Pijta ze mno kompot mirabelki i mirasy. Wczoraj zdałem (za 2. razem) kat. A i wreszcie mogłem przelecieć się podobno najnudniejszym moto na świecie😄, ktory to zalegał bezczynnie w garażu od miesiąca.
#motocykle #prawojazdy
#motocykle #prawojazdy
źródło: 1000067471
Pobierz
źródło: image_2024-09-28_15-29-40
Pobierz
źródło: comment_1673038026SWLPFRmIt9OHgBMX1EIabT.jpg
PobierzHej,czy ktoś z was może orientuje się czy w Cura jest taka sprytna opcja typu adaptive layer height ale tylko dla zewnętrznej warstwy druku "outer wall" czy jakoś tak.

źródło: comment_2cMAHvuN6nfEJHrtnVxsRgffHozNYTpm.jpg
PobierzKomentator
od 13.09.2022
Rocznica
od 13.05.2026
Gadżeciarz
od 11.05.2014
Mikroblogger
od 31.12.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#motocykle