Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
capol2

capol2

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9538
  • Znaleziska 2333
  • Mikroblog 7205
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (1222)
  • Komentowane (793)
  • Plusowane (5190)
capol2
capol2 16.05.2026, 22:56:46
  • 0
#eurowizja 380 do rozdania
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myidioci
myidioci
myidioci
16.05.2026, 22:57:35 via iOS
  • 0
@capol2: 190 starczy.
  • Odpowiedz
capol2
capol2 16.05.2026, 22:55:32
  • 18
#eurowizja
capol2 - #eurowizja

źródło: 95243051be0f024409063cf3de7311bcd63de07bc62141d352cc378e9651f615

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 04.05.2026, 13:46:40
  • 1
Czy leci z nami pilot?
#tvp #heheszki ?
capol2 - Czy leci z nami pilot?
#tvp #heheszki ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 04.05.2026, 11:25:16
  • 7
#remontujzwykopem #kiciochpyta
Wie ktoś może gdzie znajde ramki pod kontakty elektryczne? Juz z 4 razy zamawiam i nic nie pasuje, nawet na stronie producenta i dalej nic, a przecież to oczywiste że u producenta powinno być wszystko? Ktoś coś?
capol2 - #remontujzwykopem #kiciochpyta
Wie ktoś może gdzie znajde ramki pod kontakty...

źródło: 1000012454

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NyanNyan
NyanNyan
04.05.2026, 11:27:32 via Wykop
  • 77
@capol2: Jeśli to ma być pod ramkę "czwórkę", to...
NyanNyan - @capol2: Jeśli to ma być pod ramkę "czwórkę", to...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
rrobot
rrobot
04.05.2026, 11:37:16 via Wykop
  • 25
@capol2: bait
  • Odpowiedz
capol2
capol2 03.05.2026, 20:47:56
  • 10
#konfitura #samochodoza #patologiazmiasta
capol2 - #konfitura #samochodoza #patologiazmiasta

źródło: patolazwro

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
03.05.2026, 20:50:54 via Wykop
  • 6
@capol2: taktycznie to rozrysował
panDocent - @capol2: taktycznie to rozrysował

źródło: 17778414095776127602481486491843

Pobierz
  • Odpowiedz
capol2
capol2 12.04.2026, 19:41:34
  • 19
#wegry #polityka #bekazpisu
Ostatni wywiad na uchodźstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
capol2 - #wegry #polityka #bekazpisu
Ostatni wywiad na uchodźstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: tzfel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felixd
felixd
12.04.2026, 19:42:34 via Wykop
  • 0
@capol2:
felixd - @capol2:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
12.04.2026, 19:43:02 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
capol2
capol2 06.04.2026, 15:19:51
  • 11
#rolnikszukazony
Każdy kandydat po 5 godzinach na gospodarstwie Paździochowej (Agaty)
capol2 - #rolnikszukazony 
Każdy kandydat po 5 godzinach na gospodarstwie Paździochow...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 06.04.2026, 15:01:59
  • 42
#danielmagical #patostreamy
capol2 - #danielmagical #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosemitesam
yosemitesam
06.04.2026, 17:35:03 via Wykop
  • 4
Pani Gosia do końca nie ogarniała, że od 2017 nie mogła nikogo zameldować ani wymeldować z Urzędniczej.
  • Odpowiedz
capol2
capol2 29.03.2026, 14:53:55
  • 8
#danielmagical
Sąsiad miał przekazać Andrzejowi, że zamki u Mariusza zostały wymienione przez ślusarza w asyście policji. W związku z tym Mariusz obawia się, że jeśli faktycznie wyjdzie wstępnie około 15 kwietnia, to może mieć problem z dostaniem się do własnego mieszkania. #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
29.03.2026, 15:33:04 via Wykop
  • 7
@capol2: Przyjaciel Wasicki przyjmie go do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZiomPolski
ZiomPolski
29.03.2026, 16:28:14 via Wykop
  • 14
@capol2: Toć bedziem strimowac na klatce schodowej do huja pana!
  • Odpowiedz
capol2
capol2 19.03.2026, 12:47:52
  • 1
#gielda ja tak naprawdę tych pieniędzy nie miałem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
21.03.2026, 17:23:21 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

capol2
capol2 15.03.2026, 20:44:47
  • 20
#danielmagical
dooobra, to by bylo na tyle z tego reportazu!! #patostreamy
capol2 - #danielmagical 
dooobra, to by bylo na tyle z tego reportazu!! #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 15.03.2026, 20:10:22
  • 5
#danielmagical
to ten co matke bije? #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thechillguy
thechillguy
15.03.2026, 22:34:04 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

capol2
capol2 15.03.2026, 19:57:58
  • 7
#danielmagical
normalna kochajaca sie rodzina, o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
capol2 - #danielmagical 
normalna kochajaca sie rodzina, o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pa...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 15.03.2026, 12:19:13
  • 7
#safe #nawrocki #j------s #wojsko #polityka

Po lewej SAFE 0% prezydenta, po prawej SAFE prosto z Unii ᕦ(òóˇ)ᕤ

dalej trzeba tłumaczyć?
capol2 - #safe #nawrocki #j------s #wojsko #polityka

Po lewej SAFE 0% prezydenta, po...

źródło: 560930631467-policjanci-z-garnkami-na-glowie-sta

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 13.03.2026, 23:21:43
  • 8
#danielmagical #patostreamy
capol2 - #danielmagical #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 04.03.2026, 09:51:05
  • 219
Jeśli świadomie jedziesz w niebezpieczny teren wbrew ostrzeżeniom, bierzesz ryzyko na siebie. Nie oczekuj potem, że państwo będzie cię stamtąd wyciągać xD
„Tylko ostrzega” XD ​​​​
#iran #usa
capol2 - Jeśli świadomie jedziesz w niebezpieczny teren wbrew ostrzeżeniom, bierzesz ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ritowel11
Ritowel11
Ritowel11
04.03.2026, 09:53:30 via Wykop
  • 15

Komentarz usunięty przez moderatora

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
04.03.2026, 09:59:23 via Android
  • 82
@capol2: Jak coś to ja się zgłaszam, że w razie w, polecę po naszych wywczasowiczów i będę manewrował Boeingiem 737 pod Irańskim ostrzałem (i pod kuwejckim przyjacielskim ostrzałem)
  • Odpowiedz
capol2
capol2 20.02.2026, 21:23:36
  • 1
#mediolan2026 mamma mia
capol2 - #mediolan2026 mamma mia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

capol2
capol2 16.02.2026, 19:49:19
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hpnd
hpnd
16.02.2026, 20:25:08 via Wykop
  • 5
@capol2: pazerny na wóde jak zawsze padzonk
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
Fatalista1988
16.02.2026, 20:29:19 via Wykop
  • 12
@hpnd:
Fatalista1988 - @hpnd:

źródło: yjj

Pobierz
  • Odpowiedz
capol2
capol2 17.01.2026, 12:51:02
  • 2
DALOT > Byłem na stadionie na jednym pucharowym meczu. Biegał koło mnie wzdłuż linii i na żywo to jeszcze większa tragedia. Pajac jakich mało.
Skoro nie ma już Amorima, który go trzymał na boisku, to już nie ma co się z nim dłużej męczyć
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogogon5
Rogogon5
Rogogon5
17.01.2026, 13:02:15 via Wykop
  • 0
@capol2: Nie ma poki co kto ram grac. Maz jest lepszy, ale czesto jest kontuzjowany.
  • Odpowiedz
capol2
capol2 13.01.2026, 19:57:00
  • 0
Czy ktoś wie, gdzie otwiera się Gigi Cukiernia (ta z Ferio Gaj)? Podobno planowana jest druga lokalizacja.
A przy okazji to jakie cukiernie we Wrocławiu polecacie jeszcze, oprócz Chleboteki i Warsztatu
#jedzenie71
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison
13.01.2026, 21:08:58 via Wykop
  • 1
@capol2: ani babki w Astrze na horba. Ale tanio nie jest
https://maps.app.goo.gl/4sRyHJ72JAVAB7Sw8
  • Odpowiedz
capol2
capol2
Autor
26.01.2026, 20:50:14 via Wykop
  • 1
@Viking-: @Iudex @NIeLekajcieSie @murison @Escalade @peoplearestrange
Ofiar Oświęcimskich na rynku (info od majoneza)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 55
  • Strona 1 z 55
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.10.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking