon Musk znów zapyta "co jest poza symulacją?", to tym razem nie będziesz się śmiał
  • Odpowiedz
pytanie1
pytanie1
pytanie1
18.03.2026, 09:22:05 via Wykop
  • 11
@AXSIS: a cóż to za ciekawe spółki kolego?
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol
17.03.2026, 10:24:21
  • 13
#gielda przecież ten CFD to jest j----y panel sterowania wszechświatem.
Chce d-----ć sosmiadowi busiarzowi? 100zł na shorta oil, i od razu rafinerie wybuchają.
Zachce mi się pokoju na świecie? 100zł w longa i od razu tegodniowy ajatollah z trumpem na wódke idą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
17.03.2026, 10:30:39 via Wykop
  • 3
@Barcol: Sąsiad nie istnieje. Widziałeś kiedyś jak przychodził z zakupami do domu?
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
12.03.2026, 14:02:29
  • 7
#gielda
Mowicie ze na etf ciezko sttacix a ja przez pare meisiecy -10%, ma sie leb do interesow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
12.03.2026, 14:12:28 via Wykop
  • 23
@why1sthat:
ossprime - @why1sthat:

źródło: 8391c9071d14a1eb2bea0f84ee30d59b461c3edb0590ffa9120f656f7d36859b

Pobierz
  • Odpowiedz
Barca
Barca
12.03.2026, 14:13:20 via Wykop
  • 1
@ossprime: na ETF na BTC mam -40% także ten tego
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
27.02.2026, 15:17:01
  • 11
#gielda żeby to jeszcze jakas bessa była czy coś. A ten cały mój portfel to od 2 miesięcy tylko bokiem idzie. Jak zarobi to straci. Finalnie jestem na minus.
jatutylkonamoment - #gielda żeby to jeszcze jakas bessa była czy coś. A ten cały mój ...

źródło: IMG_6542

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AusserKontrolle
AusserKontrolle
25.02.2026, 14:53:38
  • 1
Wy świętujecie pąpe a ja dostaje w pysk reverse splitem XD

Inwestowanie w micro cap biotechy nie jest stresujące
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzony77
dzony77
25.02.2026, 14:54:15 via Wykop
  • 2
@AusserKontrolle: bardziej boli tylko delisting śmiecia więc nie narzekaj
  • Odpowiedz
thisguy1
thisguy1
25.02.2026, 14:55:29 via Wykop
  • 0
@AusserKontrolle: mój śmieć lunr dzisiaj -16%, dylucją oberwał...
  • Odpowiedz
Platkisniadaniowe
Platkisniadaniowe
20.02.2026, 20:40:14
  • 21
Moje czempiony
#gielda
Platkisniadaniowe - Moje czempiony 
#gielda

źródło: IMG_6279

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalegor_
Dalegor_
20.02.2026, 20:47:11 via Wykop
  • 17
@Platkisniadaniowe: in śmieciuch we trust
  • Odpowiedz
89adr89
89adr89
89adr89
20.02.2026, 21:01:19 via Wykop
  • 9
@Platkisniadaniowe: na tle reszty Intel wygląda jak porządną firma xd
  • Odpowiedz
202492
202492
13.02.2026, 10:23:15
  • 17
10 plusów i odplama shorta na Nasdaq

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

202492
202492
Autor
13.02.2026, 12:16:40 via Wykop
  • 0
@Griev: ty grubas jestes
  • Odpowiedz
Griev
Griev
13.02.2026, 12:22:02 via Wykop
  • 0
@202492: za grubasami to ja grzecznie i potulnie podążam, zbierając z ziemi co tylko im spadnie i pozwolą zabrać
  • Odpowiedz
jacas
jacas
11.02.2026, 17:23:57
  • 9
Chociaż Micron w końcu wstał i wybrał zieleń

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
11.02.2026, 17:51:17 via Wykop
  • 2
@jacas: On jeszcze pokaże pazurki
  • Odpowiedz
Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
29.01.2026, 14:48:25
  • 5
Myślałem, że mireczek zwiastujący, iż po ostatnim rozrzedzeniu akcji POET będzie zjazd do 4-5$ przesadzał, ale miał rację. Śmieć straszliwy - już dwa razy trzymałem diamentowymi rękami na 9, za trzecim razem chyba pogonię.


#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filjan
Filjan
25.01.2026, 10:03:50
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
25.01.2026, 10:04:25 via Wykop
  • 7
@Filjan: do Moskwy bym dociagnal
  • Odpowiedz
potatolot
potatolot
25.01.2026, 10:09:04 via Wykop
  • 9
@Filjan: powinna się kończyć na Uralu
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
16.01.2026, 09:32:05
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
16.01.2026, 09:38:08 via Wykop
  • 4
@KrachSmieciuchIndex: 82/100 a chłop się załadował po kulen w akcje spółki współpracującej w obszarze AI xd
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
16.01.2026, 09:45:34 via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
15.01.2026, 09:34:01
  • 109
Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.01.2026, 10:07:11

Sentyment: 64/100 🚀

Na tagu panuje umiarkowany optymizm przerywany obawami o geopolitykę (Iran/USA). Po okresie lekkiej nerwowości, którą niektórzy nazywali 'jednodniowym krachem', Mirki wracają do 'ładowania po kule'. Głównym tematem jest spekulacyjna jazda na spółce POET oraz próby uśredniania Dino, mimo narzekań na jakość obsługi w sklepach. Część użytkowników drwi z 'króla obligacji' (tom-ek12333), który wieszczy deflację i ucieka w dług publiczny, podczas gdy większość
KrachSmieciuchIndex - Krach & Śmieciuch Index - stan na 15.01.2026, 10:07:11

Sentyme...

źródło: view

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujo17
wujo17
wujo17
15.01.2026, 09:44:26 via Wykop
  • 48
@mimik739:
"Topowi analitycy:"
xDD, to bawi najbardziej
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
15.01.2026, 10:06:17 via Android
  • 20
@milpl: tomus jest maskotka tagu jak mozna miec go ns czarnej
  • Odpowiedz
ethize
ethize
11.12.2025, 10:51:06
  • 4
#gielda a gdyby tak zrobić reaserch pod te biotechy i sprawdzić które zaraz wypuszczą jakiś lek?
I cyk -50%

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makolem
makolem
11.12.2025, 11:14:02 via Wykop
  • 1
@ethize: RVPH, chyba jutro coś mają publikować, ale to już pod to urosło, więc ja już bym się w to nie pakował bo jak spadnie to sporo.
  • Odpowiedz
smash78
smash78
smash78
11.12.2025, 11:42:42 via Wykop
  • 1
@ethize: Od września do końca października tego roku dałem szanse biotechom. Kupiłem CAPR. Wyrzuciłem z lekką stratą tuż przed zjazdem o 40% czy tam 50%. Później mi było przykro jak zobaczyłem że w jeden dzień poszło w górę 300 czy 400%. Co za psychiatryk.
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
09.12.2025, 15:51:48
  • 49
Mamy to! Z -40% do zielonego w dwa tygodnie, dobrze że wytrzymałem ciśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynamy zarabiać xd #gielda
sprynek - Mamy to! Z -40% do zielonego w dwa tygodnie, dobrze że wytrzymałem ciśnieni...

źródło: IMG_5246

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
09.12.2025, 16:02:50 via Wykop
  • 20
@sprynek: tyle szczęścia, że to Ameryczka, na bananie byłoby z -40% do -99.9%
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
Autor
09.12.2025, 16:59:54 via iOS
  • 4
@damer135: trochę mnie to przeraża i czuję niepokój XD
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
17.11.2025, 12:37:29
  • 5
#gielda

Muszę przyznać, że ostatnio jestem trochę zmęczony przegrywaniem, mogliby wajhe przestawić w tym tygodniu w Ameryczce. POET gowno o 10 godzinie +6% na pre i już standardowo go gaszą przed ruszeniem rynku, zaraz na minusie będzie znów, PROP też duszony, ale tam przynajmniej dobre wyniki i ponad 33% short interest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karolek118
karolek118
17.11.2025, 12:49:19 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: A ja proszę o spuszczenie POET w kiblu przed otwarciem, bo będę kupował na otwarciu. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
Autor
17.11.2025, 12:53:36 via Wykop
  • 3
@karolek118: to że pojawiają się tacy jak ty zamiast krzyku "uciekaj z tego śmiecia" martwi mnie jeszcze bardziej xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking